Tanulmányi Versenyek 2015/2016. tanév

2015/2016. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv OKTV angol nyelv országos egyéni Máté Sándor 12. c 33. hely Győri Katalin
        Bercsek András 12. b

40. hely

Mercz Klára
                 
biológia OKTV biológia országos egyéni
I. kat
Sagát Lóránt Mihály 11. b 26. hely Vetlényi Dávid
        Ardai István Tamás 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Székely Péter 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Vigyikán Gyöngyvér 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
Némethné Vecseri Gabriella
      egyéni
II. kat
Kovács Boglárka 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Tamás Panna 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Uri Imre 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  IBO 2016 Biológia Diákolimpia országos döntő egyéni Sagát Lóránt 11. b harmadik fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos egyéni
II. kat
Boldizsár Imre 10. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
      egyéni
III. kat
Uri Imre 12. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
  YPEF Fiatalok Európa Erdeiben
2016
nemzetközi verseny
országos döntő
csapat Kovács Boglárka 11. d II. hely Vetlényi Dávid
      Pettersson Dalma Lisa 11. d
      Tamás Panna 11. d
      csapat Balsai Lili 10. d 5. hely Vetlényi Dávid
      Boldizsár Imre 10. d
      Uri Benjámin 10. d
      csapat Farkas Edina 9. d 4. hely Ujvári Gergely
Vetlényi Dávid
      Hamilton-Meikle Phyllida 9. d
      Török Tímea 9. d
  YPEF Fiatalok Európa Erdeiben
2015

nemzetközi döntő
Románia

csapat Kovács Boglárka 11. d 4. hely Vetlényi Dávid
      csapat Tamás Panna 11. d 6. hely Vetlényi Dávid
      csapat Pettersson Dalma Lisa 11. d 11. hely Vetlényi Dávid
  Szent-Györgyi Albert Csapatverseny
Szeged
országos csapat Uri Imre 12. d 4. hely Vetlényi Dávid
        Ardai István 11. b 4. hely
        Boldizsár Imre 10. d 4. hely
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos csapat Petri Gyula 7. b

I. hely,
körzeti I. hely

Némethné Vecseri Gabriella,
Gyöngyösiné Révész Andrea,
Benkőné Kovács Hajna
,
Horváth Norbert
        Bruckner Márkus 7. b I. hely,
körzeti I. hely
        Bonifert Balázs 7. b I. hely,
körzeti I. hely
        Bartha Benedek 7. b I. hely,
körzeti I. hely
      csapat Földesi András 8. b II. hely Némethné Vecseri Gabriella,
Gyarmati Krisztina,
Benkőné Kovács Hajna
,
Horváth Norbert
        Szamosi Márton 8. b II. hely
        Horváth Veronika 8. b II. hely
        Győrffy Emese 8. b II. hely
    körzeti csapat Győrffy Emese 8. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
Némethné Vecseri Gabriella
Benkőné Kovács Hajna
        Horváth Veronika 8. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
        Földesi András 8. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
        Fialovszky Márk 8. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
                 
ének-zene Kerületi népdalverseny kerületi szóló Vajda Eszter 12. c kiemelt arany Pintér Ilona Eszter
 

VII. Magyarországi Evangélikus Gimnáziumok Népművészeti Találkozója
Nits Márta népdalverseny

országos szóló Vajda Eszter 12. c ezüst minősítés  
      szóló Haraszti Emese 11. c ezüst minősítés  
      csapat Vajda Eszter 12. c arany minősítés  
        Haraszti Emese 11. c arany minősítés  
        Molnár Ilona Erzsébet 10. c arany minősítés  
  "Tiszán innen, Dunán túl" Fővárosi Népdaléneklési verseny fővárosi szóló Vajda Eszter 12. c ezüst minősítés a fővárosi versenyen  
      kisegyüttes Vajda Eszter 12. c kiemelt arany minősítés,
országos döntőbe jutottak
 
