Versenyek 2015/2016. tanév

2015/2016. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv Jane Haining Angol Nyelvi Verseny országos egyéni Dán Katalin Anna 8. a országos döntőbe jutott Ván Judit
                 
ének-zene Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos

I. korcsoport
egyéni

Rajkai Bíborka 2. o I. hely Horvát Emese
      II. korcsoport
egyéni
Szabó Mihály 3. o III. hely Csizmadia Márta
      III. korcsoport
egyéni
Csizmadia Sára 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
      "Ki tudd több Zsoltárt?"
kategória
Olti Anna Nóra 4. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Béres Ferenc Országos Református Énekverseny országos egyéni Tóth Zelma 5. o II. hely Lantosné Megyesi Schwartz Dóra
        Szabó Csenge 4. o arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
        Durst Péter 2. o arany minősítés Perlaki Kinga
      csapat Budai Kamilla 4. o arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      Imrei Dóra 4. o
      Manninger Sára 4. o
  XX. Lorántffy-napok
dicséreténeklő verseny
országos egyéni Rajkai Boróka 6. o II. hely  
        Manninger Sára 4. o II. hely
Pálóczyné Nagy Judit
  XX. Lorántffy-napok
"Ki tudd több zsoltárt?" verseny
országos egyéni Kubina Zita 4. o I. hely
Pálóczyné Nagy Judit
                 
hittan Református Iskolák XIX. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen országos bibliaismeret
5-6.o
csapat
Fialovszky Olga 6. o II. hely Horvát Emese
      Rajkai Boróka 6. o

II. hely

      4.o
csapat
Goda Csenge 4. o 4. hely Horvát Emese
      Szabó Csenge 4. o 4. hely
  Református Iskolák Országos Levelező Tanulmányi Versenye országos bibliaismeret Szesztay Dóra Júlia 4. o I. hely Horvát Emese
  XX. Lorántffy-napok
bibliaismereti csapatverseny
országos csapat Goda Csenge 4. o I. hely Horvát Emese
      Kubina Zita 4. o
      Szabó Csenge 4. o
                 
környezetismeret Református Iskolák Országos Levelező Tanulmányi Versenye országos egyéni Manninger Sára 4. o II. hely Salaczné Bodnár Ágnes
                 
magyar nyelv és irodalom XII. Országos Magyar Verseny országos anyanyelv Szesztay Dóra Júlia 4. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
      versmondás Hamar Francesco 6. o III. hely Décsei Andrea
  XX. Lorántffy-napok
nyelvtan- és helyesírás verseny
országos egyéni Manninger Sára 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Szesztay Dóra Júlia 4. o III. hely Pálóczyné Nagy Judit
 

XX. Lorántffy-napok

prózamondó verseny

országos egyéni Lőrincz Marcell 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák Országos Levelező Tanulmányi Versenye országos szövegértés Rajkai Bíborka 2. o I. hely Perlaki Kinga
        Budai Gabriella Kamilla 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Országos mesemondó, meseíró, kézműves és szépíró találkozó  Tiszakécske országos szépíró Nagy Kristóf 3. a II. hely Csizmadia Márta
      mesemondó Barabás Kincső 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Rajkai Boróka 6. o II. hely Décsei Andrea
      meseíró Barabás Kincső     II. hely Pálóczyné Nagy Judit
      kézműves  csapat Bak Johanna Róza 3. o II. hely  
      Koren Borbála Gréta 3. o II. hely  
      Osváth Emese 3. o II. hely  
  Református Iskolák XIX. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen országos csapat Horváth Sára 3. o 5. hely Pálóczyné Nagy Judit
      Budai Kamilla 4. o

