Tanulmányi Versenyek 2016/2017

2016/2017. tanévi

tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv International American School of Budapest - Annual Short Story Contest országos egyéni Peszlen Réka 10. c II. hely  
  Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny országos egyéni
B2 szint
Mihálffy Ágota 10. c 5. hely Kondor Ágnes
                 
biológia OKTV biológia I. kat országos egyéni Székely Péter 12. b 9. hely Vetlényi Dávid,
Nagy-Baló Zsuzsa,
Ujvári Gergely
        Ardai István Tamás 12. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  OKTV biológia II. kat országos egyéni Sagát Lóránt Mihály 12. b 20. hely Vetlényi Dávid,
Nagy-Baló Zsuzsa,
Ujvári Gergely
        Boldizsár Imre 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Horváth Bertalan 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Kovács Boglárka Zsuzsanna 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Nyiri Márton Péter 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Uri Benjamin 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Varga Ilona 12. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Kitaibel Pál Biológia verseny országos egyéni Kádár Réka 9. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
        Farkas Edina 10. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
  YPEF Erdészeti Verseny 2017 nemzetközi csapat Balsai Lili,
Boldizsár Imre,
Uri Benjamin
11. d országos
I. hely,
nemzetközi döntőbe jutott
Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
        Hamilton-Meikle Phyllida Kerstin,
Farkas Edina,
Török Tímea
10.
10.
a
d
országos
II. hely
Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
  IBO 2017 Biológia Diákolimpia országos döntő egyéni Sagát Lóránt 12. b harmadik fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Székely Péter 12. b harmadik fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos csapat Bartha Benedek,
Bonifert Baláz
Bruckner Márkus,
Petri Gyula
8. b I. hely Benkő Tamásné Kovács Hajna,
Gyöngyösiné Révész Andrea,
Horváth Norbert,
Némethné Vecseri Gabriella
  Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos egyéni
3. kat
Boldizsár Imre 11. d 5. hely Vetlényi Dávid
        Horti-Dávid Ágoston 11. d 32. hely Vetlényi Dávid
  Szent-Györgyi Albert Csapatverseny, Szeged országos csapat Boldizsár Imre 11. d 5. hely Vetlényi Dávid
      Sagát Lóránt 12. b
      Ardai István 12. b
      csapat Uri Benjámin 11. d 6. hely Vetlényi Dávid
      Székely Péter 12. b
      Szabó Márton 12. b
                 
ének-zene Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklő verseny országos szóló Molnár Ilona 11. c kiemelt arany  
      csoport

Báthory Katalin,
Kádár Réka,
Kalicza Zsófia,
Nádudvari Csenge,
Nagy Viola

11. c ezüst Pongor Gábor
fizika OKTV fizika I. kat. országos egyéni Jakus Balázs István 12. b 15. hely Horváth Norbert
  Szilárd Leo Országos Fizikaverseny országos egyéni
I. kat.
Jakus Balázs István 12. b 4. hely Horváth Norbert
  Öveges József  Kárpát-medencei Fizikaverseny Kárpát-medencei egyéni Bonifert Balázs 8. b absz. III. hely,
első díjas
Horváth Norbert
        Király Nóra 8. b 76. hely Horváth Norbert
  Vermes Miklós Kárpát-medencei fizikaverseny Kárpát-medencei mechanika kat. Fialovszky Márk 9. b II. hely Horváth Norbert
      hőtan kat.  Turcsányi Ádám 10. b 5. hely Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 10. c 8. hely Horváth Norbert
      elektromosság- optika kat. Bíró Dániel 11. b 5. hely Horváth Norbert
  Mikola Sándor Tehetségkutató Fizikaverseny országos egyéni Földesi András 9. b 5. hely Horváth Norbert
        Fialovszky Márk 9. b 7. hely Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 10. c 8. hely Horváth Norbert
  Austrian Young Physicist Tournament nemzetközi fizikaverseny nemzetközi csapat Hamilton-Meikle Phyllida Kerstin 10. a

