Sportversenyek 2014/2015

2014 / 2015. tanévi

sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport egyéni, csapat évf. oszt. eredmény, helyezés
           
Tájfutás - Országos Diákolimpia
normáltávú

Zánka
2015. május 16-17.

F VI. Dalos Máté 11.c I. hely
           
Atlétika diákolimpia budapesti döntő Iharos pálya
2015. 04. 27-28.
V. Szabó Kristóf: 400m síkfutás 10.b IV. hely
országos döntőbe jutott
      Szabó Márton: 800m síkfutás 10.b I. hely
      Szabó Márton: 1500m síkfutás 10.b 7. hely
           
Vívó diákolimpia országos döntő
kard
Balatonalmádi
2015. 03. 15.
VI.
egyéni
Kovács István 12.b I. hely
    csapat Baár-Madas
Kovács István, Herjeczki Dániel, Márton Olivér 12.b,
Durst Benedek 11.d

 

I. hely
           
Vívó diákolimpia országos döntő
párbajtőr
Szolnok
2015. 04. 11.
V.
csapat
Baár-Madas
Móczár Luca  9.b,
Gálfalvy Nóra, Gondos Vera  8.b
  III. hely
           
Labdarúgás - Budapesti Diákolimpia döntő Budapest V-VI. Baár-Madas
Máriás Bertalan, Michels Ambrus 12.a, Herjeczki Dániel, Kovács István 12.b, Korondi Áron 12.c, Szerető Márton 11.c 
  III. hely
           
Református iskolák XI. nemzetközi atlétika versenye Debrecen
2014. okt. 4.
V. Van Asshe Dávid: 400 m 10.d I. hely
      Szabó Márton: 1500 m 10.b II. hely
      Székely Péter: magasugrás  10.b III. hely
      Szabó Kristóf: távolugrás 10.b 4. hely
      Durst Tamás: súlylökés  9.b 5. hely
    VI. Havasi Balázs: 1500 m 12.c II. hely
      Korondi Áron: távolugrás  12.c III. hely
      Horváth Gergely: súlylökés 12.c 4. hely
      Svédváltó (Székely P., Korondi Á., Szabó K., Havasi B.)   4. hely
           
V. Barsi Kupa kispályás labdarúgó torna Léva (Szlovákia)
2014. okt. 17. 
V-VI. Baár-Madas - Gimnázium Ipolyság    3 - 0
      Baár-Madas - Juhász Gy. Alapisk., Léva   6 - 0
      Döntő: Baár-Madas - Párkány 4 - 1
      BAÁR-MADAS    I. hely
      Máriás Bertalan, Michels Ambrus 12.a, Beregi Ábel, Herjeczki Dániel, Kovács István 12.b, Korondi Áron 12.c, Szerető Márton 11.c     
           
Református iskolák országos asztalitenisz bajnoksága Kiskunhalas
2014. dec  5 – 6.
V-VI. Jókuti Anna 12.a I. hely
      Jókuti Anna – Takács Bernadett  12.a II. hely
      Máriás Bertalan  – Kárpáti Márton  12.a/9.c II. hely
      Takács Bernadett 12.a III. hely
      Kárpáti Márton:  9.c III. hely
           
Futsal diákolimpia budapesti selejtező IX. kerületi Labdakert Sport Klub,
2014. dec. 14.
VI. 20 csapat részvételével 4 db 5-ös csoportban    
      Baár-Madas – Zrínyi M.  Gimn. 3 - 3
      Baár-Madas – Szent István Gimn. 1 - 2
      Baár-Madas – Kovács Pál Gimn.                1 - 3
      Baár-Madas – Rákóczi Gimn. 4 - 0
      A csoporton belül a 3. helyet szereztük meg és így nem jutottunk a legjobb nyolc csapat közé.    
      Beregi Ábel, Herjecki Dániel, Kovács István 12.b, Havasi Balázs 12.c, Szerető Márton 11.c, Durst Benedek, Erdős Balázs 11.d    
           
Lónyay Kupa ökumenikus teremlabdarúgó torna Pestszentlőrinci Sportcsarnok
2015. jan 31.
V-VI. 12 csapat részvételével 3 db 4-es csoportban    
      Baár-Madas - Sztehlo G. Ev. Gimn. 6 - 0
      Baár-Madas - Szent Imre Gimn. "B"    5 - 0
  2015. márc. 1.   Baár-Madas - Lónyay "A"   0 - 0
      B1. - C4. Baár-Madas - Sylvester   4 - 0
      Hármas döntőbe jutásért:
Baár-Madas - Gödöllői Ref. Líceum
  0 - 0 (b.: 3 - 2)
  2015. márc. 7   Baár-Madas - Piarista   2 - 3
      Baár-Madas - Szent Imre Gimn. "B"   4 - 2
      Baár-Madas   II. hely
           
