Versenyek 2014/2015. tanév

2014/2015. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny országos egyéni Dán Katalin Anna 7. a megyei fordulóba jutott Ván Judit
                 
biológia / természetismeret Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos csapat Ardai Csongor 8. a 5. hely Gudricza Ágnes
Puskásné Benczúr Csilla
Wrábel Judit
Zsilinszky Endre
        Farkas Edina 8. a 5. hely
        Hamar Roberto 8. a 5. hely
        Kárpáti Kristóf 8. a 5. hely
      csapat Barabás Kincső 3. o körzeti 8. hely Salaczné Bodnár Ágnes
        Budai Gabriella Kamilla 3. o körzeti 8. hely Salaczné Bodnár Ágnes
        Kubina Zita 3. o körzeti 8. hely Salaczné Bodnár Ágnes
        Manninger Sára 3. o körzeti 8. hely Salaczné Bodnár Ágnes
  Országos Levelező Tanulmányi Verseny országos környezetismeret
egyéni
Manninger Sára Flóra 3. o döntőbe jutott  
  Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete
Észak-Buda Területi Elsősegélynyújtó Versenye
területi csapat
ált. isk. kat.
Nagy Bianka 5. o III. hely  
        Páris Olívia 5. o III. hely  
        Sarf Zsófia 5. o III. hely  
        Ságody Virág 5. o III. hely  
        Horváth Endre 5. o III. hely  
                 
ének-zene Béres Ferenc Országos  Református Éneklő Verseny országos egyéni Tóth Zelma 4. o I. hely Szabó Mátyás
        Todd Sára Anna 3. o ezüst minősítés Pálóczyné Nagy Judit
  Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos "Ki tud több zsoltárt" kat.
egyéni
Olti Anna 3. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
      II. korcsoport
egyéni
Csizmadia Sára Lilla 3. o III. hely Pálóczyné Nagy Judit
                 
hittan Arany János Református Ált. Isk. Nagykőrös
Országos Levelező Tanulmányi Verseny
e
országos bibliai illusztráció
egyéni
Tóth Petra Lilla 3. o II. hely Salaczné Bodnár Ágnes
      bibliaismeret
egyéni
Molnár Kinga 2. o döntőbe jutott  
                 
hon- és népismeret Országos Hon- és népismereti verseny megyei egyéni Osváth Klára 5. o III. hely Benkő Csilla
        Boros Boglárka 5. o 7. hely Benkő Csilla
                 
műveltségi Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye -
műveltségi vetélkedő
országos egyéni Kárpáti Júlia 6. o II. hely  
        Kárpáti Kristóf 8. a II. hely  
      csapat Kubina Zita 3. o 12. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Tóth Zelma 3. o 12. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Für Jázmin 3. o 12. hely Pálóczyné Nagy Judit
                 
magyar nyelv és irodalom Országos mesemondó, meseíró, kézműves és szépíró találkozó  Tiszakécske országos meseírás Igmándi Levente 7. a I. hely  
        Barabás Kincső 3. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Kubina Zita 3. o III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      szépírás Balogi Márton 2. o I. hely  
      mesemondás Rajkai Boróka 5. o II. hely  
      kézműves,  csapat Csizmadia Sára 3. o I. hely,  Böszörmény Gyula írói különdíj Salaczné Bodnár Ágnes
        Kósa Dorottya 3. o I. hely,  Böszörmény Gyula írói különdíj Salaczné Bodnár Ágnes
        Szesztay Dóra 3. o I. hely,  Böszörmény Gyula írói különdíj Salaczné Bodnár Ágnes
      kézműves,  csapat Csatári Zsófia 5. o II. hely  
        Kaposi Gergő 5. o II. hely  
        Kendik Janka 5. o II. hely  
  Általános Iskolai Beszélni nehéz körök Országos Anyanyelvi Napja országos egyéni
versemondó verseny
Szőke Johanna 7. a III. hely Décsei Andrea,
Kerekes Barnabás
      egyéni
szépkiejtési verseny
Rajkai Barnabás 7. a II. hely Décsei Andrea,
Kerekes Barnabás
                 
matematika Bolyai Matematika Csapatverseny  körzeti csapat Csuka Balázs 5. o I. hely, döntőbe jutott Gyurka János
        Nagy Bianka 5. o I. hely, döntőbe jutott  
        Rácz Máté 5. o I. hely, döntőbe jutott  
        Rajkai Boróka 5. o I. hely, döntőbe jutott  
  Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny nemzetközi egyéni Csontos Domonkos 3. o országos 13. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Kalmár László Matematika Verseny megyei forduló egyéni Csontos Domonkos 3. o budapesti 9. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Toók Lilla 3. o budapesti 12. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Országos Levelező Tanulmányi Verseny országos egyéni Vincze Farkas Csongor 2. o döntőbe jutott  
                 
rajz Országos Áprily Verseny országos egyéni Langer Domonkos 6. o ezüst minősítés Benkő Csilla
        Rajkai Boróka 5. o különdíj Benkő Csilla
  Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye - rajz kategória országos egyéni Prohászka Nóra Hanna 3. o III. hely Salaczné Bodnár Ágnes
  "Fantasztikus állattörténetek" rajz- és képzőművészeti pályázat országos egyéni Fialovszky Léna 2. o II. hely  

 

2014/2015. tanévi sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport egyéni, csapat évf. oszt. eredmény, helyezés
           
Vívás - diákolimpia   II. Cseh Ida Katinka 4.o I. hely
           
II. kerületi labdarúgó diákolimpia 2015. febr. 18. II. Kolozsvári T. u. III. 8 csapat 2db 4-es csoportban    
      Baár-Madas - Szabó Lőrinc   1 - 0
      Baár-Madas - Szabó Magda   1 - 1
      Baár-Madas - Pitypang    0 - 3
      3. helyért: Baár-Madas -Budenz   3 : 0
      Baár-Madas    III. hely

 

 

--