Tanulmányi Versenyek 2014/2015

2014/2015. tanévi

tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv OKTV angol nyelv országos egyéni Máté Sándor 11. c 35. hely Farsang Dorottya
        Tokai Tímea 12. b 29. hely Mercz Klára
  Jane Haining Verseny országos döntő egyéni Nagy Zétény 8. b III. hely Zöllnerné Kondella Márta
  Mezzofanti Országos Angol Verseny országos egyéni Alföldi Franciska 9. c I. hely Kondor Ágnes
  International Public Speaking Competition helyi forduló egyéni Paterson Jázmin 8. b országos döntőbe jutott Nagy-Váci Krisztina
        Imolya Réka 10. c országos döntőbe jutott Nagy-Váci Krisztina
  Ábrahám Örzse Országos Angol Nyelvi Verseny országos egyéni
IV. kat
Imolya Réka 10. c döntőbe jutott Győri Katalin
        Molnár Kamilla 10. b döntőbe jutott Győri Katalin
      egyéni
VI. kat
Kiss Dorottya 11. c döntőbe jutott Farsang Dorottya
        Máté Sándor 11. c döntőbe jutott Farsang Dorottya
  ABACUSAN Studió
Bábel Angol Nyelvi Verseny
országos csapat Nikodémus Antal 7. b I. hely Nagy-Váci Krisztina
        Keresztfalvi Zsombor 7. b I. hely Nagy-Váci Krisztina
        Galló Bence 7. b

I. hely

Nagy-Váci Krisztina
        Szamosi Márton 7. b

I. hely

Nagy-Váci Krisztina
        Földesi András 7. b

I. hely

Nagy-Váci Krisztina
                 
biológia OKTV biológia II. kategória országos egyéni Nényei Piroska 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Uri Imre 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Kitaibel Pál Országos Biológiaverseny országos döntő egyéni
9. évf
Boldizsár Imre 9. d 9. hely Vetlényi Dávid
    budapesti döntő egyéni
9. évf.
Boldizsár Imre 9. d bp-i döntő I. hely
országos döntőbe jutott
Vetlényi Dávid
      egyéni
10. évf.
Kovács Boglárka 10. d bp-i döntő 5. hely
országos döntőbe jutott
Vetlényi Dávid
  Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos

egyéni
3. kategória

Nényei Piroska 11. d 25. hely Vetlényi Dávid
        Kozma Katica 12. d döntőbe jutott Vetlényi Dávid
      egyéni
2. kategória
Boldizsár Imre 9. d 9. hely Vetlényi Dávid
        Ardai István 10. b döntőbe jutott Vetlényi Dávid
  YPEF Fiatalok Európa Erdeiben 2015 országos döntő csapat Pettersson Dalma Lisa 10. d I. hely
nemzetközi döntőbe jutottak
Vetlényi Dávid
        Tamás Panna 10. d I. hely
nemzetközi döntőbe jutottak
Vetlényi Dávid
        Kovács Boglárka 10. d I. hely
nemzetközi döntőbe jutottak
Vetlényi Dávid
      csapat Balsai Lili 9. d 5. hely Ujvári Gergő
Vetlényi Dávid
        Uri Benjámin 9. d 5. hely Ujvári Gergő
Vetlényi Dávid
        Boldizsár Imre 9. d 5. hely Ujvári Gergő
Vetlényi Dávid
      csapat Nényei Piroska 11. d III. hely Vetlényi Dávid
        Alföldi Rozália 12. d III. hely Vetlényi Dávid
        Kozma Katica 12. d III. hely Vetlényi Dávid
  TUDOK regionális forduló egyéni Tóth-Könczey Péter 10. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
  YPEF Fiatalok Európa Erdeiben 2014 Németország nemzetközi csapat Kozma Katica 12. d I. hely Vetlényi Dávid
                 
ének-zene Országos Zsoltár- és Népdaléneklő Verseny, Nagykőrös országos csapat Stefan Tünde 12. b arany minősítés Berkesi Boglárka
        Szabó Alíz 12. b arany minősítés  
        Szanyó Boglárka 10. c arany minősítés  
        Vajda Eszter 11. c arany minősítés  
      egyéni Vajda Eszter 11. c

ezüst minősítés, különdíj a karakteres népdaléneklésért

Berkesi Boglárka
  "Tiszán innen - Dunán túl" fővárosi népdaléneklési verseny fővárosi szóló Vajda Eszter 11. c ezüst minősítés  
  Népdaléneklési verseny kerületi forduló egyéni Vajda Eszter 11. c I. helyezés  
                 