5. hely

      Toók Lilla 4. o 5. hely
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló csapat Budai Kamilla 4. o 4. hely Pálóczyné Nagy Judit
      Goda Csenge 4. o 4. hely
      Kubina Zita 4. o 4. hely
      Szesztay Dóra 4. o 4. hely
      csapat Barabás Kincső 4. o 5. hely Pálóczyné Nagy Judit
      Csontos Domonkos 4. o 5. hely
      Manninger Sára 4. o 5. hely
      Toók Lilla 4. o 5. hely
      csapat Imrei Dóra 4. o 43. hely
43. hely
43. hely
43. hely
Pálóczyné Nagy Judit
      Mérész Boglárka 4. o
      Todd Sára 4. o
      Tóth Flóra 4. o
  "Engem az erdő véd s szeret" Áprily Lajos vers és prózamondó verseny, Visegrád országos egyéni Imrei Dóra 4. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Mérész Boglárka 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Tóth Flóra 4. o 8. hely Pálóczyné Nagy Judit
                 
matematika Kalmár László Matematika Verseny országos egyéni Csuka Balázs 6. o 20. hely Csanády Zsuzsa
  XX. Lorántffy-napok
matematika verseny
országos egyéni Toók Lilla 4. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Szesztay Dóra Júlia     III. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák Országos Levelező Tanulmányi Versenye országos egyéni Gonda Benedek 2. o I. hely Perlaki Kinga
  ABACUS Matematikai lapok levelező versenye országos egyéni,
Lurkó-logika pontverseny
Jakobovits Kinga Jázmin 3. o ezüstfokozatú dicséret Csizmadia Márta
  Bolyai matematika Csapatverseny országos döntő csapat Csuka Balázs 6. o 23. hely
körzeti I. hely
Csanády Zsuzsa
      Nagy Bianka 6. o 23. hely
körzeti I. hely
      Rácz Máté 6. o 23. hely
körzeti I. hely
      Rajkai Boróka 6. o 23. hely
körzeti I. hely
      csapat Csontos Domonkos 4. o 26. hely
körzeti I.hely
Pálóczyné Nagy Judit
      Keresztfalvi Csanád 4. o 26. hely
körzeti I.hely
      Lőrincz Marcell 4. o 26. hely
körzeti I.hely
      Szoboszlai Bálint 4. o 26. hely
körzeti I.hely
    körzeti forduló csapat Barabás Kincső 4. o 4. hely Pálóczyné Nagy Judit
      Manninger Sára 4. o 4. hely
      Szesztay Dóra 4. o 4. hely
      Toók Lilla 4. o 4. hely
      csapat Budai Kamilla 4. o 18. hely Pálóczyné Nagy Judit
      Goda Csenge 4. o 18. hely
      Szabó Csenge 4. o 18. hely
      Todd Sára 4. o 18. hely
                 
német nyelv XX. Lorántffy-napok
német nyelvi verseny
országos

egyéni
5-6.oszt. korcsoport

Fialovszky Olga 6. o I. hely  
                 
rajz "100éves a budapesti autóbusz közlekedés" országos rajzpályázat egyéni Sarf Enikő 6. a 100 legjobb között Benkő Csilla Judit
        Tóth Adrienn 7. a 100 legjobb között Benkő Csilla Judit
  "Jézus élete" református iskolások országos rajzpályázata országos egyéni Rajkai Boróka 6. a 4. hely Benkő Csilla Judit
                 
komplex XX. Lorántffy-napok
"Mátyás király udvara és udvartartása"
országos csapat Nagy Bianka 6. o I. hely  
      Osváth Klára 6. o  
      Rajkai Boróka 6. o  

 

2015/2016. tanévi sportversenyek eredményei

 

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport,
versenyszám
név évf, oszt. eredmény, helyezés
           
I. Országos Sulivívó Találkozó Budapest Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok párbajtőr Gálfalvy Réka 5.o II. hely
Budapest Diákbajnoka párbajtőr verseny XVII. ker.
Diadal Úti Iskola
párbajtőr
III. korcsoport
Cseh Ida Katinka 5.o II. hely
      Gálfalvy Réka 5.o III. hely
           
Református Iskolák Asztalintenisz Bajnokságát Kiskunhalas ált. isk.
egyéni
Décsy Laura 7.a I. hely
      Menduina Flóra 6.o III. hely
      Varga Mihály 8.a I. hely
      Dóka Barnabás 7.a II. hely
    ált. isk.
fiú csapat
Dóka Barnabás 7.a I. hely
      Varga Mihály 8.a

I. hely

      Sebestény Dávid 9.a I. hely
--