Sportversenyek 2017/2018

2017 / 2018. tanévi sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport egyéni, csapat évf. oszt. eredmény, helyezés
           
Kispályás labdarúgó diákolimpia
budapesti döntő 
2018.04.10. V-VI. 
korcsoportos 
12 benevezett csapat 4 csoportban

 

   
    csoportmérkőzés Baár-Madas - Verebély L. Szakgimn.   5:0
      Baár-Madas - Dózsa Gy. Gimn.   5:0
    négy közé jutásért Baár-Madas - Rákóczi Gimn.   3:2
    döntőbe jutásért Baár-Madas - Szent Imre Gimn.   2:1
    döntőben Baár-Madas - Madách Gimn.   6:3
     

BAÁR-MADAS
Kovács H. Bendegúz 11.c
Pethes Ambrus 11.d
Jámbor Zsombor, Durst Tamás
Kiss Domokos 12.b
Szigetvári Simon, 
Gondos Andor 12.d

  I. hely
Református iskolák országos kosárlabda kupája Mezőtúr
2018.
02.23-24.
  Nagy Cecília, Fanici Bíbor 10.b,
Varga Alíz 11.c
Korompay zsófia, Sagát Dorka,
Buzinkay Zorka 11.b
Kun Rita 9.c
  I. hely
           

Református középiskolák teremlabdarúgó tornája

Mezőtúr
2017.11.13.
13 benevezett csapat Jámbor Zsombor, Kiss Domokos (12.b),
Koller Áron (12.c),
Gondos Andor, Nyiri Márton, Szigetvári Simon (12.d), Kovács H. Bendeguz (11.c), Trifusz Botond (10.d)
  II. hely
      Baár-Madas - Irinyi J. Ref. Szki Kazincbarcika   4:3
      Baár-Madas - Baksay S. Ref. Gimn. Kunszentmiklós   6:0
      Baár-Madas - Debreceni Ref. Koll. Gimnáziuma   3:1
      Baár-Madas - Lévay J. Ref. Gimn. Miskolc   2:2
      Csoportelsőként jutottunk a hármas döntőbe:    
      Baár-Madas - Szilády Á. Ref. Gimn. Kiskunhalas   2:2 
büntetőkkel 2:3
      Baár-Madas - Lónyay Bp.   2:0
           
Református Iskolák Asztalintenisz Bajnoksága Kiskunhalas egyéni Varga Mihály 10.d I. hely
      Dóka Barnabás 9.c II. hely
    csapat Dóka Barnabás,
Varga Mihály
9.c
10.d
I. hely
           
Budapesti kosárlabda diákolimpia   V-VI.
korcsoport
Sagát Dóra, Buzinkay Zorka, 
Korompay Zsófia (11.b), Nagy Cecília (10.b),
Kun Rita (9.c),
Bohus Emese (9.b), Detki Anna Cilla (11.c), Pohankovics Virág (9.d)
  második fordulóba jutottak
      Toldy Ferenc Gimn - Baár-Madas   73-81
      Dózsa György Gimn - Baár-Madas   11-63
      Ady Endre Gimn - Baár-Madas   59-53
           
Református Középiskolák XV. Nemzetközi Atlétikai Versenye Debrecen
2017. okt. 7.
IV-V. Szendeff Csenge 9.d

100m
4. hely; 14,0

400m
2. hely; 68,5

      Nagy Boglárka 10.c

100m
5. hely; 14,4

400m
1. hely; 65,8

     

Gold Levente   

9.c

400 m
2. hely; 56,4

1500 m
1. hely; 4:35,8

      Hoffmann Máté  10.c

400 m
5. hely; 59,6

1500 m
2. hely; 4:59,3

    VI. Nagy Julianna 11.d

800 m
1. hely; 2:20,3

      Svastits Judit 11.d 800 m
2. hely; 2:44,1
     

Szabó Gáspár

11.d 100m
9. hely; 12,6
     

Ötvös Mihály

11.c

Távolugrás
2. hely; 5,93

Magasugrás
1. hely; 1,70

     

Svédváltó 100-200-300-400 m leány
Nagy Julianna 11.d
Nagy Boglárka 10.c
Szendeff Csenge 9.d.
Svastitst Judit 11.b

  2. hely
2:38,1
     

Svédváltó 100-200-300-400 m fiú
Szabó Gáspár 11.d
Ötvös Mihály 11.c
Hoffmann Máté 10.c
-Gold Levente 9.c

  4. hely
2:21,0