Tanulmányi Versenyek 2017/2018

2017/2018. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv OÁTV angol nyelv országos egyéni Bodor Emese Réka 8. b országos döntőbe jutott Mercz Klára
  Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny országos egyéni Bodor Emese Réka 8. b országos döntőbe jutott Mercz Klára
        Borsos Boglárka 8. b országos döntőbe jutott Mercz Klára
                 
biológia OKTV biológia II. kat. országos egyéni Uri Benjámin 12. d 22. hely Vetlényi Dávid,
Ujvári Gergely
        Boldizsár Imre 12. d 23. hely Vetlényi Dávid,
Ujvári Gergely
        Farkas Edina Nóra 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Sólyom Fülöp 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Horti-Dávid Ágoston 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  OKTV biológia I. kat. országos egyéni Hamilton-Meikle Phyllida K. 11. a második fordulóba jutott

Némethné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid

        Szőnyi Dávid 11. d második fordulóba jutott Némethné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
  Árokszállásy Zoltán országos biológia verseny országos 3. kat. Boldizsár Imre 12. d II. hely Vetlényi Dávid
        Uri Benjamin 12. d 25. hely Vetlényi Dávid
  Szent-Györgyi Albert természettudományi csapatverseny országos csapat Boldizsár Imre,
Uri Benjamin
12. d I. hely Vetlényi Dávid,
Horváth Norbert,
Ardai István
        Makovsky Mihály Miklós 11. c
  YPEF Erdészeti Verseny 2018 országos csapat Balsai Lili,
Boldizsár Imre,
Uri Benjamin
12. d országos döntőbe jutott Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
      csapat Farkas Edina,
Hamilton-Meikle Phyllida K.,
Török Tímea
11. a
és
d
országos döntőbe jutott Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
      csapat Galló Lilla, 
Galló Bence,
Viczián Anna
10. b országos döntőbe jutott Ujvári Gergely,
Némethné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
  YPEF Erdészeti Verseny 2017 Sopron nemzetközi döntő csapat Uri Benjamin 12. d III. hely Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
      csapat Boldizsár Imre 12. d 7. hely Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
      csapat Balsai Lili 12. d 9. hely Ujvári Gergely,
Vetlényi Dávid
  Bolyai Természettudományos csapatverseny országos csapat Fodor Ábel,
Csapó Tamás,
Szőnyi Koppány,
Szücsik Gergely
7. b 8. hely Benkő Tamásné, Horváth Norbert, Vetlényi Dávid
        Buránszki Domonkos,
Csuka Balázs,
Ferjancsik Zaránd,
Zonda Bese
8. b III. hely Némethné Vecseri Gabriella, Horváth Norbert, Benkő Tamásné, Gyöngyösiné Révész Andrea
        Csigó Emma,
Nagy Bianka,
Gyenes Julianna,
Szabó Virág
8. b 13. hely Némethné Vecseri Gabriella, Horváth Norbert, Benkő Tamásné, Gyöngyösiné Révész Andrea
    regionális csapat Fodor Ábel,
Csapó Tamás,
Szőnyi Koppány,
Szücsik Gergely
7. b I. hely
országos döntőbe jutott
 
        Bonifert Anna,
Dallos Flóra,
Egyházi Veronika,
Herjeczki Johanna
7. b 5. hely  
        Buránszki Domonkos,
Csuka Balázs,
Ferjancsik Zaránd,
Zonda Bese
8. b

I. hely,
országos döntőbe jutott

 
        Csigó Emma,
Nagy Bianka,
Gyenes Julianna,
Szabó Virág
8. b

II. hely,
országos döntőbe jutott

 
        Viczián András,
Toronyi András,
Győrffy Attila,
Rácz Tamás
8. b

6. hely

 
                 
ének-zene "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklő verseny budapesti forduló egyéni Molnár Ilona Erzsébet 12. c kiemelt arany,
országos döntőbe jutott
Pongor Gábor
      csoport Báthory Katalin,
Nagy Viola,
Nádudvari Csenge,
Kádár Réka,
Molnár Ilona Erzsébet,
Kalicza Zsófia

 

  arany minősítés Pongor Gábor
                 
fizika OKTV fizika I. kategória országos egyéni Makovsky Mihály Miklós 11. c 8. hely Horváth Norbert
        Turcsányi Ádám 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
  IJSO Ifjúsági Természettudományos Diákolimpia nemzetközi egyéni Bonifert Balázs 9. b II. hely Horváth Norbert
  XXI. Szilárd Leo Tehetségkutató Országos Fizikaverseny országos 9-10. évf Bonifert Balázs 9. b 4. hely Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 11. c I. hely Horváth Norbert
  Öveges József Kárpátmedencei Fizikaverseny  országos egyéni Osváth Klára 8. b országos döntőbe jutott Horváth Norbert
       

