Sportversenyek 2016/2017

2016 / 2017. tanévi sportversenyek eredményei

verseny megnevezése helye, ideje korcsoport egyéni, csapat évf. oszt. eredmény, helyezés
           
Református Középiskolák XIV. Atlétikai Bajnoksága Budapest
2016. okt. 1.
VI.

Székely Péter

12.b

Távolugrás
1. hely

Magasugrás
2. hely

     

Tóth Ádám

12.b

Magasugrás
3. hely

100 m síkfutás
6. hely

     

Szabó Kristóf

12.b

400 m síkfutás
1. hely

100 m síkfutás
2. hely

     

Szabó Márton

12.b

1500 m síkfutás
3. hely

    V.

Nagy Julianna

10.d

800 m síkfutás
1. hely

     

Nagy Boglárka

9.c

400 m síkfutás
2. hely

100 m síkfutás
5. hely

     

Svastics Judit

10.b

800 méter síkfutás 2. hely

     

Ötvös Mihály

10.c

távolugrás
2. hely

magasugrás
2. hely

     

Szabó Gáspár

10.d

Súlylökés
5. hely

     

Svédváltó, leány
Nagy Boglárka 9.c

Nagy Julianna 10.d

Svastics Judit 10.b

Szlávik Bernadett 9.a

 

3. hely

     

Svédváltó, fiú
Székely Péter 12.b

Szabó Kristóf 12.b

Szabó Márton 12.b

Szabó Gáspár 10.d

  2. hely
Kosárlapbda Diákolimpia budapesti döntő   V-VI. korcsoport Lőrincz Erzsébet 12.d, Buzinkay Zorka, Korompay Zsófia, Sagát Dorka 10.b, Detki Anna, Kendik Lili, Mihálffy Ágota, Varga Alíz 10.c, Nagy Cecília 9.b,
Bohus Emese 8.b
  II. hely
országos elődöntőbe jutottak
    selejtező

Baár-Madas - Veres Pálné Gimn

  65 : 66
     

Baár-Madas - Leővey K. Gimn.

  53 : 12
     

Szent László Gimn. - Baár-Madas

  50 : 83
     

Eötvös J. Gimn. - Baár-Madas

  59 : 66
    döntő

TF Gyakorló Gimn. - Baár-Madas

  46 : 60
     

Baár-Madas - Veres Pálné Gimn

  22 : 62
B33 Kosárlabda Diákolimpia   lányok Buzinkay Zorka, Korompay Zsófi,
Sagát Dorka 10.b, Varga Alíz 10.c
  26 csapatból
4. hely
országos elődöntőbe jutottak
    fiúk Sagát Lóránt, Tóth Ádám 12.b,
Bognár Mátyás 12.c,
Móczár Domokos 10.b
  46 csapatból
5. hely

10 mérkőzésből
8 győzelem
2 vereség

országos elődöntőbe jutottak

B33 kosárlabda diákolimpia régiós döntő
2017. 02. 02. Székesfehérvár
lányok 12 csapat 3-as csoportokban
Korompay Zsófia, Sagát Dóra 10.b, 
Varga Alíz 10.c

 
  III. hely
országos döntőbe jutotta
k
      BMRG - Szent László Gimn. Bp.   16 : 21
      III. Béla Gimn. Szekszárd - BMRG   14 : 22
      Negyeddöntő:
BMRG - Toldy Gimn. Bp.
  21 : 11
      Elődöntő:
Kőrösi Csoma Sándor Gimn. Bp - BMRG
  21 : 14
      3. helyért:
BMRG - Szent László Gimn. Bp.
  21 : 8
    fiúk 12 csapat 3-as csoportokban
Sagát Lóránt, Tóth Ádám 12.b, Bognár Mátyás 12.c,
Móczár Domokos 10.b
  A szoros eredmények ellenére 
nem jutottunk a legjobb nyolc közé
      Tóparti Gimn. Szfhérvár - BMRG   21 : 17
      Árpád Gimn. Bp. - BMRG   21 : 20
Lónyay Kupa ökumenikus teremlabdarúgó torna 2017. jan. 22., 28, febr. 4. Pestszentlőrinc   10 benevezett csapat három csoportban
3 győzelem és 3 vereség
  5. hely
II. kerületi labdarúgó diákolimpia 2017. febr. 1. 
Bp. II.ker Kolozsvári T. u
V. korcs. 6 benevezett csapat
3 mérkőzés, 2 győzelem, 1 vereség

 
  III. hely
Atlétika diákolimpia
országos döntő
2017.   Nagy Júlia 10.a  

1500m. 4. hely

800m. 5. hely

--