        Haraszti Emese 11. c kiemelt arany minősítés,
országos döntőbe jutottak
 
        Molnár Ilona Erzsébet 10. c kiemelt arany minősítés,
országos döntőbe jutottak
 
                 
fizika OKTV fizika országos egyéni
I. kat
Jakus Balázs István 11. b 26. hely Horváth Norbert
        Szabó Márton 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
      egyéni
II. kat
Blum Balázs 12. b II. hely Horváth Norbert
        Asztalos Bogdán Timót 12. b III. hely Horváth Norbert
        Forrai Botond István 12. b 5. hely Horváth Norbert
        Balogh Menyhért Bendegúz 12. b 7. hely Horváth Norbert
  Kunfalvi Rezső Fizika Diákolimpia országos válogató egyéni Balogh Menyhért Bendegúz 12. b 4. hely
5 fős magyar csapat tagja
Horváth Norbert
  NÁBOJ nemzetközi fizika csapatverseny nemzetközi csapat Asztalos Bogdán 12. b III. hely Horváth Norbert
        Balogh Menyhért 12. b III. hely
        Blum Balázs 12. b III. hely
        Bálint Levente 12. b III. hely
        Forrai Botond 12. b III. hely
  Tornyai Sándor Országos Református Fizikaverseny országos egyéni
12. évf.
Asztalos Bogdán 12. b I. hely Horváth Norbert
        Balogh Menyhért 12. b II. hely Horváth Norbert
        Blum Balázs 12. b III. hely Horváth Norbert
      egyéni
11. évf.
Jakus Balázs 11. b II. hely Horváth Norbert
      egyéni
9. évf.
Makovsky Mihály 9. c II. hely Horváth Norbert
  Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos egyéni Bonifert Balázs 7. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Fialovszky Márk 8. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Földesi András 8. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 9. c döntőbe jutott Horváth Norbert
        Vajay Mónika 9. b döntőbe jutott Horváth Norbert
  Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny országos egyéni Földesi András 8. b

12. hely, GIII. díj ;
egyházi iskolákból érkezett legeredményesebb versenyző díja

Horváth Norbert
Csákány Antalné díjat kapott
        Fialovszky Márk 8. b 19. hely, GIII. díj Horváth Norbert
  Szilárd Leó országos tehetségkutató fizikaverseny országos csapat Baár-Madas     I. hely
Marx György vándordíj
Horváth Norbert
Szilárd Leó tanári delfin-díjban részesült
      egyéni Balogh Menyhért 12. b 6. hely Horváth Norbert
        Jakus Balázs 11. b 8. hely Horváth Norbert
        Forrai Botond 12. b 10. hely Horváth Norbert
        Asztalos Bogdán 12. b 11. hely Horváth Norbert
        Blum Balázs 12. b 13. hely Horváth Norbert
                 
földrajz Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-medencei földrajz verseny Kárpát-medencei egyéni Bartha Kristóf 9. b döntőbe jutott Gyöngyösiné Révész Andrea
  XXIII. Less Nándor Országos Földrajzverseny országos egyéni
III. kat.
Horti-Dávid Ágoston 10. d 6. hely Gyöngyösiné Révész Andrea
                 
informatika OKTV informatika országos egyéni
I. kat
Kóti Marcell 11. b második fordulóba jutott Dárdai Gábor
                 
kémia OKTV kémia országos egyéni Sagát Lóránt Mihály 11. b második fordulóba jutott Wrábel Judit
  Hevesy György Országos Kémiaverseny budapesti forduló egyéni Földesi András 8. b országos döntőbe jutott Benkőné Kovács Hajna
Wrábel Judit
    kerületi forduló egyéni Diószeghy Dániel 7. a budapesti döntőbe jutott Wrábel Judit
        Szoboszlai Szilveszter 7. a budapesti döntőbe jutott Wrábel Judit
        Bonifert Balázs 7. b budapesti döntőbe jutott Benkőné Kovács Hajna
Wrábel Judit
        Ferdinánd André 7. b budapesti döntőbe jutott Benkőné Kovács Hajna
Wrábel Judit
        Fialovszky Márk 8. b budapesti döntőbe jutott Benkőné Kovács Hajna
Wrábel Judit
        Földesi András 8. b budapesti döntőbe jutott Benkőné Kovács Hajna
Wrábel Judit
  Református Középiskolák XVIII. Országos Kémiaversenye országos egyéni Szoboszlai Szilveszter 7. a III. hely Wrábel Judit
        Turcsányi Ádám 9. b 5. hely Wrábel Judit
        Barabás Eszter 10. c III. hely Benkőné Kovács Hajna
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Majoros Gabriella 11. b 12. hely Marton Ágota Flóra
        Suhai Hanna 11. b 20. hely Marton Ágota Flóra
        Skola Balázs János 11. d 32. hely Marton Ágota Flóra
        Ghymes Bálint 12. b második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  Arpinói Cicero-verseny