II. kerületi kispályás labdarúgó diákolimpia (őszi forduló) Kolozsvári T. u.
2014. okt. 2.
VI. 9 csapat 3db 3-as csoportban    
      Baár-Madas - Rákóczi   3 - 0
      Baár-Madas - Budenz    3 - 0
      1-3. helyért: Baár-Madas - Móricz "A"  1 - 2
      Baár-Madas - Szent Angéla  5 - 0
      Baár-Madas   II. hely
  2014. okt. 1. V. 9 csapat 3db 3-as csoportban    
      Baár-Madas - S.E.K.  2 - 5 
      Baár-Madas -Móricz 0 - 1
      7-9. helyért: Baár-Madas - Budenz 2 - 1
      Baár-Madas - Móricz "B" 0 - 3
      Baár-Madas   7. hely
  2014. szept. 29. IV. Baár-Madas - Klebelsberg   0 - 0
      Baár-Madas - Rákóczi 0 - 4
      Baár-Madas - Szabó Lőrinc  1 - 2
      5-8. helyért: Baár-Madas - Törökvész 3 - 0
      Baár-Madas - Budenz 1 - 2
      Baár-Madas   6. hely
           
II. kerületi kispályás labdarúgó diákolimpia (téli forduló) Marczibányi tér
2015. febr. 2.
VI. 8 csapat 2db 4-es csoportban    
      Baár-Madas - Kodály 5 - 0
      Baár-Madas - Rákóczi 3 - 0
      Baár-Madas - Szabó Lőrinc 0 - 1
      3. helyért: Baár-Madas - Móricz 1 - 5
      Baár-Madas   4. hely
  2015. febr. 4. V. 6 csapat 2 csoportban    
      Baár-Madas - Than K. 0 - 2
      Baár-Madas - Csík F. 2 - 2
      5. helyért: Baár-Madas - Budenz 0 - 0 (b: 1 - 2)
      Baár-Madas   6. hely
  2015. márc. 1. IV. 9 csapat 3db 3-as csoportban    
      Baár-Madas - Remetekertváros   0-2
      Baár-Madas - Szabó Lőrinc   3-0
      C1. - B2.: Baár-Madas - Móricz   0-2
      3. helyért:Baár-Madas - Ökumenikus   0-1
      Baár-Madas   4. hely
           
Kosárlabda B33 diákolimpia budapesti döntő 2015. febr. 15.
Tüske Csarnok
V-VI. fiúk 40 benevezett csapat 8 csoportban    
      Baár-Madas - Árpád G./A   10 - 15
      Baár-Madas - Veres Pálné G./A   9 - 10
      Baár-Madas - Schulek/2   11 - 4
      Baár-Madas - Dózsa G.   21 - 0
      D3 - F2: Baár-Madas - Madách G.   13 - 9
     

Legjobb 8-ba kerülésért:
Baár-Madas - László Gimn.

11 - 19
      Sajnos nem jutottunk a legjobb 8 közé    
      Mirk Ádám 12.d, Korondi Áron 12.c, Bognár Mátyás 10.c    
    IV. lányok 6 benevezett csapat    
      Baár-Madas - Nagy L. G.       12 - 6
      Baár-Madas - Veres Pálné G.   14 - 12   
      Baár-Madas - Móra SasoK   13 - 3
      Baár-Madas - Grosics Sportsuli   7 - 11 
      Baár-Madas - JAMLÁNYOK   17 - 2
      Baár-Madas   III. hely
      Buzinkay Zorka, Korompay Zsófia, Sagát Dorka 8.b   A márc. 11-12-i országos elődöntőbe jutott!!
Kosárlabda B33 diákolimpia regionális döntő 2015. márc. 12. Pannonhlama Bencés Gimn. tornacsarnoka IV. lányok 8 csapat 2db 4-es csoportban      
      Baár-Madas - Tobozdobálók/Sopron   10 - 11
      Baár-Madas - Grosics Sportsuli   10 - 12
      Baár-Madas - Kölcsey/A   12 - 7
           
Református középiskolák országos kosárlabda bajnoksága Mezőtúr
2015. febr. 27-28.
V-VI. lányok 10 csapat 3 csoportban:    
      Baár-Madas - Mezőtúr   73 - 17
      Baár-Madas - Hódmezővásárhely   60 - 21
      A három csoportgyőztes az 1-3. helyért:    
      Baár-Madas - Karcag   60 - 52
      Baár-Madas - Kisújszállás   37 - 34
      Baár-Madas   I. hely
      Karlóczai Zsófia 12.c, Horváth Boglárka 12.d, Balla Hanga, Gados Eszter 11.c, Lőrincz Erzsébet 10.d, Horváth Zsófia 9.c, Buzinkay Zorka, Korompay Zsófia 8.b, Jankó Eszter 8.a,    
      A torna legjobb játékosa:
Karlóczai Zsófia
   
    V-VI. fiúk 12 csapat 4 csoportban:    
      Baár-Madas - Karcag   56 - 54
      Baár-Madas - Vác   50 - 38
      B1. - D1.: Baár-Madas - Békés   34 - 72
      3. helyért: Baár-Madas - Hódmezővásárhely 36 - 61
      Baár-Madas   4. hely
      Mirk Ádám 12.d, Korondi Áron, Havasi Balázs 12.c, Sagát Loránt, Székely Péter, Tóth Ádám 10.b, Bognár Mátyás, Dankó Mátyás 10.c, Durst Tamás, Szlávik Barnabás 9.b, Jakus Péter 9.c    
Kosárlabda diákolimpia budapesti selejtező

Baár-Madas tornaterme
2015. március 25.

IV. lányok Baár-Madas -Ady E. Gimn.   77 - 36
Hármas döntő Grosics Gy. Ált Isk. Bikszády u.
2015. ápr. 8.
  Baár-Madas - Grosics Sportisk.   12 - 57
      Baár-Madas - Ady E. Gimn.   71 - 82
      BAÁR-MADAS   III. hely
--