Nagy Bianka

8. b országos döntőbe jutott Horváth Norbert
       

Malatinszki Hanna

8. b országos döntőbe jutott Horváth Norbert
       

Ferjancsik Zaránd

8. b országos döntőbe jutott Horváth Norbert
       

Viczián András

8. b országos döntőbe jutott Horváth Norbert
  Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos 7. évf Pálfi Fruzsina 7. b 13. hely Horváth Norbert
        Csapó Tamás 7. b 35. hely Horváth Norbert
      8. évf Toronyi András 8. b III. hely Horváth Norbert
        Győrffy Attila 8. b 27. hely Horváth Norbert
        Rácz-Szabó Piroska 8. b 35. hely Horváth Norbert
      9. évf Bonifert Balázs 9. b 10. hely Horváth Norbert
        Szoboszlai Szilveszter 9. c 16. hely Horváth Norbert
  Tornyai Sándor Protestáns fizikaverseny országos   Bonifert Balázs 9. b I. hely Horváth Norbert
        Szoboszlai Szilveszter 9. c III. hely Horváth Norbert
        Király Nóra 9. b 10. hely Horváth Norbert
        Fialovszki Márk 10. b II. hely Horváth Norbert
        Fodor Csaba 10. b 4. hely Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 11. c I. hely Horváth Norbert
        Turcsányi Ádám 11. b 5. hely Horváth Norbert
        Bíró Dániel 12. b III. hely Horváth Norbert
                 
földrajz OKTV földrajz országos egyéni Horti-Dávid Ágoston 12. d 31. hely Gyöngyösiné Révész Andrea
                 
hittan SDG Országos Bibliaismereti verseny országos csapat

Filotás Bálint 12.d,
Hegedűs István 10.c,
Ziller Roland 10.d

    kaland versenyrész 
4. hely,
írásbeli versenyrész
9. hely
 
        Diószegi Villő,
Gados Márk, Rajkai Barnabás
10. d írásbeli versenyrész
12. hely
 
                 
informatika OKTV informatika országos egyéni Szőnyi Laura 12. b második fordulóba jutott Dárdai Gábor
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Farkas Edina Nóra 11. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
        Kollár Borbála 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  Ábel Jenő latinverseny országos egyéni Siklér János 10. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
  II. Rákóczi Ferenc latin fordítási verseny országos egyéni Farkas Edina Nóra 11. d III. hely Marton Ágota Flóra
        Siklér János 10. d 8. hely Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly Latin Nyelvi és Ókortudományi Verseny országos egyéni Siklér János 10. d 12. hely Marton Ágota Flóra
        Kollár Borbála 12. d 18. hely Marton Ágota Flóra
  Hyperión ókortudományi verseny országos egyéni Siklér János 10. d 4. hely Marton Ágota Flóra
        Balsai Lili,
Boldizsár Imre,
Uri Benjámin
12. d 10. hely Marton Ágota Flóra
      csapat Füzessy Marcell,
Kollár Borbála,
Kóra Péter
12. d országos döntőbe jutottak Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar irodalom országos egyéni Sólyom Sára 12. c második fordulóba jutott Csízi Katalin
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Kollár Borbála 12. d második fordulóba jutott Kerekes Barnabás,
Kutasy Zsolt
  Arany János Irodalmi Verseny országos egyéni Fábián Luca Réka 10. b ezüst fokozat Gergely Magdolna
        Győrffy Emese 10. b bronz fokozat Gergely Magdolna
        Horváth Veronika 10. b bronz fokozat Gergely Magdolna
        Lendvai Ágnes 10. b bronz fokozat Gergely Magdolna
        Király Nóra 9. b országos döntőbe jutott Csízi Katalin
        Pigler Emília Zita 10. c országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Rideg Hajnalka 10. b országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Nagy Krisztina Réka 10. c országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
  Áprily Lajos vers- és prózamondó verseny országos döntő egyéni Türk Anna 10. b bronz oklevelet kapott Gergely Magdolna
    iskolai forduló egyéni Török Tímea 11. d országos döntőbe jutott Berényi Eszetr
        Türk Anna 10. b országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Gados Márk 10. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
  Kazinczy országos szépkiejtési verseny országos egyéni Végh Nóra 10. b Kazinczy-érem Gergely Magdolna
        Nagy Cecília 10. b országos döntőbe jutott Gergely Magdolna
  Édes anyanyelvünk verseny országos döntő egyéni Piróth Krisztina 12. d Sátoraljaújhely emlékplakett
I. hely
Kerekes Barnabás
        Járosi Boglárka 12. d Különdíjas Kerekes Barnabás
  Országos Péchy Blanka emlékverseny országos kiejtésjelölő verseny Járosi Boglárka 12. d I. hely Kerekes Barnabás
      helyesírási verseny Kollár Borbála 12. d II. hely Kerekes Barnabás
        Kozma Viktória 11. a III. hely Kerekes Barnabás
      Kazinczy-verseny Bálint Ádám 9. b III. hely Kerekes Barnabás
  Bolyai Magyar nyelv csapatverseny országos csapat Bonifert Anna,
Dallos Flóra,
Fodor Ábel,
Németh Csanád
7. b 5. hely  
      csapat Bodor Emese Réka,
Imrei Zsófia,
Matolcsi Márton,
Molnár Alíz Gyöngyvér
8. b 11. hely  
                 
