Fogadó Intézmények

Az iskolával szerződésben álló partnerek teljes listája:

(frissítve: 2018. október 2.)

Gyülekezetek

A Biblia Szól Egyesület

Alsónémedi Református Egyházközség

Áporkai Református Egyházközség

Biai Református Egyházközség

Budafoki Evangélikus Egyházközség

Budai Görögkatolikus Egyházközség

Budajenői Római Katolikus Plébánia

Budakalászi Református Egyházközség

Budakeszi Református Egyházközség

Budakeszi Római Katolikus Plébánia Karitasz

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Budapest-Budafoki Református Egyházközség

Budapest-Budahegyvidéki Református Egyházközség

Budapest-Budahegyvidéki Református Egyházközség

Budapest-Budai Református Egyházközség

Budapest-Budai Református Egyházközség

Budapest-Cimbalom utcai Református Egyházközség

Budapest-Farkasréti Plébánia

Budapest-Fasori Református Egyházközség

Budapest-Gazdagréti Református Egyházközség

Budapest-Gazdagréti Szent Angyalok Plébánia

Budapest-Istenhegyi (Sváb hegy) Szent László Plébánia

Budapest-Józsefvárosi Református Egyházközség

Budapest-Kelenföldi Református Egyházközség

Budapest-Kispest-Központi Református Egyházközség

Budapest-Kispest-Rózsa téri Református Egyházközség

Budapest-Kőbányai Református Egyházközség

Budapest-Külső Józsefvárosi Református Egyházközség

Budapest-Külső-Kelenföldi Re. Ek. Farkasréti Gyülekezete

Budapest-Mátyásföldi Református Egyházközség

Budapest-Nagytétényi Református Egyházközség

Budapest-Óbudai Református Egyházközség

Budapest-Pasaréti Páduai Szent Antal Plébánia

Budapest-Pasaréti Református Egyházközség

Budapest-Pesthidegkúti Református Egyházközség

Budapest-Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Egyházközség

Budapest-Pozsonyi úti Református Egyházközség

Budapest-Rákosszentmihály-Sashalom Református Egyházközség

Budapest-Svábhegyi Református Egyházközség

Budapest-Széphalom Jézus Szíve Plébánia

Budapest-Újlak Sarlós Boldogasszony Plébánia

Budapest-Újpest-Belsővárosi Református Egyházközség

Budavári Evangélikus Egyházközség

Dégi Református Egyházközség

Dunakeszi Evangélikus Egyházközség

Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatala

Érd-Parkvárosi Református Egyházközség

Galamboki Református Missziói Egyházközség

Gyermelyi Református Egyházközség

Gyömrői Református Egyházközség

Gyúrói Református Egyházközség

Hetednapi Adventista Egyház Kőbányai Gyülekezete

Iváncsai Református Egyházközség

Jászberényi Református Egyházközség

Kápolnásnyéki Református Egyházközség

Kelenföldi Evangéliumi Gyülekezet

Komáromi Református Egyházközség

Krisztus Király Templomigazgatóság

Mány Római Katolikus Plébánia

Martonvásári Református Egyházközség

Mocsai Református Egyházközség

Nagykovácsi Református Egyházközség

Nagykovácsi Római Katolikus Plébánia

Nyáregyházi Református Egyházközség

Pátyi Református Egyházközség

Pátyi Római Katolikus Plébánia

Pátyi Római Katolikus Plébánia, Karitasz Csoport

Paulus Evangéliumi Közösség

Pest Megyei Zöldliget Egyesített Szociális Intézmény

Pesthidegkút-Ófalu Sarlós Boldogasszony Plébánia

Pilisvörösvári Református Egyházközség

Sárszentmiklósi Református Egyházközség

Solymári Óvoda-Bölcsőde

Solymári Református Egyházközség

Százhalombattai Református Egyházközség

Szent Mauríciusz Monostor, Bakonybél

Tahitótfalui Református Egyházközség

Tinnye-Piliscsabai Református Egyházközség

Tinnye-Piliscsabai Református Egyházközség

Tiszavalki Református Egyházközség

Torbágyi Református Egyházközség (Biatorbágy)

