Szakkörök

Tanórán kívüli foglalkozások 2015/16. tanév

Tehetséggondozás, szakkör, felzárkóztatás

tartja

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

anyanyelvi tehetségkör 7-8. évfolyam

Kerekes Barnabás

CS

15:00-16:30

A 09

Áprily-kör (nyelvművelés)

Kerekes Barnabás

H

15:00-16:30

A09

Arany János-verseny felkészítő

Gergely Magdolna

H

14.45-15.30 

könyvtár

biológia tehetségkör 7-8. évfolyam

Vecseri Gabriella

H

15.00-16.30

biológia labor

fizika szakkör 8. évfolyam

Horváth Norbert

SZ

13.45-14.30 

fizika előadó 

fizika szakkör 5-6. évfolyam

Horváth Norbert

H

13.45-14.30 

fizika előadó

fizika szakkör 11. évfolyam

Horváth Norbert

K

14.45-17.30

fizika előadó

fizika szakkör 12. évfolyam

Horváth Norbert

SZ

14.45-16.30

fizika előadó

go szakkör

Bárdos Zoltán

Sz

14.00-15.30 

lelkészi  

kémia szakkör 9. évfolyam

Wrábel Judit

H

13.45-14.30 

kémia labor

kémia szakkör 10. évolyam

Benkőné Kovács Hajna

H

14.45-15.30 

kémia labor

kémia és matematika korrepetálás

8-12. évfolyam

Laczik István

H, K

14.45-15.30 

 A 209

latin OKTV felkészítő

Marton Ágota

H, P

K

13.45-14.30

14.45-15.30 

 könyvtár

látó-kör (tanulásmódszertan)

Szák-Kocsis Pálné

CS

14.45-től 

könyvtár

magyar irodalom, OKTV felkészítő

Csízi Katalin

SZ

13.45-től

könyvtár

magyar irodalom, OKTV felkészítő 11. évf.

Marton Ágota

CS

14.45-15.30 

könyvtár

magyar irodalom, OKTV felkészítő 12. évf.

Marton Ágota

H

14.45-15.30 

könyvtár

magyar nyelv, OKTV felkészítő

Kerekes Barnabás

P

14.45-16.15

történelem ea.

matematika 12. c középszintű érettségi felkészítő

Papp Ildikó

SZ

13.45-14.30

A210

matematika 12. b középszintű érettségi felkészítő

Bárdos Zoltán

P

13.45-14.30

B203

matematika szakkör 10. d

Bárdos Zoltán

H

14.45-15.30 

A 204

matematika szakkör 11.

Rupp Annamária

P

13.45-14.30 

A113

matematika tehetségkör 5-6. évfolyam

Csanádi Gáborné

SZ

15.00-16.30

A010

matematika, OKTV felkészítés 11. évf.

Rakamazi Richárd

SZ

14.45-15.30 

A011

német nyelvvizsga előkészítő

Ván Judit

H

13.45-14.30 

B212

néptánckör

Pálffy Zoárd

P

14.45-15.30 

A009

református hittan érettségi felkészítő

Berta Zsolt

P

13.45-14.30

A 210 

rajz szakkör

Benkő Csilla

SZ

13.45-14.30

rajzterem 

törénelmi filmklub 11-12. évfolyam

dr. Grynaeus András

CS

14.30-tól

történelem ea.

történelem szakkör 7-8. évfolyam

dr. Grynaeus András

H

14.30-tól

történelem ea.

 

 

 

SPORTFOGLALKOZÁS

tartja

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

kosárlabda, fiú

Bognár Barnabás

K

16.00-17.30

A tornaterem

kosárlabda, leány

Dobrosi Márta

H

15.00-16.30

tornaterem

kosárlabda, leány

Dobrosi Márta

SZ

16.00-17.30

 tornaterem

labdarúgás, fiú 7-9. évfolyam

Bognár Barnabás

CS

14.45-16.15

A pálya

röplabda, vegyes

Bognár Barnabásné

P

14.45-16.15

A tornaterem