Fogadó Intézmények

Az iskolával szerződésben álló partnerek teljes listája:

(frissítve: 2024. április)

Gyülekezetek

A Biblia Szól Egyesület

Alsónémedi Református Egyházközség

Áporkai Református Egyházközség

Balatonlelle-Balatonboglári Református Társegyházközség

Biai Református Egyházközség

Bicskei Református Egyházközség

Budafoki Evangélikus Egyházközség

Budahegyvidéki Evangélikus Egyházközség

Budai Görögkatolikus Egyházközség

Budajenői Római Katolikus Plébánia

Budakalászi Református Egyházközség

Budakeszi Református Egyházközség

Budakeszi Római Katolikus Plébánia Karitasz

Budaörsi Evangélikus Egyházközség

Budapesti Unitárius Egyházközség

Budapest-Albertfalva-Kelenvölgyi Református Egyházközség

Budapest-Árpádföldi Református Egyházközség

Budapest-Békásmegyeri Református Egyházközség

Budapest-Budafoki Református Egyházközség

Budapest-Budahegyvidéki Református Egyházközség

Budapest-Budai Református Egyházközség

Budapest-Cimbalom utcai Református Egyházközség

Budapest-Farkasréti Plébánia

Budapest-Fasori Református Egyházközség

Budapest-Felső-krisztinavárosi Keresztelő Szent János Plébánia

Budapest-Gazdagréti Református Egyházközség

Budapest-Gazdagréti Szent Angyalok Plébánia

Budapest-Istenhegyi (Sváb hegy) Szent László Plébánia

Budapest-Józsefvárosi Református Egyházközség

Budapest-Kelenföldi Református Egyházközség

Budapest-Kispest-Rózsa téri Református Egyházközség

Budapest-Kispest-Központi Református Egyházközség

Budapest-Kőbányai Református Egyházközség

Budapest-Külső Józsefvárosi Református Egyházközség

Budapest-Külső-Kelenföldi Re. Ek. Farkasréti Gyülekezete

Budapest-Mátyásföldi Református Egyházközség

Budapest-Nagytétényi Református Egyházközség

Budapest-Óbudai Református Egyházközség

Budapest-Pasaréti Páduai Szent Antal Plébánia

Budapest-Pasaréti Református Egyházközség

Budapest-Pesthidegkúti Református Egyházközség

Budapest-Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Egyházközség

Budapest-Pestszentlőrinc-Szemeretelepi Református Egyházközség

Budapest-Pozsonyi úti Református Egyházközség

Budapest-Rákospalota-Újvárosi Református Egyházközség

Budapest-Rákosszentmihály-Sashalom Református Egyházközség

Budapest-Svábhegyi Református Egyházközség

Budapest-Széphalom Jézus Szíve Plébánia

Budapest-Újlak Sarlós Boldogasszony Plébánia

Budapest-Újpest-Belsővárosi Református Egyházközség

Budavári Evangélikus Egyházközség

Cecei Református Egyházközség

Csetényi Református Egyházközség

Csopak-Paloznaki Református Társegyház

Dégi Református Egyházközség

Diósjenői Református Egyházközség

Dunaharaszti Református Missziói Egyházközség

Dunakeszi Evangélikus Egyházközség

Érdi Református Egyházközség

Érd-Parkvárosi Református Egyházközség

Etyeki Református Missziói Egyházközség

Galamboki Református Missziói Egyházközség

Gyermelyi Református Egyházközség

Gyömrői Református Egyházközség

Gyönki Református Egyházközség

Gyúrói Református Egyházközség

Hetednapi Adventista Egyház Kőbányai Gyülekezete

Iváncsai Református Egyházközség

Jászberényi Református Egyházközség

Kápolnásnyéki Református Egyházközség

Kelenföldi Evangéliumi Gyülekezet

Kiskunlacházi Református Egyházközség

Komáromi Református Egyházközség

Krisztus Király Templomigazgatóság

Magyarországi Baptista Egyház

Magyarországi Református Egyház, Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatala

Magyarországi Református Egyház, Dunamelléki Református Egyházkerület Zsinati Hivatala (Abonyi u.)

Magyar Evangéliumi Egyház

Magyar Evangéliumi Gyülekezetek Egyháza

Mány Római Katolikus Plébánia

Mányi Református Egyházközség

Martonvásári Református Egyházközség

Mocsai Református Egyházközség

Nagykovácsi Református Egyházközség

Nagykovácsi Római Katolikus Plébánia

Nagymarosi Református Egyházközség

Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus, Bp., 2021. szept. 5-12.