nemzetközi verseny
hazai válogatója

egyéni Majoros Gabriella 11. b nemzetközi döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly latinverseny országos egyéni Sági Petra 10. d I. hely Marton Ágota Flóra
        Majoros Gabriella 11. b 7. hely Marton Ágota Flóra
        Virágos Gáspár 12. d 8. hely Marton Ágota Flóra
  II. Rákóczi Ferenc latin fordítási verseny országos egyéni
I. kat
Sági Petra 10. d 11. hely Marton Ágota Flóra
      egyéni
II. kat
Majoros Gabriella 11. b 4. hely Marton Ágota Flóra
        Ghymes Bálint 11. d 5. hely Marton Ágota Flóra
        Mihálffy Veronika 12. d 10. hely Marton Ágota Flóra
        Oszlács Enikő 11. d 11. hely Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar nyelv országos egyéni Suhai Hanna 11. b 17. hely Berényi Eszter
        Péterfai Sára 11. c

27. hely

 

Marton Ágota Flóra
Kerekes Barnabás
  OKTV magyar irodalom országos egyéni Elbe Hajnalka 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Kis-Tamás Anna 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  Arany János Országos Irodalmi Verseny országos döntő egyéni Zaránd Emese 10. c ezüst érem Csízi Katalin
  Országos Sinka István Versmondó Verseny országos egyéni Fehér Barbara 11. d I. hely Marton Ágota Flóra
  Országos Latinovits Zoltán Versmondó Verseny országos egyéni Fehér Barbara 11. d II. hely Marton Ágota Flóra
  Országos Anyanyelvi Nap (Beszédművelő körök országos anyanyelvi versenye) országos egyéni
kiejtésjelölő verseny
Demeter Boglárka 8. a II. hely Kerekes Barnabás
                 
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő csapat Galló Bence 8. b

II. hely

Gergely Magdolna
        Győrffy Emese 8. b II. hely
        Földesi András 8. b II. hely
        Horváth Veronika 8. b Ii. hely
      csapat Kárpáti Kristóf 9. c II. hely Csízi Katalin
        Kovács Hunor Bendeguz 9. c II. hely
        Makovsky Mihály 9. c II. hely
        Miklósi Aranka 9. c II. hely
      csapat Barta Veronika 12. d II. hely  
        Elbe Hajnalka 12. d II. hely  
        Mihálffy Veronika 12. d II. hely  
        Varga Sarolta 12. d II. hely  
      csapat Herrmann Blanka 12. d 6. hely  
        Horvatovich Lili 12. d 6. hely  
        Kis-Tamás Anna 12. d 6. hely  
      csapat Fazakas Andrea 11. d 7. hely  
        Horváth Réka 11. d 7. hely  
        Pettersson Dalma 11. d 7. hely  
        Szilágyi Lili 11. d 7. hely  
  Kazinczy-verseny fővárosi egyéni Horváth Réka 11. d országos döntőbe jutott Kerekes Barnabás
        Somogyi Zsuzsanna 12. c országos döntőbe jutott Kerekes Barnabás
  Országos Áprily Szavalóverseny országos egyéni Fehér Barbara 11. d arany fokozat Marton Ágota Flóra
        Horváth Réka 11. d bronz fokozat Marton Ágota Flóra
        Somogyi Zsuzsanna 12. c bronz fokozat Csízi Katalin
  Áprily Szavalóverseny iskolai forduló egyéni Fehér Barbara 11. d arany minősítés  
        Horváth Réka 11. d arany minősítés  
        Somogyi Zsuzsanna 12. c ezüst minősítés
Közönségdíj
 