matematika OKTV matematika II. kategória országos egyéni Szőnyi Laura 12. b második fordulóba jutott Laczik István
        Bíró Dániel Zsolt 12. b második fordulóba jutott Laczik István
        Csanády Tádé 12. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Turcsányi Ádám 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Arany Dániel Matematika Verseny országos egyéni Bonifert Balázs 9. b országos döntőbe jutott Rakamazi Richárd
        Földesi András 10. b országos döntőbe jutott Laczik István
        Horváth Bálint 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Szoboszlai Szilveszter 9. c második fordulóba jutott Papp Ildikó,
Bárdos Zoltán
        Fialovszky Márk 10. b második fordulóba jutott Laczik István
  Varga Tamás matematika verseny budapesti forduló egyéni Osváth Klára 8. b országos döntő 29. hely,
budapesti forduló
I. hely,
Csanády Gáborné
        Győrffy Attila 8. b országos döntő 42. hely,
budapesti forduló II. hely
Csanády Gáborné
        Sebestyén Pál 8. b országos döntő 40. hely,
budapesti forduló III. hely
Csanády Gáborné
        Veres Ádám 8. b

országos döntő 46. hely,
budapesti forduló 6. hely

Csanády Gáborné
        Rácz Tamás 8. b országos döntő 49. hely,
budapesti forduló 11. hely
Csanády Gáborné
  Zrinyi Ilona Matematika verseny országos döntő egyéni Földesi András 10. b 18. hely Laczik István
    körzeti forduló egyéni Földesi András 10. b II. hely,
országos döntőbe jutott
Laczik István
        Toronyi András 8. b 6. hely Csanády Gáborné
        Győrffy Attila 8. b 7. hely Csanády Gáborné
        Csuka Balázs 8. b 9. hely Csanády Gáborné
        Osváth Klára 8. b 11. hely Csanády Gáborné
        Nagy Bianka 8. b 20. hely Csanády Gáborné
      csapat Toronyi András,
Győrffy Attila,
Csuka Balázs
8. b II. hely Csanády Gáborné
  Református Iskolák XXVI. Országos Matematika Versenye országos egyéni Pálfi Fruzsina Karina 7. b II. hely  
        Osváth Klára 8. b I. hely  
        Bonifert Balázs 9. b I. hely  
        Viczián Anna 10. b 4. hely  
        Turcsányi Ádám 11. b dicséret  
        Szőnyi Laura 12. b II. hely  
      csapat BMRG     I. hely,
egyéni feldatmegoldó versenyben elért legjobb összetett eredmény
 
  Bolyai Matematika csapatverseny országos csapat Osváth Klára,
Csuka Balázs,
Győrffy Attila,
Rácz Tamás
8. b 5. hely Csanády Gáborné
    körzeti   Osváth Klára,
Csuka Balázs,
Győrffy Attila,
Rácz Tamás
8. b I. hely Csanády Gáborné
        Csapó Tamás,
Pálfi Fruzsina,
Szőnyi Koppány,
Varga-Nagy Márton
7. b II. hely Rakamazi Richárd
        Sebestyén Pál,
Toronyi András,
Buránszki Domonkos,
Ferjancsik Zaránd
8. b II. hely Csanády Gáborné
       

Nagy Bianka,
Székely Luca,
Malatinszki Hanna,
Rácz-Szabó Piroska

8. b III. hely Csanády Gáborné
        Tamás Jeromos,
Szigetvári Simon,
Casnády Tádé,
Jakus Péter

12.
 

12.

d
 

c

III. hely Rakamazi Richárd
        Makovsky Mihály,
Szabó Natasa,
Ardai Csongor,
Kovács Bendegúz
11.

11.
11.
11.

c

b
d
c

5. hely Papp Ildikó
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv országos egyéni Sólyom Sára 12. c 26. hely Molnár György
  Festival D'Italiano
Országos Olasz Nyelvi Diáktalálkozó
országos Élőbeszéd Matolcsi Zsófia 10. b I. hely Matolcsi Balázs
      Tanulmány Kosztolányi Dezső Itália képéről Rádi Eszter 9. b III. hely Matolcsi Balázs
      Kultúrtörténeti verseny Csorba Lili,
Jánosi Mátyás,
Menduina Kristóf,
Rádi Eszter
9. b II. hely Matolcsi Balázs
                 
rajz Országos Ady Endre Könyvillusztrációs Pályázat országos egyéni Borsos Boglárka 8. b fődíj Benkő Csilla
        Türk Anna 10. b dicséret Benkő Csilla
  Fővárosi Komplex rajzverseny fővárosi egyéni Madarász Róza 8. b III. hely Benkő Csilla
        Auguszt Apollónia 10. c I. hely Benkő Csilla
        Germuska Fruzsina 10. b III. hely Benkő Csilla
        Novák Franciska 11. b I. hely Benkő Csilla
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni Máté András 12. c második fordulóba jutott Tombor László
  Horváth Mihály középiskolai történelemverseny országos egyéni Muhari Anna 10. d 13. hely Molnár György