Nyáregyházi Református Egyházközség

Óbudai Evangélikus Egyházközség

Pátyi Református Egyházközség

Pátyi Római Katolikus Plébánia

Pátyi Római Katolikus Plébánia, Karitasz Csoport

Paulus Evangéliumi Közösség

Pesthidegkút-Ófalu Sarlós Boldogasszony Plébánia

Pilisvörösvári Református Egyházközség

Premontrei Női Kanonokrend, Zsámbék

Pusztaszabolcs Római Katolikus Plébánia

Pusztaszabolcs-Szabadegyház Református Missziói Egyházközség

Pusztavámi Római Katolikus Plébánia

Sárszentmiklósi Református Egyházközség

Solymári Óvoda-Bölcsőde

Solymári Református Egyházközség

Százhalombattai Református Egyházközség

Székesfehérvári Református Egyházközség

Szent Mauríciusz Monostor, Bakonybél

Tahitótfalui Református Egyházközség

Tahitótfalui Szent István Király Plébánia

Tapolca és vidéke Református Társegyházközség

Társadalmi Hasznosságú Befektetők Egyesülete

Tinnye-Piliscsabai Református Egyházközség

Tiszavalki Református Egyházközség

Torbágy Római Katolikus Plébánia (Biatorbágy)

Torbágyi Református Egyházközség (Biatorbágy)

Töki Református Egyházközség

Törökbálinti Református Egyházközség

Új Jeruzsálem Katolikus Közösség

Váli Református Egyházközség

Városmajori Római Katolikus Plébánia

Vasadi Református Egyházközség

Vecsési Református Egyházközség

Verőcei Református Egyházközség

Wesselényi Utcai Baptista Gyülekezet

Zugligeti Szent Család Plébánia

Zuglói Evangélikus Egyházközség

Zsámbéki Református Egyházközség

 
 
Intézmények, Szervezetek
 

304. számú Kőrösi Csoma Sándor Cserkészcsapat

46. számú Kapisztrán Szent János Cserkészcsapat

AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány

Age of Hope, Remény Kora Alapítvány

Ágota Alapítvány

Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Állat-és Természetvédők Budaörsi Egyesülete

AMŐBA Sportegyesület

Angyalföldi Polgári Lövész Egylet

Anyanyelvápolók Szövetsége

Apáczai Csere János Műv. Ház és Könyvtár, Solymár

Apponyi Franciska Óvoda

Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület

Atlétikai Világbajnokság Budapest, 2023.

Aquincum Baráti Kör

Babszem Egyesület (Újbudai Babszem Táncegyüttes)

Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet

Bakáts Téri Ének-zenei Általános Iskola

Balatoni Integrációs és Fejlesztési Ügynökség Közhasznú Nonprofit Kft.

Balatoni Regionális Történeti Kutatóintézet, Könyvtár és Kálmán Imre Emlékház

Balatonszárszói József Attila Művelődési Ház

Balatonszemesi „Latinovics Zoltán” Művelődési Ház, Könyvtár és Múzeum

Baranya Természeti Értékeiért Alapítvány

Bárányfelhő Svábhegyi Református Óvoda

Bátorítás Alapítvány

Bethesda Kórház Alapítvány

(Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza)

Biatorbágy Város Egészségügyi Ellátó Nonprofit Kft.

Biatorbágyi Karikó János Könyvtár

Biblia Centrum Alapítvány

Bíró utcai Óvoda és Bölcsőde

Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Páty

Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület

Bolyai utcai Óvoda

Botafogo Szabadidő-, Sport és Kulturális Szolgáltató Egyesület

Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata

Budafóka XXII. SE

Budai Gyermekkórház

(Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak, II. Bolyai u.)

Budajenői Általános Iskola

Budajenői Óvoda

Budakalász Férfi Kézilabda Club

Budakeszi Állat- Természet és Környezetvédők Egyesülete

Budakeszi Helytörténeti Egyesület

Budakeszi Vadaspark Nonprofit Kft.

Budapest II. kerületi Százszorszép Óvoda

Budapest XVII. kerületi Czimra Gyula Általános Iskola

Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium

Budapest-Fasori Ref. Kollégium Julianna Ált. Iskolája és Csipkebokor Óvodája

Budapesti Rendőr-főkapitányság

Budavári Polgárőrség

Budavári Sport Egyesület (BSE)

Csellengő Csemete-Lak Kft.

„Csepp a tengerben” Állami Gondozott Fogyatékos Gyermekekért Alapítvány

Cseppkő Gyermekotthon

Csibe Bölcsi Közhasznú Nonprofit Kft., Telki

Csillagvirág Református Óvoda

Csodák Palotája CSOPA

Danubius Nemzeti Hajós Egylet

Dél-Kelenföldi Óvoda

Dies Natalis Egészségügyi és Szolgáltató Kft.