I. hely
a magyar csapat tagjaként

 
  26. Schwartz Lajos  Nemzetközi Fizikaverseny Nagyvárad   egyéni Makovsky Mihály 10. c III. hely Horváth Norbert
        Jakus Balázs 12. b

kísérlet elemző kategória I.hely

Horváth Norbert
  Jedlik Ányos Kárpát-medencei Fizikaverseny Kárpát-medencei 7. évfolyam Toronyi András 7. b 18. hely Bronz díjas Horváth Norbert
        Csuka Balázs   7. b 34. hely
IV. díjas
Horváth Norbert
        Sebestyén Pál  7. b 38. hely
V. dijas
Horváth Norbert
        Buránszky Domonkos 7. b 40. hely 
V. díjas
Horváth Norbert
        Nagy Bianka     7. b 48. hely  
VI. díjas
Horváth Norbert
      8. évfolyam Bonifert Balázs 8. b 4. hely
Ezüst díjas
Horváth Norbert
      9. évfolyam Földesi András  9. b 1. hely
Arany díjas
Horváth Norbert
        Fialovszky Márk 9. b 5. hely
Bronz Díjas
Horváth Norbert
      10. évfolyam Makovsky Mihály 10. c 8. hely
Bronz Díjas
Horváth Norbert
        Turcsányi Ádám 10. b 12. hely
IV. díjas
Horváth Norbert
        Vajai Mónika 10. b 17. hely
IV. díjas
Horváth Norbert
  Tornyai Sándor Országos Protestáns Fizikaverseny országos 9. évf Fialovszky Márk 9. b megosztott
I. hely
Horváth Norbert
        Földes András 9. b

megosztott
I. hely

Horváth Norbert
      10. évf Turcsányi Ádám 10. b I. hely Horváth Norbert
        Murányi Albert 10. b 7. hely Horváth Norbert
      11. évf Bíró Dániel 11. b 6. hely Horváth Norbert
      12. évf Jaus Balázs 12. b III. hely Horváth Norbert
        Szabó Márton 12. b 6. hely Horváth Norbert
                 
földrajz OKTV földrajz országos egyéni Horti-Dávid Ágoston 11. d 33. hely Gyöngyösiné Révész Andrea
                 
informatika OKTV informatika I. kat országos egyéni Horváth Soma 12. d 45. hely Dárdai Gábor
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Ghymes Bálint 12. d 32. hely Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly latinverseny országos egyéni
I. kat
Farkas Edina 10. d 5. hely Móréh Judit
      egyéni
II. kat
Ghymes Bálint 12. d 15. hely Marton Ágota Flóra
  Ábel Jenő latinverseny országos minores kat. Siklér János 9. d 17. hely Marton Ágota Flóra
  Rákóczi latin fordítási verseny országos egyéni Farkas Edina 10. d I. hely Móréh Judit
        Hidas Vince 10. d 5. hely Móréh Judit
        Ghymes Bálint 12. d 8. hely Marton Ágota Flóra
        Oszlács Enikő 12. d 12. hely Marton Ágota Flóra
  Hyperión országos tanulmányi verseny a görög-római kultúráról országos egyéni Balázsi Áron 10. d II. hely Móréh Judit
        Hamar Roberto 10. d III. hely Móréh Judit
        Tóth Viola 10. d 6. hely Móréh Judit
        Török Tímea 10. d 10. hely Móréh Judit
        Ghymes Bálint 12. d 9. hely Marton Ágota Flóra
        Kővágó András 12. d 15. hely Marton Ágota Flóra
        Oszlács Enikő 12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
        Pettersson Dalma 12. d 17. hely Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar irodalom országos egyéni Fehér Barbara 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Horváth Réka Judit 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Szilágyi Lili 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Péterfai Sára Borbála 12. c 30. hely Kerekes Barnabás
        Fazakas Andrea 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra,
Kerekes Barnabás
        Kollár Borbála 11. d második fordulóba jutott Kerekes Barnabás,
Kutasy Zsolt
  József Attila nemzeti vers-, énekelt vers- és prózamondó verseny országos egyéni Fehér Barbara 12. d III. hely Marton Ágota Flóra
  "Szép Magyar Beszéd" verseny fővárosi egyéni Fehér Barbara 12. d I. hely,
országos döntőbe jutott
Kerekes Barnabás
  Országos Anyanyelvi Nap (Beszédművelő körök országos anyanyelvi versenye) országos Kazinczy-verseny Demeter Olivér 8. b I. hely Kerekes Barnabás
      kiejtésjelölő verseny Bálint Ádám 8. b II. hely Kerekes Barnabás
        Koszták tamás 8. b III. hely Kerekes Barnabás
  XXIII. Áprily Lajos Vers- és Prózamondó verseny országos döntő egyéni Fehér Barbara 12. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Horváth Réka 12. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Rajkai Barnabás 9. d ezüst minősítés Marton Ágota Flóra
    iskolai forduló egyéni Fehér Barbara 12. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Horváth Réka 12. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Rajkai Barnabás 9. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Ondreasz Celeszta 12. c ezüst minősítés,
Közönségdíj
Marton Ágota Flóra
        Török Tímea 10. d ezüst minősítés Berényi Eszter
        Horváth Bertalan 12. d bronz minősítés,
Baár-Madas Öregdiákok különdíja
Marton Ágota Flóra
        Gados Márk 9. d bronz minősítés Marton Ágota Flóra
  Illyés Gyula nemzeti vers és prózamondó verseny országos döntő egyéni Fehér Barbara 12. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
  "A bor dicsérete" budapesti szavalóverseny fővárosi egyéni Fehér Barbara 12. d I. hely Marton Ágota Flóra
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő csapat
7. oszt.
Borsos Boglárka, Malatinszki Hanna Dóra, Nagy Bianka, Osváth Klára 7. b II. hely Csízi Katalin
      csapat
8. oszt.
Bodnár Panna, Csorba Lili, Demeter Olivér, Menduina Kristóf László 8. b 13. hely Csízi Katalin
      csapat
10. oszt
Kovács Hunor Bendeguz,
Makovsky Mihály Miklós,
Mihálffy Ágota,
Miklósi Aranka
10. c 6. hely Csízi Katalin
      csapat
12. oszt
Németh Boglárka,
Péterfai Sára,
Varga Anna,
Varga Ilona
12. c II. hely  
        Krenner Bálint,
Majoros Gabriella,
Németh Bernadett,
Szabó Kristóf
12. b 7. hely Berényi Eszter
    körzeti forduló