        Ondreasz Celeszta 11. c ezüst minősítés  
        Vajda Eszter 12. c bronz minősítés  
        Kovács Panna 9. c bronz minősítés  
        Kovács Hunor Bendegúz 9. c bronz minősítés  
        Török Tímea 9. d Baár-Madas Alma Mater Öregdiák Alapítvány különdíja  
  Fővárosi szavalóverseny fővárosi egyéni Fehér Barbara 11. d I. hely Marton Ágota Flóra
  Kazinczy-verseny II. kerületi döntő egyéni Végh Nóra 8. b I. hely
országos döntőbe jutott
Gergely Magdolna
  Országos Péchy Blanka emlékverseny országos kiejtésjelölő verseny Csáki Csilla 11. c I. hely  
      Kazinczy verseny Horváth Réka 11. d II. hely  
        Kacskovics Mihály 10. d III. hely  
      helyesírási verseny Járosi Boglárka 10. d II. hely  
  Édes anyanyelvünk verseny Kárpát-medencei döntő egyéni Fehér Barbara 11. d Sátoraljaújhely-érem
(az első 10 helyezett kap ilyet)
Kerekes Barnabás
  "A bor dicsérete" fővárosi szavalóverseny fővárosi egyéni Fehér Barbara 11. d I. hely Marton Ágota Flóra
  Arany János Országos Irodalmi Verseny iskolai döntő egyéni Kis Katinka Julianna 9. a országos döntőbe jutott

Gergely Magdolna

        Todd Adél 9. a országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Földházi Zsófia 9. a országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Orbán Róza 9. a országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Zaránd Emese 9. a országos döntőbe jutott Csízi Katalin
        Miklósi Aranka 9. c országos döntőbe jutott Csízi Katalin
        Molnár Ilona Erzsébet 10. c országos döntőbe jutott Csízi Katalin
matematika OKTV matematika országos egyéni Asztalos Bogdán Timót 12. b 15. hely Papp Ildikó
        Balogh Menyhért Bendegúz 12. b 19. hely Papp Ildikó
        Forrai Botond István 12. b 27. hely Papp Ildikó
        Blum Balázs 12. b második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Gálfi András Sándor 12. b második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Karosi Tamás István 12. b második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Jakus Balázs István 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sagát Lóránt Mihály 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Arany Dániel Matematikaverseny országos egyéni
10.oszt. I.kat
Csanády Tádé 10. c 20-24. hely Rakamazi Richárd
      egyéni
9.oszt. I.kat
Ardai Csongor 9. d második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Fejér Csilla 9. d második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Kárpáti Kristóf 9. c második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Schieszler Miklós 9. c második fordulóba jutott Bárdos Zoltán
      egyéni
9.oszt. II.kat
Bartha Kristóf 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Jakab Miklós 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sagát Dóra 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Turcsányi Ádám 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Vajay Mónika 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
      egyéni
10.oszt. I.kat
Csanády Tádé 10. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kárpáti Márton 10. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
      egyéni
10.oszt. II.kat
Szőnyi Laura 10. b második fordulóba jutott Laczik István
  Matematika Határok Nélkül nemzetközi csapat 9.c osztály     5. hely Csanády Zsuzsa
Bárdos Zoltán
  Varga Tamás Matematikaverseny országos döntő egyéni Földes András 8. b 8. hely
dicséret
Laczik István
  Zrinyi Ilona országos matematikaverseny országos döntő egyéni Földes András 8. b 7. hely Laczik István
        Balogh Menyhért 12. b 25. hely Papp Ildikó
        Győrffy Emese 8. b 53. hely Laczik István
    megyei forduló egyéni Földes András 8. b III. hely
országos döntőbe jutott
Laczik István
        Győrffy Emese 8. b 5. hely
országos döntőbe jutott
Laczik István
        Balogh Menyhért 12. b országos döntőbe jutott Papp Ildikó
  KÖMAL Országos Feladatmegoldó verseny országos egyéni Jakus Balázs 11. b 6. hely Rakamazi Richárd
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő csapat Asztalos Bogdán 12. b