fizika OKTV fizika I. kategória országos egyéni Forrai Botond István 11. b II. hely Horváth Norbert
        Blum Balázs 11. b III. hely Horváth Norbert
        Balogh Menyhért Bendegúz 11. b 4. hely Horváth Norbert
        Asztalos Bogdán Tímót 11. b 17. hely Horváth Norbert
  Szilárd Leó Fizikaverseny országos egyéni Balogh Menyhért Bendegúz 11. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Asztalos Bogdán Timót 11. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Forrai Botond István 11. b döntőbe jutott Horváth Norbert
  Budó Ágoston Országos Fizikaverseny országos egyéni Blum Balázs 11. b absz. I. hely Horváth Norbert
        Asztalos Bogdán Tímót 11. b dicséretben részesült Horváth Norbert
        Balogh Menyhért Bendegúz 11. b dicséretben részesült Horváth Norbert
        Forrai Botond István 11. b dicséretben részesült Horváth Norbert
  Vermes Miklós Kárpátmedencei Fizikaverseny Kárpát-medencei

egyéni
hőtan kategória

Asztalos Bogdán 11. b I. hely Horváth Norbert
        Jakus Balázs 11. b 6. hely Horváth Norbert
      egyéni
elektromosság, optika kategória
Blum Balázs 11. b I. hely Horváth Norbert
        Forrai Botond 11. b II. hely Horváth Norbert
        Balogh Menyhért 11. b 4. hely Horváth Norbert
                 
  Jedlik Ányos Fizikaverseny Kárpát-medencei egyéni Vajay Mónika 8. b bronz fokozat Horváth Norbert
        Jakus Balázs 10. b bronz fokozat Horváth Norbert
  Mikola Sándor Országos Fizikaverseny országos egyéni Jakus Balázs 10. b döntőbe jutott Horváth Norbert
        Ardai István 10. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
        Szabó Márton 10. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
                 
földrajz Teleki Pál Országos Földrajzverseny kerületi forduló egyéni Bartha Kristóf 8. b III. hely Zsilinszky Endre
  Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny országos döntő egyéni Horti-Dávid Ágoston 9. d 12. hely Zsilinszky Endre
        Nenezic Patrick Uros 10. c 14. hely Zsilinszky Endre
        Kárpáti Márton Tamás 9. c második fordulóba jutott Zsilinszky Endre
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntő csapat
ált.isk.
8.oszt.kat.
Ardai Csongor 8. a 5. hely Zsilinszky Endre
        Hamar Roberto 8. a 5. hely Zsilinszky Endre
        Kárpáti Krostóf János 8. a 5. hely Zsilinszky Endre
        Farkas Edina 8. a 5. hely Zsilinszky Endre
      csapat
gimn.
8.oszt.kat.
Novák Franciska 8. b 6. hely Zsilinszky Endre
        Szabó Natasa Zsófia 8. b 6. hely Zsilinszky Endre
        Ürge Dóra 8. b 6. hely Zsilinszky Endre
        Vajay Mónika 8. b 6. hely Zsilinszky Endre
                 
francia nyelv OKTV francia nyelv I. kategória országos egyéni Keserű György László 12. b 12. hely Felső Tímea
                 
informatika OKTV informatika I. kategória országos egyéni Solymosi Zsófia 12. b második fordulóba jutott Dárdai Gábor
  Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny országos egyéni Majoros Gabriella 10. b második fordulóba jutott Dárdai Gábor
        Kóti Marcell 10. b második fordulóba jutott Dárdai Gábor
                 
kémia OKTV kémia I. kategória országos egyéni Asztalos Bogdán Tímót 11. b második fordulóba jutott Wrábel Judit
  Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi forduló egyéni Fialovszky Márk 7. b I. hely
második fordulóba jutott
Benkőné Kovács Hajna
        Földesi András 7. b II. hely
második fordulóba jutott
Benkőné Kovács Hajna
        Turcsányi Ádám 8. b II. hely
második fordulóba jutott
Wrábel Judit
  Irinyi János Országos Kémiaverseny országos egyéni Jakus Balázs 10. b második fordulóba jutott Wrábel Judit
        Ardai István 10. b második fordulóba jutott Wrábel Judit
                 
latin nyelv Ábel Jenő latinverseny országos egyéni Majoros Gabriella 10. b 4. hely Marton Ágota Flóra
        Oszlács Enikő 10. d kiemelt dicséret
21. hely
Marton Ágota Flóra
        Pálúr Judit 10. b dicséret Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly latinverseny országos egyéni
I. kat
Tamás Panna 10. d

