Versenyek 2016/2017. tanév

2016/2017. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
ének-zene Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny országos egyéni Rajkai Bíborka Anna 3. o I. hely  
        Tóth Zelma 6. o II. hely  
        Szabó Csenge 5. o arany minősítés  
        Péter Janka Borbála 1. o ezüst minősítés  
        Kendik Mihály 4. o ezüst minősítés  
        Durst Kata 8. a ezüst minősítés  
        Moharos Enikő Kincső 2. o bronz minősítés  
      csapat

Kruchina Lilla,
Monori Blanka,
Petrovszki Anna Zsófia

1. o III. hely  
  21. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni
III. korcsoport
Balogi Márton 4. a I. hely  
      egyéni
I. korcsoport
Kruchina Lilla 1. o arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
                 
magyar nyelv és irodalom Református Iskolák Országos Arany János Szavalóversenye országos egyéni Verebély Dániel 1. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák XIII. Országos mesemondó, meseíró, kézműves és szépíró találkozó  Tiszakécske országos mesemondó Monori Blanka 1. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
      meseíró
4. oszt.
Molnár Kinga 4. o III. hely  
      meseíró
5. oszt.
Barabás Kincső 5. o I. hely Décsei Andrea
        Csontos Domonkos 5. o III. hely Décsei Andrea
      kézműves,  csapat
3-4. oszt
Bak Johanna Róza 4. o I. hely  
        Koren Borbála Gréta 4. o I. hely  
        Osváth Emese 4. o I. hely  
      kézműves,  csapat
5-6. oszt.
Barta Imola Izabella 6. o I. hely  
        Hegyes Zsófia 6. o I. hely  
        Tóth Zelma 6. o I. hely  
                 
környezetismeret Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti forduló csapat Bittera Buda,
Diószeghy Lili Sára,
Gonda Benedek,
Rajkai Bíborka Anna
3. o 4. hely Nagy Mónika
                 
történelem Református Iskolák XX. Országos tanulmányi verseny, Debrecen országos történelmi műveltségi vetélkedő Fialovszky Olga 7. a II. hely Décsei Andrea
  Horváth Mihály tehetséggondozó és múzeumbarát történelemverseny országos egyéni Somogyi Boglárka 8. a II. hely Décsei Andrea

2016/2017. tanévi sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport egyéni, csapat évf. oszt. eredmény, helyezés
           

 

 

--