III. hely;
körzeti I. hely

Papp Ildikó
        Balogh Menyhért 12. b

III. hely;
körzeti I. hely

        Blum Balázs 12. b

III. hely;
körzeti I. hely

        Forrai Botond 12. b

III. hely;
körzeti I. hely

      csapat Bartha Kristóf 9. b 7. hely;
körzeti I. hely
 
        Murányi Albert 9. b 7. hely;
körzeti I. hely
 
        Novák Franciska 9. b 7. hely;
körzeti I. hely
 
        Szabó Natasa 9. b 7. hely;
körzeti I. hely
 
  Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló csapat Lászlófy Levente 7. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Bonifert Balázs 7. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Bartha Benedek 7. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Csernikovics Ádám 7. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
      csapat Fialovszky Márk 8. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Földesi András 8. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Galló Bence 8. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Győrffy Emese 8. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
      csapat Verebély Nándor 7. b II. hely  
        Vámossy-Nagy Ádám 7. b II. hely  
        Petri Gyula 7. b II. hely  
        Demeter Olivér 7. b II. hely  
      csapat Antal Csenge 7. b III. hely  
        Gerdán Hanga 7. b III. hely  
        Mezei Flóra 7. b III. hely  
        Turcsányi Flóra 7. b III. hely  
      csapat Csanády Gábor 8. b II. hely  
        Keresztfalvi Zsombor 8. b II. hely  
        Nikodémus Antal 8. b II. hely  
        Szamosi Márton 8. b II. hely  
  Református Középiskolák országos matematikaversenye országos 7.évf Bonifert Balázs 7. b III. hely  
      8.évf Földesi András 8. b dicséret  
      9évf Kárpáti Kristóf 9. c III. hely  
      10.évf Szőnyi Laura 10. b II. hely  
      11.évf Sagát Lóránt 11. b I. hely  
      12.évf Balogh Menyhért 12. b I. hely  
      csapat BMRG     I. hely  
                 
olasz nyelv Festival d'Italiano Országos Olasz Nyelvi Diáktalálkozó országos PTE "Film" kat. Buzinkay Zorka 9. b I. hely Matolcsy Balázs
        Mezei Csongor 9. d II. hely Matolcsy Balázs
      „Versmondás” kat. Kovács Panna 9. c III. hely Matolcsy Balázs
      DE „Magyarországi olasz emlékek” kat. Szabó Gáspár 9. d I. hely Matolcsy Balázs
                 
rajz OKTV rajz és vizuális kultúra országos egyéni Somogyi Zsuzsanna 12. c második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
        Tamás Boldizsár 11. d második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
  „ A fejfedő és viselője” című országos kép-és tárgyalkotó verseny országos egyéni Novák Franciska 9. b I. hely Benkő Csilla Judit
        Türk Anna 8. b II. hely Benkő Csilla Judit
        Kovács Fanni 10. b III. hely Benkő Csilla Judit
        Szabó Natasa 9. b döntőbe jutott Benkő Csilla Judit
 
Fővárosi komplex középiskolai rajzverseny
fővárosi egyéni
9. évf.
Szabó Natasa 9. b III. hely Benkő Csilla Judit
        Herrmann Hanna 9. a 5. hely Benkő Csilla Judit
        Novák Franciska 9. b 8. hely Benkő Csilla Judit
      egyéni
10. évf.
Kovács Anna 10. c 6. hely Benkő Csilla Judit
        Elbe Orsolya 10. d 8. hely Benkő Csilla Judit
      egyéni
11. évf.
Orosz Melitta 11. c 13. hely Benkő Csilla Judit
  "Találkoztam Istennel" református iskolák közötti országos rajzverseny országos egyéni
ált.isk.kat.
Döbrössy Lujza 7. b II. hely Benkő Csilla Judit
        Türk Anna 8. b III. hely Benkő Csilla Judit
      egyéni
gimn.kat
Elbe Orsolya 10. d I. hely Benkő Csilla Judit
        Kovács Anna 10. c I. hely Benkő Csilla Judit
        Sarf Zsófia 10. b II. hely Benkő Csilla Judit
  "100éves a budapesti autóbusz közlekedés" országos rajzpályázat egyéni Mezei Flóra 7. b 100 legjobb között Benkő Csilla Judit
                 
spanyol nyelv OKTV spanyol nyelv országos egyéni
I. kat
Szabó Kata Sára 11. b I. hely  
                 
történelem BKV Múzeumok Közlekedéstörténeti Versenye országos csapat Győrffy Emese 8. b III. hely dr. Grynaeus András
        Szántó Nóra 8. b III. hely
        Orbán Gergely 8. b III. hely
--