Törökbálinti Református Egyházközség

Váli Református Egyházközség

Városmajori Római Katolikus Plébánia

Verőcei Református Egyházközség

Zugligeti Szent Család Plébánia

Zsámbéki Református Egyházközség

 
 
Intézmények
 

304. számú Kőrösi Csoma Sándor Cserkészcsapat

46. számú Kapisztrán Szent János Cserkészcsapat

Age of Hope, Remény Kora Alapítvány

AMŐBA Sportegyesület

Anyanyelvápolók Szövetsége

Apáczai Csere János Műv. Ház és Könyvtár, Solymár

Apponyi Franciska Óvoda

Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet

Bakáts Téri Ének-zenei Általános Iskola

Balatonszárszói József Attila Művelődési Ház

Balatonszemesi „Latinovics Zoltán” Művelődési Ház, Könyvtár és Múzeum

Bátorítás Alapítvány

Bethesda Kórház Alapítvány (Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza)

Biblia Centrum Alapítvány

Bíró utcai Óvoda és Bölcsőde

Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Bolyai utcai Óvoda

Budai Gyermekkórház (Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak, II. Bolyai u.)

Budajenői Általános Iskola

Budajenői Óvoda

Budakeszi Állat- Természet és Környezetvédők Egyesülete

Budakeszi Helytörténeti Egyesület

Budakeszi Vadaspark Nonprofit Kft.

Budapest II. kerületi Százszorszép Óvoda

Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája

Budavári Polgárőrség

Cseppkő Gyermekotthon

Csillagvirág Református Óvoda

Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. (MTI Ig.)

Dunaalmási Református Szeretetház Fogyatékosokat Ápoló-Gondozó Otthon

Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság

Egyesület a Remény Kis Emberei Közösségért

Electro-Coord Magyarország Nonprofit Kft.

Elveszett Állatok Alapítvány

Erkel Ferenc Vegyeskar Alapítvány

Értelmi Fogyatékosok és Pszichiátriai Betegek Otthona, Tordas

Esély Szociális Társulás Szociális és Gyermekjóléti Központ

Ezüstkor Szociális Gondozó Központ

Farkas Edith Szeretetotthon

Farkasréti Általános Iskola

Fehérkereszt Állatvédő Liga

Ferencvárosi Csicsergő Óvoda

Fészek Természetvédő és Közösségi Életforma Egyesület

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság II. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Gondoskodás összefogással SZEBK, Bernecebaráti

Gödöllői Lovas Sport és Hagyományőrző Közhasznú Egyesület

Gödöllői Montágh Imre Általános Iskola

Gyermekétkeztetési Alapítvány

Gyermeksziget Montessori Óvoda

Gyermely Község Önkormányzata

Gyökössy Endre Református Óvoda

Gyömrői Fekete István Általános Iskola és Szakiskola

Halacska Református Óvoda

Harmat Kiadói Alapítvány

Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom, „Végeken” Egészséglélektani Alapítvány

Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Herceghalom Község Önkormányzata, Kulturális Egyházi Központ

Herman Ottó Általános Iskola, Bp., XIII.

Híd Szociális, Család és Gyermekjóléti Szolgálat és Központ

Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum

Informatika a látássérültekért Alapítvány

Integrált Szociális Otthon, Inárcs

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

Jobb Kor Polgári Egyesület

Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola

Kapernaum Csoport Alapítvány

Kapots Lovas Egyesület, Baja

Karitász Perbál Egyesület

Kazinczy-díj Alapítvány–Péchy Blanka emlékére

Kék Világ Alapítvány

Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola

Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány

Kiskakukk Játszóház és Tehetséggondozó Alapítvány

Kiskunlacháza-Áporka Óvodai Társulás

Kispesti Zöld Sziget Óvoda

Klébi DSE

Kolozsvár utcai Óvoda

Kossuth Zsuzsa Gyermekotthon és Általános Iskola

Körte Hegyi és Vízi Sportok Egylete

KSH Könyvtár

Kutyamentő Angyalok Egyesület

Lélek és Élet Alapítvány

Lustige Zwerge Német Nemzetiségi Óvoda

Magyar Cserkészszövetség

Magyar Evangéliumi Egyház

Magyar Kick-box Szövetség

Magyar Lovasterápia Szövetség Alapítvány

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Magyar Nemzeti Galéria

Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány

Magyar Tenisz Szövetség

Magyar Testnevelési Egyetem Támogató Köre Alapítvány

Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Magyar Williams Szindróma Társaság