Dinamik Közhasznú Sportegyesület

Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. (MTI Ig.)

Dunaalmási Református Szeretetház Fogyatékosokat Ápoló-Gondozó Otthon

Dunaújvárosi SZC Szabolcs Vezér Technikum, Pusztaszabolcs

Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság

Egyboglya Alapítvány

Egyesület a Remény Kis Emberei Közösségért

Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítvány

Electro-Coord Magyarország Nonprofit Kft.

Elsősegélynyújtás Oktatásáért Alapítvány

Elveszett Állatok Alapítvány

Enying Városi Sportegyesület

Erkel Ferenc Vegyeskar Alapítvány

Értelmi Fogyatékosok és Pszichiátriai Betegek Otthona, Tordas

Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány (Erzsébet-táborok)

Esély Szociális Társulás Szociális és Gyermekjóléti Központ

Észak-Dunántúli Röplabda Akadémia

Esztergomi Kertvárosi Óvoda

Etyeki Állatvédők Egyesülete

Ezüstkor Szociális Gondozó Központ

Farkas Edith Szeretetotthon

Farkasréti Általános Iskola

Fehér Kavics Kelenföldi Református Óvoda

Fehér Táltos Lovas Egyesület

Fehérkereszt Állatvédő Liga

Ferencvárosi Csicsergő Óvoda

Fészek Természetvédő és Közösségi Életforma Egyesület

FLEXIT Szabadidősport Egyesület

Fővárosi Állat- és Növénykert

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

II. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság

Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XVI. Kerületi Tagintézménye

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár (és tagkönyvtárai)

Game Tennis Team Sport Egyesület

Gazdagréti Óvoda

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Gólyahír Alapítvány

Gondoskodás összefogással SZEBK, Bernecebaráti

Gödöllői Lovas Sport és Hagyományőrző Közhasznú Egyesület

Gödöllői Mesék Háza Óvoda

Gödöllői Montágh Imre Általános Iskola

Gyenesdiási Lovassport Egyesület

Gyepűk Népe Alapítvány

Gyermekbarát Egyesület (Tök)

Gyermekek a Természetbe Egyesület

Gyermekétkeztetési Alapítvány

Gyermeksziget Montessori Óvoda

Gyermekvasutasokért Alapítvány (Széchenyi-hegyi Gyermekvasút)

Gyermely Község Önkormányzata

Gyermelyi Általános Iskola

Gyökössy Endre Református Óvoda

Gyömrői Fekete István Általános Iskola és Szakiskola

Gyöngyház Kulturális Központ és Könyvtár, Soltvadkert

Gyuró Ilona Non-profit Kft.

Hadtörténeti Intézet és Múzeum

Halacska Református Óvoda

Halásztelki Tündérkert Óvoda

Hangkeltő Alapítvány

Harmat Kiadói Alapítvány

Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom,

„Végeken” Egészséglélektani Alapítvány

Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Herceghalom Község Önkormányzata, Kulturális Egyházi Központ

Herman Ottó Általános Iskola, Bp., XIII.

Herman Ottó Magyar Országos Állat- és Természetvédő Egyesület

Budapesti Állatotthon

Hidegkúti Tenisz-Foci Egyesület

Híd Szociális, Család és Gyermekjóléti Szolgálat és Központ

Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum

Horgony Egyesület

Időskorúak Árpád-házi Szent Erzsébet Szociális Otthona

Informatika a látássérültekért Alapítvány

Integrált Szociális Otthon, Inárcs

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

Jantra Néptánc Egyesület

Jobb Kor Polgári Egyesület

Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola

Juszt-is teszünk! Alapítvány a Hátrányos Helyzet Csökkentéséért

Kálvin János Református Idősek Otthona (Budapest)

Kapernaum Csoport Alapítvány

Kapots Lovas Egyesület, Baja

Kaffka Margit Általános Iskola, Budapest XIV.

Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda

Karitász Perbál Egyesület

Kazinczy-díj Alapítvány–Péchy Blanka emlékére

Kelen Sport Club

Kék Világ Alapítvány

Kézenfogva Alapítvány

Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola

Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány

Kisebbségekért-Pro Minoritate Alapítvány

Kis-forrás Német nemzetiségi Ált. Isk., és Korszerűbb Iskoláért Alapítvány (Perbál)

Kiskakukk Játszóház és Tehetséggondozó Alapítvány

Kiskunlacháza-Áporka Óvodai Társulás

Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola

Kispesti Gábor Áron Általános Iskola

Kispesti Zöld Sziget Óvoda

Klébi DSE

KMH (Kanadai Magyar Hokiklub) Sportegyesület

Kolozsvár utcai Óvoda

Kossuth Zsuzsa Gyermekotthon és Általános Iskola

Kőbányai Komplex Óvoda, Ált. Isk., Készségfejlesztő Isk. és EGYMI

Kőbányáért Egyesület

Körte Hegyi és Vízi Sportok Egylete

KSH Könyvtár

KSI (Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület) Sportlövő Szakosztály

Kutyamentő Angyalok Egyesület

Kutyával az Emberért Alapítvány

Küldetés Alapítvány, Békés

Lélek és Élet Alapítvány

Lenvirág Bölcsőde és Védőnői Szolgálat, Nagykovácsi

Lisznyai Utcai Általános Iskola

Lustige Zwerge Német Nemzetiségi Óvoda

Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége

Magyar Cserkészszövetség

Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség (MAKETUSZ)

Magyar Kick-box Szövetség

Magyar Lovasterápia Szövetség Alapítvány

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület

Magyar Máltai Lovagok Szövetsége

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Magyar Nemzeti Galéria

Magyar Nemzeti Múzeum (MNM)

MNM Semmelweis Orvostörténeti Múzeum

Magyar Presbiteri Szövetség

Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány

Magyar Röplabda Szövetség

Magyar Speciális Olimpia Szövetség

Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete

Magyar Tenisz Szövetség

Magyar Testnevelési Egyetem Támogató Köre Alapítvány

Magyar Tollaslabda Szövetség

Magyar Tudományos Akadémia

Magyar Villamos Művek Sportegyesület

Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Magyar Vöröskereszt Pest Megyei Szervezete

Magyar Williams Szindróma Társaság

Mahatma Gandhi Emberi Jogok Közhasznú Egyesület

Marczibányi Téri Művelődési Központ

(II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.)

Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája*

Mathias Corvinus Collegium Alapítvány

Menhely Alapítvány

Mikszáth Kálmán Művelődési Központ, Balassagyarmat

Monor és Térsége Integrált Család- és Gyermekjóléti Központ és Szolgálat

MÖK Magyar Ökotársulás Kulturális Nonprofit KFT

MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont

MTK Magyar Testgyakorlók Köre, Budapest

Munkácsy Mihály Művelődési Ház, Törökbálint

Művészetekért Egyesület, Paks

Nagycsaládosok Országos Egyesülete

NASOE Nagycsaládosok Solymári Egyesülete

Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola

Nagykovácsi Kispatak Óvoda

Nagykovácsi Utánpótlás SE

Napraforgó Család- és Gyermekjóléti Központ

Nem Adom Fel Alapítvány

Német Nemzetiségi Önkormányzat, Solymár

Némethy Bertalan Alapítvány, Tabajd

Nevelők Háza Egyesület, Pécs

Nyelviskolák Szakmai Egyesülete

Óbudai Egyetem

Óbudai Sportegyesület

Óbudai Százszorszép Óvoda

Ócsai Madárvárta Egyesület

OGYSZ Fővárosi Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat II. sz. Befogadó Otthon

Olajfa Alapítvány (Solymár)

Olajág Otthonok (Idősek Otthona, Budapest)

Onézimusz Alapítvány (OM Magyarország)

Orbánhegyi Óvodák

Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

Országos Mozgásszervi Intézet

Országos Széchényi Könyvtár

"Öregiskola" Közösségi Ház és Könyvtár

Örs Íjász Klub Egyesület

Összefogás az Alapjogokért Alapítvány

Palánta Alapítványi Óvoda

Pannonhalmi Főapátság Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája*

(* Ökuval már volt szerződés, új név)

Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár

Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

Pasaréti Ferences Alapítvány

Pasaréti Szabó Lőrinc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola és Gimnázium

Pasaréti Lovas Hagyományőrző Közhasznú Nonprofit Kft.

