Tanulmányi versenyek 2018/2019

2018/2019. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
biológia OKTV biológia I. kat országos egyéni Viczián Anna 11. b 35. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
        Galló Lilla Tímea 11. b második fordulóba jutott Németh Pálné Vecseri Gabriella,
        Győrffy Emese 11. b második fordulóba jutott Németh Pálné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
        Kende Attila Bence 11. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Kárpáti Kristóf János 11. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Szentgyörgyi Anna 11. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  OKTV biológia II. kat országos egyéni Farkas Edina Nora 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Bárdos Boglárka 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Sólyom Fülöp 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny országos egyéni Kopecsnik Karina Anna 9. d döntőbe jutott Vetlényi Dávid
        Gerdán Hanga 10. b döntőbe jutott Németh Pálné Vecseri
        Petri Gyula 10. b döntőbe jutott Németh Pálné Vecseri
  Árokszállásy Zoltán Országos Biológia Verseny országos egyéni
3. kat
Farkas Edina 12. d döntőbe jutott
6. hely
Vetlényi Dávid
        Sólyom Fülöp 12. d döntőbe jutott
18. hely
Vetlényi Dávid
  IBO Nemzetközi Biológiai Diákolimpia országos egyéni Farkas Edina Nora 12. d harmadik fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Szent-Györgyi Albert természettudományi csapatverseny országos csapat

Farkas Edina,
Kádár Réka,
Turcsányi Ádám

12.
11.
12.
d
d
b
7. hely Vetlényi Dávid
  Bolyai természettudományi csapatverseny országos döntő csapat Csapó Tamás,
Fodor Ábel,
Szőnyi Koppány,
Varga-Nagy Márton
8. b I. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
    körzeti forduló csapat Bütösi Bálint,
Péntek Péter,
Szentirmai Márton,
Viczián Máté
7. b III. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
      csapat Csapó Tamás,
Fodor Ábel,
Szőnyi Koppány,
Varga-Nagy Márton
8. b I. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
      csapat Dinnyés Kornél,
Gálfy Szabolcs,
Lengyel Marcell,
Szabados Péter
8. b III. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
fizika OKTV fizika I. kat országos egyéni Fialovszky Márk 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
        Földesi András János 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
        Turcsányi Ádám 12. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
  OKTV fizika II. kat országos egyéni Makovsky Mihály Miklós 12. c második fordulóba jutott Horváth Norbert
 

Ifjú fizikusok Magyar Versenye (HYPT)

országos egyéni
10. évf.
Somogyi Boglárka Zsófia 10. c I. hely,
IYPT magyar csapat tagja
Horváth Norbert
  Vermes Miklós Kárpátmedencei Fizikaverseny  Kárpát-medencei Mechanikai kategória Toronyi András 9. b III. hely Horváth Norbert
        Rácz Tamás 9. b 4. hely Horváth Norbert
      Hőtan kategória Viczián Anna 11. b I. hely
Vermes díj
Horváth Norbert
        Kárpáti Kristóf 11. c 7. hely Horváth Norbert
     

Elektromosság-Optika Kategória

Bonifert Balázs 10. b I. hely
Vermes díj
Horváth Norbert
  Schwartz Lajos Nemzetközi fizikaverseny nemzetközi egyéni Bonifert Balázs 10. b dicséret
6. hely
Horváth Norbert
        Viczián Anna 11. b dicséret
5. hely
Horváth Norbert
        Makovsky Mihály 12. c 3. díj Horváth Norbert
  Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos 7. évf. Viczián Máté 7. b 4. hely
ezüst fokozat
Horváth Norbert
      8. évf. Csapó Tamás 8. b 7. hely
ezüst fokozat
Horváth Norbert
        Pálfi Fruzsina 8. b 9. hely
bronz fokozat
Horváth Norbert
  Tornyai Sándor Protestáns Fizikaverseny országos 9. évf. Toronyi András 9. b I. hely Horváth Norbert
      10. évf. Szoboszlai Szilveszter 10. c I. hely Horváth Norbert
        Bonifert Balázs 10. b II. hely Horváth Norbert
      12. évf. Makovsky Mihály 12. c III. hely Horváth Norbert
                 
francia nyelv OKTV francia nyelv országos egyéni Peszlen Réka Ágnes 12. c második fordulóba jutott Felső Tímea
                 