Máriaremete-Hidegkút Ökumenikus Általános Iskola

Menhely Alapítvány

Monor és Térsége Integrált Család- és Gyermekjóléti Központ és Szolgálat

MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont

MTK Magyar Testgyakorlók Köre, Budapest

Munkácsy Mihály Művelődési Ház, Törökbálint

Nagycsaládosok Országos Egyesülete

NASOE Nagycsaládosok Solymári Egyesülete

Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola

Nagykovácsi Utánpótlás SE

Nem Adom Fel Alapítvány

Német Nemzetiségi Önkormányzat, Solymár

Némethy Bertalan Alapítvány, Tabajd

Nevelők Háza Egyesület, Pécs

Nyelviskolák Szakmai Egyesülete

Onézimusz Alapítvány (OM Magyarország)

Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

Országos Széchényi Könyvtár

"Öregiskola" Közösségi Ház és Könyvtár

Palánta Alapítványi Óvoda

Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár

Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

Pasaréti Lovas Hagyományőrző Közhasznú Nonprofit Kft.

Pásztó Városi Önkormányzat Óvodája

Pátyi Keresztyén Ifjúsági Csapat Egyesület

Pátyi Művelődési Ház, Községi és Iskolai Könyvtár

Pest Megyei Zöldliget Egyesített Szociális Intézmény

Phoenix Fireball SE

Pilisvörösvári Kézilabda Sportkör

Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Punto Latino Latin Kultúrház Egyesület

REAC Sportiskola Sportegyesület

Remeteszőlős Község Önkormányzata

Schweitzer Albert Református Szeretetotthon

Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar, Neurológiai Klinika

Solymári Fiatalokért Közhasznú Egyesület

Solymári Sport Club

Sportos Cukorbetegekért Egyesület

Spuri Futó és Triatlon Sportklub

Sylvester János Református Gimnázium

Szarvasi Arborétum

Szemlőhegy utcai Óvoda

Szenczi Molnár Albert Cserkészalapítvány

Szent László Völgye Segítő Szolgálat

Szent Norbert Karitatív Alapítvány

Szent Norbert Karitatív Alapítvány

Szentendrei Skanzen - Szabadtéri Néprajzi Múzeum

Szépművészeti Múzeum

Szer-telen Fiatalokért Szolnok Közhasznú Egyesület (SZefiSZ)

Szivárvány Keresztény Óvoda, Solymár

Szivárványország Napköziotthon ÉFOÉSZ KMRKE

Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.

Szomori Napköziotthonos Óvoda

Szőlőskert Református Óvoda

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Tahitótfalu Község Önkormányzata

Tahitótfalui Pollack Mihály Ált. Isk. és AMI

Tarka Lovasklub Hagyományőrző és Fajfenntartó Egyesület

Tarkabarka-Kunterbunt Óvoda Budakeszi

Társalkotó Egyesület

Telki Község Önkormányzata

Telki Sportegyesület

Testnevelési Egyetem, Könyvtár

Testvérkék Ferences Óvoda

Timóteus Társaság Alapítvány

Türr István Múzeum, Baja

Uzsoki Utcai Kórház

Vasarely Múzeum

Vígszínház Nonprofit Kft.

Virányosi Közösségi Ház Jókai Klub

VITEO Katolikus Videobarátok Egyesülete

WOL Élet Szava Magyarország Alapítvány

YBL Water Polo Club Egyesület

YFU Hungary; (adatváltozás miatt új!)

Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft.

Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zsámbéki Közművelődési Intézet és Könyvtár

Zsámbéki Tündérkert Óvoda és Konyha