csapat
9. oszt

Gál Ibolya,
Nagy Viola,
Scherman Veronika,
Szifetvári Cecília
9. d III. hely  
      csapat
10. oszt

Kovács Hunor Bendeguz,
Makovsky Mihály Miklós,
Mihálffy Ágota,
Miklósi Aranka

10. c I. hely,
országops döntőbe jutott
Csízi Katalin
        Farkas Edina,
Hidas Vince,
Szappanos Mirjam,
Török Tímea
10. d III. hely Berényi Eszter
      csapat
12. oszt
Németh Boglárka,
Péterfai Sára,
Varga Anna,
Varga Ilona
12. c I. hely,
országos döntőbe jutott
 
       

Krenner Bálint,
Majoros Gabriella,
Németh Bernadett,
Szabó Kristóf

12. b II. hely,
országos döntőbe jutott
Berényi Eszter
        Haraszti Emese,
Nagy Fruzsina,
Rácz Dorottya,
Sztányi Borka
12. c III. hely  
  Édes anyanyelvünk verseny fővárosi
forduló
egyéni Járosi Boglárka 11. d országos döntőbe jutott Kerekes Barnabás
        Piróth Krisztina 11. d országos döntőbe jutott Kerekes Barnabás
  Országos Péchy Blanka emlékverseny országos Kazincy- verseny Kacskovics Mihály 11. d I. hely Kerekes Barnabás
      kiejtésjelölő verseny Járosi Boglárka 11. d I. hely Kerekes Barnabás
        Mészáros Gáspár 11. d II. hely Kerekes Barnabás
                 
matematika OKTV matematika II. kat országos egyéni Jakus Balázs István 12. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sagát Lóránt Mihály 12. b második fordulóba jutott

Rakamazi Richárd

        Szőnyi Laura 11. b második fordulóba jutott Laczik István
  Varga Tamás Matematika Verseny országos egyéni Osváth Klára 7. b 11. hely Csanády Gáborné
        Toronyi András 7. b döntőbe jutott Csanády Gáborné
        Veres Ádám 7. b döntőbe jutott Csanády Gáborné
        Nagy Bianka 7. b döntőbe jutott Csanády Gáborné
  Zrínyi Ilona Matematika Verseny országos egyéni Toronyi András 7. b 50. hely Csanády Gáborné
  Kalmár László Matematika Verseny országos egyéni Győrffy Attila 7. b 26. hely Csanády Gáborné
 