hittan Soli Deo Gloria országos bibliatörténeti verseny országos csapat Ziller Roland,
Hegedüs István,
Gottfried Ábel
11.
11.
9.
d
c
d
4. hely Bölcsföldiné Türk Emese,
Berta Zsolt
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Farkas Edina Nora 12. d 24. hely Marton Ágota Flóra
        Siklér János Ferenc 11. d 22. hely Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly latinverseny országos egyéni Farkas Edina Nora 12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
        Hidas Vince 12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
  Hyperión ókortudományi verseny országos döntő csapat Nagy-Baló Atilla,
Neff Marshell,
Siklér János
11. d 9. hely Marton Ágota Flóra
      csapat Sárossy Áron,
Ziller Roland
11. d 16. hely Marton Ágota Flóra
    országos egyéni Bozsoky Bendegúz 11. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
      csapat Báthory Katalin, 
Sárossy Áron,
Ziller Roland
11. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
      csapat

Mágel Zsolt,
Neff Marshell,

Siklér János

11. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
                 
  II. Rákóczi Ferenc latin fordítási verseny országos egyéni Farkas Edina Nora 12. d 4. hely Marton Ágota Flóra
        Siklér János 11. d 15. hely Marton Ágota Flóra
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar nyelv országos egyéni Germuska Fruzsina Zsófia 11. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
        Kovács Panna 12. c második fordulóba jutott Csízi Katalin,
Kerekes Barnabás
        Végh Nóra Zsuzsanna 11. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
  OKTV magyar irodalom országos egyéni Kovács Panna 12. c 18. hely Csízi Katalin,
Berényi Eszter
  Áprily Lajos országos vers- és prózamondó verseny országos egyéni Rajkai Boldizsár 11. d arany oklevél Marton Ágota Flóra
        Gados Márk 11. d bronz oklevél Marton Ágota Flóra
  Arany János Irodalmi Verseny országos egyéni Király Nóra 10. b országos döntőbe jutott Csízi Katalin
  Kazinczy országos szépkiejtési verseny fővárosi döntő egyéni Peszlen Réka 12. c III. hely,
országos döntőbe jutott
Kerekes Barnabás
  Országos Anyanyelvi Nap (Beszédművelő körök országos anyanyelvi versenye) országos Kazinczy-verseny Nagy Zsófia 8. a I. hely Kerekes Barnabás
  Bolyai Anyanyelvi csapatverseny országos döntő csapat Fodor Anett,
Fodor Ábel,
Németh Csanád,
Szücsik Gergely
8. b 7. hely Berényi Eszter
      csapat Dajka Bence,
Péntek Péter,
Szentirmay Márton
7. b 18. hely Csízi Katalin
    körzeti forduló csapat Dajka Bence,
Péntek Péter,
Szentirmay Márton
7. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
Csízi Katalin
      csapat Adamik Emma Orsolya,
Csigó Blanka Emese,
Nagy Klára,
Olti Anna Nóra
7. b 4. hely Csízi Katalin
      csapat Fodor Anett,
Fodor Ábel,
Németh Csanád,
Szücsik Gergely
8. b I. hely,
országos döntőbe jutottak
Berényi Eszter
      csapat Bonifert Anna,
Egyházy Veronika,
Gyuricza Emma,
Herjeczki Johanna
8. b 2. hely Berényi Eszter
      csapat Bakos Petra,
Kovács Noémi,
Száva Sára,
Török Dorottya
8. b 3. hely Berényi Eszter
  Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny Kárpát-medencei döntő egyéni Kovács Panna 12. c Sátoraljaújhely város emlékplakettje  Kerekes Barnabás
  Kárpát-medencei Kossuth-szónokverseny Kárpát-medencei egyéni Kovács Panna 12. c I. hely;
"A leggazdagabb szókincsű szónok" különdíj;
"A legjobb női szónok" különdíj;
"A legjobban megírt kötelező beszéd" különdíj
Kerekes Barnabás
  3. Péchy Blanka-emlékverseny országos kiejtésjelölő verseny Bálint Ádám 10. b I. hely Kerekes Barnabás
        Demeter Boglárka 11. c II. hely Kerekes Barnabás
      versmondó verseny Pohankovics Judit Virág 10. d I. hely Kerekes Barnabás
      helyesírási verseny Kozma Viktória 12. a II. hely Kerekes Barnabás
                 
