Tanulmányi versenyek 2019/2020

2019/2020. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv OKTV angol nyelv
I. kat
országos egyéni Fülöp Mátyás 12. c második fordulóba jutott Földesi Gergely
        Keresztfalvi Zsombor 12. b második fordulóba jutott Hergárné Mády Katalin
                 
biológia OKTV biológia I.kat országos egyéni Gerdán Hanga Boróka 11. b második fordulóba jutott Németh Pálné Vecseri Gabriella
        Rádi Eszter Ilona 11. b döntő 39. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella
        Kárpáti Júlia Marianna 11. c második fordulóba jutott Németh Pálné Vecseri Gabriella
        Kárpáti Kristóf János 12. c döntő 28. hely Vetlényi Dávid
        Szendeff Csenge Borbála 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  OKTV biológia II.kat országos egyéni Galló Lilla Tímea 12. b döntő 38. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
        Siklér János Ferenc 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Kende Attila 12. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Szigetvári Cecília 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Győrffy Emese 12. b döntő 25. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló csapat Máté Marcell,
Borsos Balázs,
Vince Csongor,
Gábor András
7. b III. hely Pálfi Gyula Péterné,
Vetlényi Dávid,
Horváth Norbert
      csapat Krátky Zsófia,
Kocsárdi Dóra,
Kern Luca
7. b 5. hely Pálfi Gyula Péterné,
Vetlényi Dávid,
Horváth Norbert
fizika OKTV fizika I. kat országos egyéni Bonifert Balázs 11. b döntő 5. hely Horváth Norbert
        Földesi András János 12. b döntő 14. hely Horváth Norbert
        Szoboszlai Szilveszter 11. c második fordulóba jutott Horváth Norbert
  Eötvös 100
Eötvös Loránd Emlékverseny
országos döntő csapat Hermann Artúr,
Rácz Tamás,
Veres Ádám
9. b 8. hely Horváth Norbert
    országos
első forduló
csapat Hermann Artúr,
Rácz Tamás,
Toronyi András,
Veres Ádám
9. b 11. hely Horváth Norbert
                 
hittan "Peregrin - az elveszett adatok nyomában" c. református online iskolatörténeti verseny Kárpát-medecncei csapat Bartha Lilla,
Fehér Anna,
Horváth Lizinka,
Nagy Zsófia,
Pompor Dávid,
Vásárhelyi Brigitta
9. d 19. hely Pető Gergő
                 
informatika OKTV informatika
II. kat
országos egyéni Bonifert Balázs 11. b döntőbe jutott Dárdai Gábor
                 
latin nyelv OKTV latin nyelv országos egyéni Bor Petra Melinda 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Siklér János Ferenc 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  Horváth István Károly Latinverseny országos egyéni Kádár Réka 12. d 27. hely Marton Ágota Flóra
        Siklér János 12. d 19. hely Marton Ágota Flóra
  Hyperión ókortudományi verseny országos csapat Báthory Katalin,
Zábó Gergely
12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
      csapat Bor Petra,
Csapodi Anna,
Szentkirályi Klára
12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
      egyéni Siklér János 12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar irodalom országos egyéni Horváth Veronika Lilla 12. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
        Krachun Adrienn 12. c második fordulóba jutott Gergely Magdolna
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Végh Nóra Zsuzsanna 12. b döntő 4. hely Gergely Magdolna
        Takács Rebeka 11. c döntő 8. hely Berényi Eszter,
Kerekes Barnabás
        Kovács Réka Emese 11. d második fordulóba jutott Gergely Magdolna,
Kerekes Barnabás
        Bálint Ádám 11. b második fordulóba jutott

