Fogadó Intézmények

Az iskolával szerződésben álló partnerek teljes listája:

(frissítve: 2017. június 13.)

Gyülekezetek

A Biblia Szól Egyesület

Alsónémedi Református Egyházközség

Áporkai Református Egyházközség

Biai Református Egyházközség

Budafoki Evangélikus Egyházközség

Budai Görögkatolikus Egyházközség

Budajenői Római Katolikus Plébánia

Budakalászi Református Egyházközség

Budakeszi  Református Egyházközség

Budapest Széphalom Jézus Szíve Plébánia

Budapest Újlak Sarlós Boldogasszony Plébánia

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Budapest-Budafoki Református Egyházközség

Budapest-Budahegyvidéki Református Egyházközség

Budapest-Budahegyvidéki Református Egyházközség

Budapest-Budai Református Egyházközség

Budapest-Budai Református Egyházközség

Budapest-Cimbalom utcai Református Egyházközség

Budapest-Fasori Református Egyházközség

Budapest-Kelenföldi Református Egyházközség

Budapest-Kispest-Rózsa téri Református Egyházközség

Budapest-Kőbányai Református Egyházközség

Budapest-Külső Józsefvárosi Református Egyházközség

Budapest-Külső-Kelenföldi Re. Ek. Farkasréti Gyülekezete

Budapest-Mátyásföldi Református Egyházközség

Budapest-Nagytétényi Református Egyházközség

Budapest-Óbudai Református Egyházközség

Budapest-Pasaréti Református Egyházközség

Budapest-Pesthidegkúti Református Egyházközség

Budapest-Pozsonyi úti Református Egyházközség

Budapest-Rákosszentmihály-Sashalom Református Egyházközség

Budapest-Svábhegyi Református Egyházközség

Budapest-Újpest-Belsővárosi Református Egyházközség

Budapest, Pasaréti Páduai Szent Antal Plébánia

Budavári Evangélikus Egyházközség

Dégi Református Egyházközség

Dunakeszi Evangélikus Egyházközség

Érd-Parkvárosi Református Egyházközség

Farkasréti Plébánia

Galamboki Református Missziói Egyházközség

Gyermelyi Református Egyházközség

Gyömrői Református Egyházközség

Gyúrói Református Egyházközség

Hetednapi Adventista Egyház Kőbányai Gyülekezete

Istenhegyi Szent László Plébánia

Iváncsai Református Egyházközség

Jobb Kor Polgári Egyesület

Kápolnásnyéki Református Egyházközség

Kelenföldi Evangéliumi Gyülekezet

Komáromi Református Egyházközség

Krisztus Király Templomigazgatóság

Martonvásári Református Egyházközség

Mocsai Református Egyházközség

Nagykovácsi Református Egyházközség

Nagykovácsi Római Katolikus Plébánia

Nyáregyházi Református Egyházközség

Pátyi Református Egyházközség

Pátyi Római Katolikus Plébánia

Pátyi Római Katolikus Plébánia, Karitasz Csoport

Paulus Evangéliumi Közösség

Pesthidegkút-Ófalu Sarlós Boldogasszony Plébánia

Pilisvörösvári Református Egyházközség

Sárszentmiklósi Református Egyházközség

Solymári Református Egyházközség

Százhalombattai Református Egyházközség

Szent Mauríciusz Monostor, Bakonybél

Tahitótfalui Református Egyházközség

Tinnye-Piliscsabai Református Egyházközség

Tinnye-Piliscsabai Református Egyházközség

Tiszavalki Református Egyházközség

Törökbálinti Református Egyházközség

Váli Református Egyházközség

Városmajori Római Katolikus Plébánia

Zugligeti Szent Család Plébánia

Zsámbéki Református Egyházközség

 
 
 
Intézmények
 

304. számú Kőrösi Csoma Sándor Cserkészcsapat

46. számú Kapisztrán Szent János Cserkészcsapat

Age of Hope, Remény Kora Alapítvány

Anyanyelvápolók Szövetsége

Apáczai Csere János Műv. Ház és Könyvtár, Solymár

Apponyi Franciska Óvoda

Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet

Bakáts Téri Ének-zenei Általános Iskola

Bethesda Kórház Alapítvány (Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza)

Biblia Centrum Alapítvány

Bíró utcai Óvoda és Bölcsőde

Bolyai utcai Óvoda

Budai Gyermekkórház (Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak, II. Bolyai u.)