6. hely

Marton Ágota Flóra
        Ghymes Bálint 10. d

országos döntőbe jutott

Marton Ágota Flóra
        Pettersson Dalma 10. d

országos döntőbe jutott

Marton Ágota Flóra
        Kővágó András 10. d

országos döntőbe jutott

Marton Ágota Flóra
        Oszlács Enikő 10. d

országos döntőbe jutott

Marton Ágota Flóra
      egyéni
II. kat
Keserű Péter 12. d

országos döntőbe jutott

Berényi Eszter
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar nyelv országos egyéni Muka Krisztina 12. b III. hely Gergely Magdolna
        Bruckner Hanga Katalin 12. b 9. hely Gergely Magdolna
        Kneipp Virág 12. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
  OKTV magyar irodalom országos egyéni Elbe Hajnalka 11. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Kis-Tamás Anna 11. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Kiss Gábor 11. b második fordulóba jutott Csízi Katalin
        Kneipp Virág 12. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
  Arany János Irodalmi Verseny országos egyéni Soós Rebeka 10. b bronzérem Berényi Eszter
        Lakos Sára 10. b országos döntőbe jutott Berényi Eszter
        Németh Bernadett 10. b országos döntőbe jutott Berényi Eszter
        Orosz Melitta 10. c országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
  50. Szép magyar beszéd verseny országos egyéni Kozma Katica 12. d Kazinczy-érem

Berényi Eszter,
Kerekes Barnabás

  Országos Anyanyelvi nap országos Kazinczy-verseny
egyéni
Rajkai Barnabás 7. a II. hely Kerekes Barnabás
      versmondó verseny
egyéni
Szőke Johanna 7. a III. hely Kerekes Barnabás
  Garabonciás országos hon- és népismereti verseny országos egyéni Szerdahelyi Zsuzsanna 11. d 5. hely Marton Ágota Flóra
  Fővárosi szavalóverseny fővárosi egyéni Fehér Barbara 10. d I. hely Marton Ágota Flóra
  Áprily-szavalóverseny országos döntő egyéni Fehér Barbara 10. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Ondreasz Celeszta 10. c ezüst minősítés Marton Ágota Flóra
        Somogyi Kata Sára 11. d ezüst minősítés Marton Ágota Flóra
    iskolai forduló egyéni Fehér Barbara 10. d

arany minősítés
közönségdíj

Marton Ágota Flóra
        Ondreasz Celesta 10. c arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Somogyi Kata Sára 11. d arany minősítés Marton Ágota Flóra
        Horváth Réka 10. d ezüst minősítés Marton Ágota Flóra
        Somogyi Dorottya 9. d ezüst minősítés Kutasy Zsolt
        Mile Viola 12. d bronz minősítés
különdíj
Berényi Eszter
        Soós Rebeka 10. b bronz minősítés Berényi Eszter
        Vajda Eszter 11. c bronz minősítés Csízi Katalin
        Somogyi Zsuzsanna 11. c bronz minősítés Csízi Katalin
        Gál Natália 12. c különdíj Csízi Katalin
  Kazinczy-verseny fővárosi döntő egyéni Kozma Katica Anna 12. d

I. hely
országos döntőbe jutott

Berényi Eszter,
Kerekes Barnabás

        Csáki Csilla 10. c

6. hely
országos döntőbe jutott

Marton Ágota Flóra,
Kerekes Barnabás
 

  Kazinczy-verseny iskolai döntő egyéni Kozma Katica Anna 12. d arany minősítés  
        Muka Krisztina 12. b arany minősítés  
        Csáki Csilla 10. c ezüst minősítés  
        Kacskovics Mihály 9. d ezüst minősítés  
        Járosi Boglárka 9. d ezüst minősítés  
  Országos Péchy Blanka - emlékverseny országos kiejtésjelölő verseny Végh Zsuzsanna 12. d I. hely Kerekes Barnabás
  Édes anyanyelvünk verseny fővárosi egyéni Gál Natália 12. c országos döntőbe jutott Kerekes Barnabás
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő csapat Horváth Veronika 7. b 11. hely Gergely Magdolna
        Karosi Viktória 7. b 11. hely  
        Keresztfalvi Zsombor 7. b 11. hely  
        Orbán Gergely 7. b 11.hely  
      csapat Kacskovics Domonkos 7. b 18. hely Gergely Magdolna
        Koller Noel 7. b 18. hely  
        Kummer Márk 7. b 18. hely  
        Szilágyi Áron 7. b 18. hely  
  "A bor dicsérete" fővárosi szavalóverseny fővárosi egyéni Somogyi Kata Sára 11. d I. hely Marton Ágota Flóra
                 