Csízi Katalin,
Kerekes Barnabás

  31. Országos Péchy Blanka - Emléknap - Emlékverseny országos versmondó verseny Fejes Balnka 10. c I. hely Kerekes Barnabás
      kiejtésjelölő verseny Bálint Ádám 11. b I. hely Kerekes Barnabás
        Demeter Boglárka 12. c II. hely Kerekes Barnabás
      Kazinczy-verseny Tóth Zelma 9. c II. hely Kerekes Barnabás
  Kazinczy-verseny fővárosi döntő egyéni Fazakas Júlia 10. d I. hely Kerekes Barnabás
        Nagy Zsófia 9. d 4. hely Kerekes Barnabás
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló csapat Bartha Zsófia,
Czibere Anna,
Kocsárdy Dóra
7. b I. hely Berényi Eszter
      csapat Maurer Zsombor Ákos,
Selmeczi Sára,
Szücsik Dávid,
Szűcs Bottyán Álmos
7. b II. hely Berényi Eszter
      csapat Kovács Kata,
Krátky Zsófia Zita,
Végh Júlia Natália
7. b III. hely Berényi Eszter
      csapat Vári-Korényi Boróka Anna,
Reichart Emőke,
Guth Daniella Julianna,
Csanády Csillag Krisztina
8. b II. hely Csízi Katalin
      csapat Kubina Zita,
Domokos Vilma,
Péntek Péter,
Szentirmay Márton
8. b III. hely Csízi Katalin
                 
matematika OKTV matematika
II. kat
országos egyéni Földesi András János 12. b második fordulóba jutott Laczik István
        Bonifert Balázs 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Varga Tamás Matematikaverseny országos egyéni Bencz Benedek 7. b országos döntőbe jutott Rakamazi Richárd
        Fleischman Illés 7. b országos döntőbe jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Emese 7. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Borsos Balázs 7. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sebestyén József 8. b második fordulóba jutott Laczik István
        Kühne Merse 8. b második fordulóba jutott Laczik István
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő csapat Bütösi Bálint,
Kühne Merse,
Sebestyén József,
Viczián Máté
8. b 6. hely Laczik István
      csapat Fleischman Illés,
Bencz Benedek,
Máté Marcell,
Hegedüs Ábel
7. b 25. hely Rakamazi Richárd,
Pálfi Gyuláné
    körzeti forduló csapat Fleischman Illés,
Bencz Benedek,
Király Barnabás,
Hegedüs Ábel
7. b I. hely,
döntőbe jutottak
Rakamazi Richárd,
Pálfi Gyuláné
      csapat Bereczki Máté,
Szondy Péter,
Máté Marcell
7. b II. hely Rakamzi Richárd
      csapat Fodor Botond,
Vincze Csongor,
Borsos Balázs,
Nagy Kristóf
7. b III. hely Rakamazi Richárd
      csapat Bütösi Bálint,
Germuska Nándor,
Sebestyén József,
Viczián Máté
8. b I. hely,
döntőbe jutottak
Laczik István
      csapat Domokos Vilma,
Kubina Zita,
Kühne Merse,
Seszták Dóra
8. b II. hely Laczik István
 

Bolyai Matematika Csapatverseny
9-12. évf

körzeti forduló csapat

Pálfi Fruzsina,
Für Jázmin,
Csapó Tamás,
Verebély Mátyás

9. b 6. hely Rakamazi Richárd
      csapat Osváth Klára,
Sebestyén Pál,
Toronyi András,
Veres Ádám
10. b III. hely Csanády Zsuzsa
      csapat Csuka Balázs,
Győrffy Attila,
Rácz Tamás,
Fehér Mária
10. b 4. hely Csanády Zsuzsa
      csapat Somogyi Boglárka,
Tóth Emese,
Karsai Marcell,
Szoboszlai Szilveszter
11. c 5. hely Papp Ildikó
      csapat

Gados Márk,
Dobos Kende,

Kárpáti Kristóf,
Csoport Dávid

12. c 6. hely Rakamazi Richárd
                 
német nyelv OKTV német nyelv
I. kat
országos egyéni Auguszt Anna Apollónia 12. c második fordulóba jutott Ván Judit
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv
I. kat
országos egyéni Mihálffy Ágota 12. d döntő 20. hely Molnár György
                 
rajz és vizuális kultúra OKTV vizuális kultúra országos egyéni Tóth Adrienn Gyöngyvér 11. c második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni Hoffmann Máté Sándor 12. c második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András,
Kerekes Barnabás
  Horváth Mihály Történelem Verseny országos egyéni Péntek Attila 11. d döntőbe jutott Kerekes Barnabás