Református Iskolák XXV. Országos Matematika Versenye

országos egyéni Csuka Balázs 7. b I. hely Csanády Gáborné
  Arany Dániel matematika verseny országos kezdő
I. kat
Gábor Dániel Mihály 9. c második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Muhari Anna 9. d második fordulóba jutott Laczik István
        Rajkai Barnabás 9. d második fordulóba jutott Laczik István
        Szigetvári Cecília 9. d második fordulóba jutott

Rupp Annamária

      kezdő
II. kat
Fialovszky Márk 9. b második fordulóba jutott Laczik István
        Földesi András 9. b második fordulóba jutott Laczik István
      haladó
I. kat
Kovács Hunor Bendegúz 10. c második fordulóba jutott Papp Ildikó
      haladó
II. kat
Jakab Miklós 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Murányi Albert 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti forduló egyéni Toronyi András 7. b II. hely Csanády Gáborné
        Sebestyén Pál 7. b 8. hely Csanády Gáborné
        Csuka Balázs 7. b 11. hely Csanády Gáborné
        Osváth Klára 7. b 14. hely Csanády Gáborné
        Győrffy Attila 7. b 19. hely Csanády Gáborné
        Malatinszki Hanna 7. b 20. hely Csanády Gáborné
      csapat

Toronyi András,
Sebestyén Pál,
Csuka Balázs

7. b II. hely Csanády Gáborné
  Bolyai matematika csapatverseny országos döntő csapat
7. oszt
Osváth Klára, Csuka Balázs, Győrffy Attila, Rácz Tamás 7. b 4. hely Csanády Gáborné
        Demeter Olivér, Petri Gyula, Vámossy-Nagy Ádám,
Verebély Nándor
8. b 23. hely Rakamazi Richárd
  Református Iskolák XX. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen országos egyéni Osváth Klára 7. b I. hely Csanády Gáborné
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv országos egyéni Czike Flóra Veronika 12. d 31. hely Molnár György, Bernáth Mária
        Nagy Fruzsina Réka 12. c második fordulóba jutott Molnár György
  Festival D'Italiano
Országos Olasz Nyelvi Diáktalálkozó
országos Pázmány Péter Katolikus Egyetem
filmes tanulmány
Buzinkay Zorka 10. b I. hely Matolcsi Balázs
      Debreceni Egyetem
művészettörténet tanulmányi
Szabó Gáspár 10. d II. hely Matolcsi Balázs
      élőbeszéd szituációk Matolcsi Zsófia 9. b II. hely Matolcsi Balázs
                 
történelem Horváth Mihály középiskolai történelemverseny országos egyéni Sárosi Gábor 10. a második fordulóba jutott Kerekes Barnabás
  Cultura Nostra Történelmi Vetélkedő országos csapat Szántó Dóra
Matolcsi Zsófia
Fanici Bíbor
9. b második fordulóba jutottak dr. Grynaeus András
        Murányi Albert
Nemes Gábor
Bartha Kristóf
10. b második fordulóba jutottak dr. Grynaeus András
        Sárosi Gábor
Blaskó Bence
Pékó Zalán Bendegúz
10. c második fordulóba jutottak dr. Grynaeus András
        Bálint Szabolcs
Bíró Dániel
Tímár Péter
11. b második fordulóba jutottak dr. Grynaeus András
  Savaria Történelem Verseny országos egyéni Bartha Kristóf 10. b fővárosi döntő
II. hely
dr. Grynaeus András
vizuális kultúra OKTV vizuális kultúra országos egyéni Tamás Boldizsár 12. d második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
        Tóth-Könczey Péter László 12. d második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
  Fővárosi Komplex rajzverseny fővárosi egyéni Murányi Albert 10. b I. hely Benkő Csilla Judit
        Lakos Sára 12. b I. hely Benkő Csilla Judit
        Elbe Orsolya 11. d II. hely Benkő Csilla Judit
--