2022/2023 tanulmányi versenyek

2022/2023. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy
verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
biológia Szentgyörgyi Albert Csapatverseny országos csapat

Bartha Lilla,
Limpár Csenge,

Bencz Bendek,

12.
12.

10.

d
d

b

II. hely Vetlényi Dávid,
Benkő Tamásné Kovács Hajna,
Horváth Norbert
  Young People of European Forests országos csapat Tóth Lőrinc,
Csillag András,
Puskás Benedek
10. d 6. hely

Vetlényi Dávid,
Zöllnerné Kondella Márta

  OKTV biológia I. kategória országos egyéni Csanády Csillag Krisztina 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  OKTV biológia II. kategória országos egyéni Bartha Lilla Zsófia 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid, Gyarmati Krisztina
                 
fizika OKTV fizika I. kategória országos egyéni Bencz Benedek 10. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
    országos egyéni Viczián Máté 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
                 
francia nyelv OKTV francia nyelv I. kategória országos egyéni Móritz Tamás 12. c második fordulóba jutott Felső Tímea
                 
ének-zene Béres Ferenc Országos Református Énekverseny országos egyéni Kruchina Lilla 7. b ezüst minősítés Pálóczyné Nagy Judit
                 
informatika Refomátus Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye országos egyéni Vincze Attila 8. b II. hely  
  World Robot Olympiad International Final nemzetközi döntő csapat
RoboSports kat
Gonda Botond,
Koren Dániel,
Gonda Benedek
7.
7.
9.
b
b
d
5. hely,
legjobb európai csapat
 
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Bartha Lilla Zsófia 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos egyéni Beleki Júlia 11. b Anyanyelvápolók Szövetségének Különdíja Csízi Katalin
  OKTV magyar irodalom országos egyéni Beleki Júlia 11. b második fordulóba jutott Csízi Katalin
    országos egyéni Kovácsevics Mira 11. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra, Gergely Magdolna
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Beleki Júlia 11. b második fordulóba jutott Csízi Katalin
    országos egyéni Kubina Zita 11. b második fordulóba jutott Csízi Katalin, Gergely Magdolna
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos csapat Bánsághy Blanka
Bara Zsófia Panna
Barcza Borbála
Tőkés Villő
8. b Szóbeli döntőbe jutottak, 5. hely Csízi Katalin, Kutasy Zsolt
    körzeti csapat Bánsághy Blanka
Bara Zsófia Panna
Barcza Borbála
Tőkés Villő
8. b 1. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
    körzeti csapat Kovács Viola
Turcsányi János
Varga Máté
8. b 2. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
    körzeti csapat Kerezsi Anna
Schön Judit
Szukfiel Hanna
Torvaji Nóra
8. b 3. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
    körzeti csapat Daróczi Béla Hunor
Gyányi András Ferenc
Lamos Dávid
Pipicz Máté Félix
7. b 1. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
    körzeti csapat Koren Dániel
Nemoda Ajna
Petrovszki Anna Zsófia
Szegedi András
7. b 2. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
    körzeti csapat Balázs Lilla
Czibere Krisztina Sára
Horváth Csenge
Zsuffa-Weizer Lea
7. b 3. hely, Írásbeli döntőbe jutottak  
  Arany János Irodalmi Verseny országos egyéni Papp Csobánka Emese 9. b döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Besenyei Bodza 9. b döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Juhász Ágota 9. b döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Habány Csanád Márk 9. b döntőbe jutott Gergely Magdolna
        Végh Júlia Natália 10. b döntőbe jutott Berényi Eszter
matematika Arany Dániel Verseny országos egyéni Andorfer András 9. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Ébner Jakab 9. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Szeszler Móric Boldizsár 9. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Paskucz-Szathmáry Kinga 9. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Gerely Botond 10. d második fordulóba jutott Laczik István
        Bencz Benedek 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Fleischman Illés 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Emese 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Járdáházi-Kurutz Vilmos 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Varga Tamás Verseny országos egyéni Andriska Dávid 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Balázs István 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Győrffy Csanád 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Mátyás Levente 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Nemoda Ajna 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Osváth Árpád 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Verebély Dániel 7. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Bánsághy Blanka 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Csapó András 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kirst Alexander 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Szesztay Dániel 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Vincze Attila 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti csapat Nemoda Ajna
Czibere Krisztina
Pipicz Máté
Verebély Dániel
7. b I. hely,
döntőbe jutottak
 
      csapat Koren Dániel
Győrffy Csanád
Osváth Árpád
Forró Dániel
7. b II. hely,
döntőbe jutottak
 
      csapat Lamos Dávid
Andriska Dávid
Gyányi András
Mátyás Levente
7. b III. hely,
döntőbe jutottak
 
      csapat Szegedi András
Balázs István
Bessenyei Barnabás
Dezsényi Zsombor
7. b 4. hely
 
 
      csapat Csapó András
Kirst Alexander
Szesztay Dániel
Vincze Márton Attila
8. b I. hely,
döntőbe jutottak
 
      csapat Tőkés Villő
Bara Zsófia Panna
Maurer Kinga
Bánsághy Blanka Zita
8. b 6. hely  
  OKTV matematika II. kategória országos egyéni Viczián Máté 11. b második fordulóba jutott  
    országos egyéni Pálfi Fruzsina Karina 12. b második fordulóba jutott  
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv I. kategória országos egyéni Czirok Máté Levente 11. c második fordulóba jutott  
    országos egyéni Juhász Villő 12. c második fordulóba jutott  
                 
természettudomány Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti csapat Győrffy Csanád András
Osváth Árpád
Szlankó András György
Verebély Dániel
7. b I. hely,
döntőbe jutottak
 
    körzeti csapat Szegedi András
Gyányi András
Daróczi Béla Hunor
Dezsényi Zsombor
7. b III. hely,
döntőbe jutottak
 
    körzeti csapat Komjáthy Boglárka
Koren Dániel Maximilián
Pipicz Máté Félix
Petrovszki Anna Zsófia
7. b 6. hely  
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni Szücsik Gergely 12. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András, Kerekes Barnabás
    országos egyéni Lakatos Bercel Lukács 12. c második fordulóba jutott Kerekes Barnabás