Sportversenyek 2015/2016

2015 / 2016. tanévi

sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport,
versenyszám
név évf, oszt. eredmény, helyezés
           
Futsal diákolimpia budapesti selejetező IX. kerületi Labdakert Sport Klub,
2015. dec. 13.
  20 csapat részvételével 4db 5 fős csoportban  
    A csoporton belül a 2. helyet szereztük meg.Négy közé nem jutott be a csapat.

Szerető Márton, Szekeres Péter 12.c, Somogyi Dániel, Forrai Botond 12.b, Erdős Balázs, Durst Benedek 12.d

5-8. hely
           
Református Iskolák XIII. Nemzetközi Atlétikai Versenye Debrecen magasugrás Székely Péter 11.b I. hely
    400m Van-Assche Dávid 11.d III. hely
    1500m Szabó Márton 11.b II. hely
    100m Szabó Kristóf 11.b III. hely
    400m Szabó Kristóf 11.b III. hely
    távolugrás Szabó Gáspár 9.d III. hely
    magasugrás Ötvös Mihály 9.c 4. hely
    svéd váltó Székely Péter, Szabó Kristóf, Szabó Gáspár, Ötvös Mihály   III. hely
           
Református Iskolák Asztalintenisz Bajnokságát Kiskunhalas ált. isk.
egyéni
Décsy Laura 7.a I. hely
      Menduina Flóra 6.o III. hely
      Varga Mihály 8.a I. hely
      Dóka Barnabás 7.a II. hely
    ált. isk.
fiú csapat
Dóka Barnabás 7.a I. hely
      Varga Mihály 8.a

I. hely

      Sebestény Dávid 9.a I. hely
    gimn.
egyéni
Nagy Cecília 8.b III. hely
      Kárpáti Kristóf 9.c I. hely
    gimn.
fiú csapat
Kárpáti Kristóf 9.c I. hely
      Kárpáti Márton 10.c I. hely
           
Országos szólótánc verseny Tata   Simon Szabolcs   Cifrabojtár díj
Zsűri különdíj
           
Református középiskolák országos röplabda bajnoksága 2016. febr. 5-6. V-VI. Lányok: 9 csapat 2 csoportban    
      Baár-Madas - Lónyay   0 : 2
      Baár-Madas - Lévay, Miskolc   0 : 2
      Baár-Madas - Kisújszállás   2 : 0
      Baár-Madas - Refi, Debrecen   2 : 0
      5-6. helyért:    
      Baár-Madas - Sylvester   2 : 1
      BAÁR-MADAS   5. hely
      Fiúk: 13 csapat 3 csoportban:    
      Baár-Madas - Dóczy, Debrecen   0 : 2
      Baár-Madas - Lónyay   0 : 2
      Baár-Madas - Lévay, Miskolc   0 : 2
      10-13. helyért:    
      Baár-Madas - Sylvester   0 : 2
      Baár-Madas - Kiskunhalas   2 : 0
      Baár-Madas- Hajdúnánás   2 : 0
      BAÁR-MADAS   10. hely
Református Középiskolák kosárlabda bajnoksága Mezőtúr
2016.február 26-27.
  lányok: 10 csapat 3 csoportban    
    csapattagok: Sagát Dóra, Korompay Zsófia, Buzinkay Zorka, Lőrincz Erzsébet 9.b
Kis Katinka 9.a
Varga Alíz 9.c
Detki Anna 9.d
Lőrincz Erzsébet, Fazakas Andrea 11.d
Gados Eszter, Balla Hanga 12.c
      BAÁR-MADAS   I. hely
Kispályás labdarúgó diákolimpia
budapesti döntő
Vasas
Fáy utcai sporttelep
2016.április 22.

VI. korcsoport
fiú

Baár-Madas – Szily Kálmán Szki.   6:2
     

Baár-Madas – Szász Ferenc Ker. Szki.

  4:1
      Baár-Madas – Verebély László Szki.   5:0
     

Baár-Madas – Kölcsey Ferenc Gimn.

  7:1
     

Baár-Madas – Dózsa György Gimn.

  8:1
      Országos döntőbe jutottak.
    csapattagok:

Somogyi Dániel 12.b, Csáp Barnabás, Kocsis Bálint, Szekeres Péter,
Szerető Márton 12.c, Durst Benedek,
Erdős Balázs 12.d

   
Kispályás labdarúgó diákolimpia országos döntő Vép
2016. május 20-22.
V-VI. korcsoport (20 csapat) Baár-Madas

15. hely
4 vereség 
2 győzelem

       
Kosárlabda diákolimpia budapesti döntő Budapest IV. korcsoport Baár-Madas   III. hely
    csapattagok: Antal Csenge, Bohus Emese (7.b), Varga Alíz (9.c), Kapornai Fanni (5.o), Bíró Hanna, Fanici Bíbor Zsuzsa, Magyar Petra, Matolcsi Zsófia, Nagy Cecília, Szántó Dóra, Végh Nóra (8.b), Csereklyei Anna (9.a)
Atlétika diákolimpia budapesti döntő Bp., Tüzér u. 2016. 04. 26-27. VI. Székely Péter  11.b
      100m (44 induló) 11,23 sec 6. hely
orsz. döntőbe jutott
      magasugrás (15 ind.) 178 cm 5. hely
orsz. döntőbe jutott
      távolugrás (23 ind.) 628 cm II. hely
orsz. döntőbe jutott
    V. Szabó Kristóf  11.b
      200m (33 ind.) 24,07sec

9. hely
orsz. döntőbe jutott

      400m (30 ind.) 54,28sec 8. hely
orsz. döntőbe jutott
      Szabó Márton  11.b
      800m (23 ind) 2:14,18 min 8. hely
      Szabó Gáspár  9.d
      200m (33 ind.) 25,18 sec 15. hely
      távolugrás (37 ind.) 504 cm 15. hely
      Svastits Judit 9.b
      1500m (20 ind.) 5:47,90 min 10. hely
    4x100 váltó Székely P, Szabó G, Szabó M, Szabó K. 47,73 sec II. hely
Atlétika diákolimpia országos döntő Székesfehérvár 2016. 05. 28-29. VI. Székely Péter  11.b
      magasugrás 184 cm 9. hely
    V. Szabó Kristóf  11.b
      400m 53,72 sec 14. hely
      200m 24,31 sec 19. hely

 

--