matematika OKTV matematika II. kategória országos egyéni Blum Balázs 11. b 15. hely Papp Ildikó
        Balogh Menyhért Bendegúz 11. b 21. hely Papp Ildikó
        Asztalos Bogdán Timót 11. b második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Nagy Zsombor 12. c második fordulóba jutott Bárdos Zoltán
  Varga Tamás Matematika Verseny országos egyéni
I. kat.
Szabó Natasa 8. b második fordulóba jutott Rupp Annamária
      egyéni
II. kat.
Turcsányi Ádám 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sagát Dóra 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Arany Dániel Országos Matematika Verseny országos egyéni
10.évf. II.kat.
Jakus Balázs 10. b országos döntő
21. hely
Rakamazi Richárd
        Sagát Lóránt 10. b országos döntő
23. hely
Rakamazi Richárd
        Ardai István 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Szabó Márton 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
      egyéni
9.évf. I. kat.
Kárpáti Márton 9. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Ghymes András 9. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Jakus Péter 9. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Csanády Tádé 9. c második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
      egyéni
9.évf. II.kat.
Bíró Dániel 9. b második fordulóba jutott Bárdos Zoltán
  Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos egyéni Balogh Menyhért 11. b 8. hely Papp Ildikó
        Asztalos Bogdán 11. b 13. hely Papp Ildikó
  Matematika Határok Nélkül Verseny országos csapat
II. kat
9. d osztály 9. d 6. hely Bárdos Zoltán
Laczik István
  Nemzetközi Magyar Matematikaverseny nemzetközi egyéni Sagát Lóránt 10. b 42. hely Rakamazi Richárd
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő csapat Fialovszky Márk 7. b 7. hely Laczik István
        Földesi András János 7. b 7. hely  
        Győrffy Emese 7. b 7. hely  
        Szántó Dóra Eszter 7. b 7. hely  
      csapat Sagát Dóra 8. b 19. hely Rakamazi Richárd
        Ürge Dóra 8. b 19. hely  
        Vajay Mónika 8. b 19. hely  
        Nemes Gábor 8. b 19. hely  
    körzeti döntő csapat Horváth Veronika Lilla 7. b II. hely Laczik István
        Karosi Viktória 7. b II. hely  
        Keresztfalvi Zsombor 7. b II. hely  
        Szamosi Márton 7. b II. hely  
      csapat Murányi Albert 8. b II. hely Rakamazi Richárd
        Bartha Kristóf 8. b II. hely  
        Jakab Miklós 8. b II. hely  
        Fodor Levente 8. b II. hely  
      csapat Gálfi Péter 8. b III. hely Rakamazi Richárd
        Turcsányi Ádám 8. b III. hely  
        Hegyes Zoltán 8. b III. hely  
        Móczár Domonkos 8. b III. hely  
      csapat Paterson Jázmin 8. b 4. hely Rupp Annamária
        Kummer Márk 8. b 4. hely  
        Szabó Natasa 8. b 4. hely  
      csapat Ardai István 10. b III. hely Rakamazi Richárd
        Sagát Lóránt 10. b III. hely  
        Szabó Márton 10. b III. hely  
        Jakus Balázs 10. b III. hely  
      csapat Balogh Menyhért 11. b II. hely Papp Ildikó
        Asztalos Bogdán 11. b II. hely  
        Bálint Levente 11. b II. hely  
        Forrai Botond 11. b II. hely  
                 
rajz Országos Alkotói Pályázat országos egyéni Elbe Orsolya 9. c III. hely Benkő Csilla
  Országos Áprily Verseny országos egyéni Novák Franciska 8. b arany minősítés Benkő Csilla
        Kovács Anna 9. c arany minősítés Benkő Csilla
  Fővárosi Rajzverseny fővárosi egyéni Türk Anna 7. b I. hely Benkő Csilla
        Kovács Anna 9. c 4. hely Benkő Csilla
        Kovács Fanni 9. b 6. hely Benkő Csilla
  Kerületi Komplex Rajzverseny kerületi egyéni Türk Anna 7. b I. hely Benkő Csilla
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni Skola Balázs János 11. b

második fordulóba jutott

Dr. Grynaeus András

Kerekes Barnabás

        Varga Zsófia 12. c második fordulóba jutott Kerekes Barnabás
  Iustitia Országos Történelem Csapatverseny országos csapat Máriás Bertalan 12. a II. hely Dr. Grynaeus András

Kerekes Barnabás

        Michels Ambrus .12. a II. hely  
        Mohácsy István 12. d II. hely  
      csapat Haraszti Bendegúz 12. c III. hely Dr. Grynaeus András

Kerekes Barnabás

        Horváth Ágoston 12. c III. hely  
        Orbán Ferenc .12. c III. hely  
        Némethi János 12. b III. hely  
--