Tanulmányi versenyek 2021/2022

2021/2022. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

 

tantárgy
verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
biológia OKTV biológia I. kat országos egyéni Bartha Lilla Zsófia 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid,
Gyarmati Krisztina
  OKTV biológia II. kat országos egyéni Buzás-Kaizler András 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Fazakas Júlia Anna 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Árokszállásy Zoltán Országos Biológia Verseny országos egyéni Hamza Máté 10. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
                 
fizika OKTV fizika I. kat országos egyéni Csapó Tamás 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
  OKTV fizika II. kat     Toronyi András 12. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
  42. Öveges József Emlékverseny országos döntő csapat Bencz Benedek,
Vincze Farkas Csongor,
Bruder László,
Viczián Máté

9.
9.

10.
10.

b
b

d
b

I. hely Horváth Norbert
      egyéni Bencz Benedek 9. b I. hely Horváth Norbert
        Vincze Farkas Csongor 9. b III. hely Horváth Norbert
        Viczián Máté 10. b III. hely Horváth Norbert
  „Ifjú Tudósok” tudományos 
középiskolai vetélkedő
országos egyéni Toronyi András 12. b regionális döntőbe jutott Horváth Norbert
                 
informatika OKTV informatika
II. kat
országos egyéni Viczián András 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné,
Dr. Korondánné Sájer Zsuzsa
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar irodalom országos egyéni Bodor Emese Réka 12. b második fordulóba jutott Csízi Katalin,
Berkesiné Berényi Eszter
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Antal Kincső 12. b második fordulóba jutott Csízi Katalin
        Dallos Flóra Erzsébet 11. b második fordulóba jutott Berkesiné Berényi Eszter
        Rajkai Boróka Panna 12. d második fordulóba jutott Földesi Gergely,
Kerekes Barnabás
        Szücsik Gergely 11. b második fordulóba jutott Berkesiné Berényi Eszter
 

Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

országos döntő egyéni Rajkai Boróka 12. d különdíj Földesi Gergely
    fővárosi döntő egyéni Rajkai Boróka 12. d II. hely Földesi Gergely
  Péchy Blanka-emlékverseny országos vers- és prózamondó Fejes Blanka 12. c I. hely Kerekes Barnabás
      Kazinczy-verseny Kókai Miklós 11. c I. hely Kerekes Barnabás
        Tóth Zelma 11. c III. hely Kerekes Barnabás
      kiejtésjelölő Rajkai Boróka 12. d I. hely Kerekes Barnabás
      helyesírási Korompay Boglárka 9. c II. hely Kerekes Barnabás
        Schneller Bence 11. d III. hely Kerekes Barnabás
                 
matematika OKTV matematika II. kat országos egyéni Ferjancsik Zaránd Noel 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Osváth Klára 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Pálfi Fruzsina Karina 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Sebestyén Pál Botond 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Veres Ádám 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Viczián András 12. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
  Varga Tamás Matematikaverseny országos egyéni Csapó András 7. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kirst Alexander 7. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Szesztay Dániel 7. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Andorfer András 8. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Bartha Dániel 8. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Szeszler Móric 8. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
  Arany Dániel Matematikaverseny országos egyéni Bencz Benedek 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Fleischman Illés 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Emese 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kern Luca 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Vincze Farkas Csongor 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Máté Marcell 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Makovsky Dániel 9. d második fordulóba jutott Laczik István
        Sebestyén József Tas 10. b második fordulóba jutott Laczik István
  Medve Kupa szabadtéri matematikaverseny   csapat
"Kismedve Go" kat.
Szesztay Dániel,
Vincze Attila
7. b I. hely Rakamazi Richárd
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos csapat Csapó András,
Nagy Olívia,
Szesztay Dániel,
Vincze Márton Attila
7. b 18. hely Rakamazi Richárd
      csapat Szeszler Móric,
Csorba Marcell,
Andorfer András,
Bartha Dániel
8. b 23. hely Csanády Gáborné
  42. Öveges József Emlékverseny országos döntő csapat Bencz Benedek,
Vincze Farkas Csongor,
Bruder László,
Viczián Máté

9.
9.

10.
10.

b
b

d
b

I. hely Laczik István,
Rakamazi Richárd
      egyéni Bencz Benedek 9. b III. hely Rakamazi Richárd
                 
történelem ESTÖRI - Esterházy Magyarország Alapítvány versenye országos csapat Guth Daniella, Reichart Emőke,
Vári-Korényi Boróka
10. b középdöntőbe jutottak Dr. Grynaeus András