Budajenői Általános Iskola

Budajenői Óvoda

Budakeszi Vadaspark Nonprofit Kft.

Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája

Cseppkő Gyermekotthon

Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. (MTI Ig.)

Dunaalmási Református Szeretetház Fogyatékosokat Ápoló-Gondozó Otthon

Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság

Egyesület a Remény Kis Emberei Közösségért

Elveszett Állatok Alapítvány

Erkel Ferenc Vegyeskar Alapítvány

Értelmi Fogyatékosok és Pszichiátriai Betegek Otthona, Tordas

Esély Szociális Társulás Szociális és Gyermekjóléti Központ

Ezüstkor Szociális Gondozó Központ

Farkasréti Általános Iskola

Fehérkereszt Állatvédő Liga

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság II. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Gödöllői Lovas Sport és Hagyományőrző Közhasznú Egyesület

Gyermekétkeztetési Alapítvány

Gyermely Község Önkormányzata

Gyökössy Endre Református Óvoda

Gyömrői Fekete István Általános Iskola és Szakiskola

Hadtörténeti Intézet és Múzeum

Halacska Református Óvoda

Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom, „Végeken” Egészséglélektani Alapítvány

Híd Szociális, Család és Gyermekjóléti Szolgálat és Központ

Informatika a látássérültekért Alapítvány

Integrált Szociális Otthon, Inárcs

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

Kapernaum Csoport Alapítvány

Karitász Perbál Egyesület

Kazinczy-díj Alapítvány–Péchy Blanka emlékére

Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola

Kiskakukk Játszóház és Tehetséggondozó Alapítvány

Kiskunlacháza-Áporka Óvodai Társulás

Kispesti Zöld Sziget Óvoda

Klébi DSE

Kolozsvár utcai Óvoda

Kossuth Zsuzsa Gyermekotthon és Általános Iskola

KSH Könyvtár

Kutyamentő Angyalok Egyesület

Lustige Zwerge Német Nemzetiségi Óvoda

Magyar Cserkészszövetség

Magyar Kick-box Szövetség

Magyar Lovasterápia Szövetség Alapítvány

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány

Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Magyar Williams Szindróma Társaság

Menhely Alapítvány

Monor és Térsége Integrált Család- és Gyermekjóléti Központ és Szolgálat

MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont

MTK Magyar Testgyakorlók Köre, Budapest

Munkácsy Mihály Művelődési Ház, Törökbálint

Nagycsaládosok Országos Egyesülete

Nagykovácsi Utánpótlás SE

Nem Adom Fel Alapítvány

Német Nemzetiségi Önkormányzat, Solymár

Nevelők Háza Egyesület, Pécs

Nyelviskolák Szakmai Egyesülete

Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

Palánta Alapítványi Óvoda

Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár

Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

Pasaréti Lovas Hagyományőrző Közhasznú Nonprofit Kft.

Pásztó Városi Önkormányzat Óvodája

Pátyi Keresztyén Ifjúsági Csapat Egyesület

Pátyi Művelődési Ház, Községi és Iskolai Könyvtár

Phoenix Fireball SE

Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

REAC Sportiskola Sportegyesület

Remeteszőlős Község Önkormányzata

Schweitzer Albert Református Szeretetotthon

Solymári Fiatalokért Közhasznú Egyesület

Sportos Cukorbetegekért Egyesület

Spuri Futó és Triatlon Sportklub

Stereo Kft

Sylvester János Református Gimnázium

Szarvasi Arborétum

Szemlőhegy utcai Óvoda

Szent László Völgye Segítő Szolgálat

Szent Norbert Karitatív Alapítvány

Szent Norbert Karitatív Alapítvány

Szentendrei Skanzen - Szabadtéri Néprajzi Múzeum

Szivárvány Keresztény Óvoda, Solymár

Szivárványország Napköziotthon ÉFOÉSZ KMRKE

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Tahitótfalu Község Önkormányzata

Tahitótfalui Pollack Mihály Ált. Isk. és AMI

Telki Község Önkormányzata

Telki Sportegyesület

Testvérkék Ferences Óvoda

Testnevelési Egyetem, Könyvtár

Timóteus Társaság Alapítvány

Uzsoki Utcai Kórház

Virányosi Közösségi Ház Jókai Klub

YBL Water Polo Club Egyesület

YFU Hungary; (adatváltozás miatt új!)

Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zsámbéki Közművelődési Intézet és Könyvtár

 
 
--