Pásztó Városi Önkormányzat Óvodája

Pátyi Keresztyén Ifjúsági Csapat Egyesület

Pátyi Művelődési Ház, Községi és Iskolai Könyvtár

Penge Vitorlás Sportegyesület

Pénzmúzeum (Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpont, MNB-Edulab Kompetencia Központ)

Pest MKI Érd Katasztrófavédelmi Kirendeltség

(Solymári Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület)

Pest Megyei Zöldliget Egyesített Szociális Intézmény

Philadelphia Táncsport Egyesület

Phoenix Fireball SE

Piliscsabai Napsugár Óvoda

Pilisvörösvári Kézilabda Sportkör

Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

POLO Sport Club, Budapest

PÖFF Sportegyesület, Balatonfüred

Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft. (Gárdony)

Punto Latino Latin Kultúrház Egyesület

REAC Sportiskola Sportegyesület

Real Gamers Digitális Életmódért Egyesület

Református Szeretetotthon, Leányfalu

Regnum Marianum Katolikus Közösség Egyesület

Remeteszőlős Község Önkormányzata

SAREPTA Budai Evangélikus Szeretetotthon

Sashalmi Tanoda (Általános Iskola)

Schweitzer Albert Református Szeretetotthon

Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar, Neurológiai Klinika

Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Óvodája

Semmelweis Egyetem Pulmonológiai Klinika

Solymári Fiatalokért Közhasznú Egyesület

Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola

Solymári Óvoda-Bölcsőde (Solymár, Váci Mihály u. 26.)

Solymári Sport Club

Sportos Cukorbetegekért Egyesület

Spartacus Vitorlás Egylet

Spuri Futó és Triatlon Sportklub

Sylvester János Református Gimnázium

Synus Szinkronúszó és Úszó Club, Dunakeszi

Szabad Kurzus Alapítvány

Szarvasi Arborétum

Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi

Szemlőhegy utcai Óvoda

Szenczi Molnár Albert Cserkészalapítvány

Szent Jakab Zarándokegyesület

Szent László Völgye Segítő Szolgálat

Szent Norbert Karitatív Alapítvány

Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)

Szentendrei Kulturális Központ Nonprofit Kft.

Szentendrei Skanzen - Szabadtéri Néprajzi Múzeum

Szépművészeti Múzeum

Szer-telen Fiatalokért Szolnok Közhasznú Egyesület (SZefiSZ)

Szignum Kéttannyelvű Egyházi Általános Iskola

Szivárvány Keresztény Óvoda, Solymár

Szivárványország Napköziotthon ÉFOÉSZ KMRKE

Szolgálat a gyermekekért Nonprofit KFT. (Pilisi Baby Care családi bölcsőde)

Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.

Szomori Napköziotthonos Óvoda

Szőlőskert Református Óvoda

Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület

Tahitótfalu Község Önkormányzata

Tahitótfalui Lovassport Egylet

Tahitótfalui Pollack Mihály Ált. Isk. és AMI

Tarka Lovasklub Hagyományőrző és Fajfenntartó Egyesület

Tarkabarka-Kunterbunt Óvoda Budakeszi

Társalkotó Egyesület

Tátrai Vilmos Zeneművészeti Emlékalapítvány

Technikai Sportok Klubja sportegyesület

"Teljes Élet" Szociális Alapítvány

Telki Hold Otthon

Telki Község Önkormányzata

Telki Sportegyesület

Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat

Természet- és Környezetvédelmi Polgárőr Egyesület

Testnevelési Egyetem, Könyvtár

Testvérkék Ferences Óvoda

Thália Színház Nonprofit Kft.

Timár Alapítvány (Csillagszemű Táncegyüttes)

Timóteus Társaság Alapítvány

Tisztás Közösségi Hely

(MRE Kallódó Ifjúságot mentő Misszió Drogterápiás Otthona)

TIT Kossuth Klub Egyesület

TordasZoo Állatmentő Farm Közhasznú Alapítvány (Gyúró)

Törökméz Bölcsőde (II. kerületi Egyesített Bölcsődék Intézménye)

Túravitorlás Sportklub (Balatonalmádi telep)

Türr István Múzeum, Baja

Uzsoki Utcai Kórház

Üdvhadsereg Szabadegyház Magyarország

Varázsdomb Családi Bölcsőde (Örömteli Nevelés Nonprofit Kft.)

Városmajori Szív-és Érgyógyászati Klinika (Semmelweis Egyetem)

Vasarely Múzeum

Vasas-Pasarét Női Kosárlabda Kft.

Vasas Sport Club

Vasas Sport Club – Női Röplabda Szakosztály

Velencei-tavi Kistérségért Alapítvány

Vígszínház Nonprofit Kft.

Virág árok Óvoda

Virányos Általános Iskola

Virányosi Közösségi Ház Jókai Klub

VITEO Katolikus Videobarátok Egyesülete

WOL Élet Szava Magyarország Alapítvány

YBL Water Polo Club Egyesület

YFU Hungary; (adatváltozás miatt új!)

Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Zsámbéki Közművelődési Intézet és Könyvtár

Zsámbéki Sport Klub

Zsámbéki Tündérkert Óvoda és Konyha