Fogadóórák a gimnáziumban

Pedagógusok, elérhetőségek

Név

szak

mellék

fogadó nap

óra

Bárdos Zoltán

matematika

116

kedd

9.45-10.30

Benkő Csilla

vizuális kultúra

116

szerda

14.45-15.30

Benkő Tamásné Kovács Hajna

kémia

128

szerda

10.45-11.30

Berényi Eszter

magyar nyelv és irodalom

116

szerda

10.45-11.30

Berta Zsolt

református hittan

116

péntek

13.45-14.30

Bognár Barnabás

testnevelés

145

szerda

11.40-12.25

Bölcsföldiné Türk Emese

német nyelv, református hittan

143

hétfő

12.45-13.30

Chira Csongor Kornél

médiaismeret

116

megbeszélés szerint

 

Csanády Gáborné

matematika

116

kedd

10.45-11.30

Csízi Katalin

magyar nyelv és irodalom

116

hétfő

9.45-10.30

Dárdai Gábor

informatika

138

péntek

9.45-10.30

Diószeghy Csaba

fizika, kémia

132

megbeszélés szerint

 

Dobrosi Márta

testnevelés

145

hétfő

9.45-10.30

dr. Grynaeus András

történelem

160

péntek

10.45-11.30

Farkas Orsolya

német nyelv

116

szerda

8.45-9.30

Farsang Dorottya

angol nyelv

102

megbeszélés szerint

 

Felső Tímea

francia nyelv

116

szerda

11.40-12.25

Földesi Gergely

angol nyelv

116

kedd

10.45-11.30

Gergely Magdolna

magyar nyelv és irodalom

116

hétfő

12.45-13.30

Gudricza Ágnes

német nyelv

116

péntek

8.45-9.30

Gyöngyösiné Révész Andrea

földrajz

112

szerda

10.45-11.30

Győri Katalin

angol nyelv

116

kedd

9.45-10.30

Hergárné Mády Katalin

angol nyelv

116

szerda

8.45-9.30

Horváth Norbert

fizika

129

kedd

11.40-12.25

Jenes Győző

testnevelés

145

csütörtök

10.45-11.30

Kerekes Barnabás

történelem

160

csütörtök

11.40-12.25

Kis András

gyógytestnevelés

145

megbeszélés szerint

 

Kondor Ágnes

angol nyelv

131

kedd

9.45-10.30

Kutasy Zsolt

magyar nyelv és irodalom, ref. hittan

116

péntek

8.45-9.30

Laczik István

matematika, kémia

130

hétfő

12.45-13.30

Marton Ágota Flóra

magyar nyelv és irodalom, latin nyelv

116

csütörtök

8.45-9.30

Matolcsi Balázs

olasz nyelv

116

megbeszélés szerint

 

Mercz Klára

angol nyelv

116

szerda

9.45-10.30

Molnár György

történelem, olasz nyelv

116

hétfő

10.45-11.30

Némethné Vecseri Gabriella

biológia, református hittan

128

csütörtök

10.45-11.30

Papp Ildikó

matematika

116

hétfő

12.45-13.30

Petneházy Kata

néptánc

145

megbeszélés szerint

 

Pongor Gábor

ének-zene, néptánc

140

szerda

8.45-9.30

Rakamazi Richárd

matematika

116

szerda

8.45-9.30

Rupp Annamária

matematika

116

csütörtök

10.45-11.30

Soós Erzsébet

magyar nyelv és irodalom

116

szerda

9.45-10.30

Szántóné Szilágyi Eszter

angol nyelv

116

csütörtök

11.40-12.25

Tombor László

történelem

111

megbeszélés szerint

 

Ván Judit

német nyelv

116

hétfő

10.45-11.30

Varga Rea

tánc és dráma

116

megbeszélés szerint

 

Vetlényi Dávid

biológia

128

péntek

9.45-10.30

Zöllnerné Kondella Márta

angol nyelv

116

csütörtök

10.45-11.30

 
 
 
 
--