matematika OKTV matematika II. kat. országos  egyéni Földesi András 11. b 21. hely Laczik István
        Fialovszky Márk 11. b második fordulóba jutott Laczik István
        Jakab Miklós 12. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Arany Dániel Matematika Verseny országos egyéni Osváth Klára 9. b 24. hely Csanády Gáborné
        Toronyi András 9. b 33. hely Csanády Gáborné
        Sebestyén Pál 9. b 33. hely Csanády Gáborné
  Kenguru Matematika Verseny országos egyéni Csuka Balázs 9. b 12. hely Csanády Gáborné
        Győrffy Attila 9. b 13. hely Csanády Gáborné
        Rácz Tamás 9. b 15. hely Csanády Gáborné
        Sebestyén Pál 9. b 15. hely Csanády Gáborné
  Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló csapat

Bütösi Bálint,
Germuska Nándor,
Sebestyén József,
Viczián Máté

7. b I. hely,
döntőbe jutottak
Laczik István
      csapat Csanády Csillag,
Domokos Vilma,
Guth Daniella,
Szesztay Dóra
7. b II. hely Laczik István
      csapat Reichart Emőke,
Vári-Korényi Boróka,
Zágoni Hanna
7. b 6. hely Laczik István
      csapat

Orczy György,
Varga-Nagy Márton,
Szőnyi Koppány,
Fodor Ábel

8. b 5. hely Rakamazi Richárd
      csapat

Csapó Tamás,
Pálfi Fruzsina,
Für Jázmin,
Kis Eszter

8. b 6. hely Rakamazi Richárd
      csapat Csuka Balázs,
Osváth Klára,
Győrffy Attila,
Rácz Tamás
9. b II. hely Csanády Gáborné
      csapat Sebestyén Pál,
Veres Ádám,
Toronyi András,
Horváth János Endre
9. b III. hely Csanády Gáborné
  Református gimnáziumok országos matematikaversenye országos egyéni Osváth Klára 9. b I. hely Csanády Gáborné
        Pálfy Fruzsina 8. b 4. hely Rakamazi Richárd
        Kovács Hunor Bendegúz 12. c 4. hely Papp Ildikó
  Zrínyi Ilona Matematika Verseny körzeti egyéni Sebestyén Pál 9. b III. hely Csanády Gáborné
        Győrffy Attila 9. b 4. hely Csanády Gáborné
        Osváth Klára 9. b 5. hely Csanády Gáborné
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv országos egyéni Kovács Hunor Bendegúz 12. c 16. hely Molnár György
        Matolcsi Zsófia 11. b második fordulóba jutott Matolcsi Balázs
  Festival D'Italiano
Országos Olasz Nyelvi Diáktalálkozó
országos Pécsi Tudományegyetem
filmes tanulmány
Rádi Eszter 10. b I. hely Matolcsi Balázs
      Kultúrtörténeti vetélkedő Hermán Renáta,
Kovács Laura,
Takács Rebeka
10. c I. hely Molnár György
                 
rajz és vizuális kultúra OKTV vizuális kultúra országos egyéni Türk Anna Laura 11. b 17. hely Benkő Csilla Judit
  Fővárosi középiskolai műelemző verseny fővárosi egyéni Kovács Panna 12. c I. hely Benkő Csilla Judit
        Imrei Zsófia 9. b II. hely Benkő Csilla Judit
  Komplex fővárosi rajzverseny fővárosi egyéni Auguszt Anna Apollónia 11. c I. hely Benkő Csilla Judit
        Bardócz-Tódor Sarolta 11. c I. hely Benkő Csilla Judit
        Nagy Boglárka 11. c II. hely Benkő Csilla Judit
        Szentgyörgyi Anna 11. c II. hely Benkő Csilla Judit
        Madarász Róza 9. b II. hely Benkő Csilla Judit
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni Bartha Kristóf 12. b 21. hely Dr. Grynaeus András,
Kerekes Barnabás
  Horváth Mihály középiskolai történelemverseny fővárosi egyéni G. Nagy András 10. d 5. hely Kerekes Barnabás
        Péntek Attila Ferend 10. d második fordulóba jutott Kerekes Barnabás