2023/2024 tanulmányi versenyek

2023/2024. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy
verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
biológia OKTV biológia országos I. kategória Berty Kamilla Dorottya 11. c második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Osváth Emese 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Czibere Anna Klára 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
      II. kategória Bisztray Flóra Zsuzsanna 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Győrffy Zsolt 12. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
  Árokszállássy Zoltán Biológia Verseny országos II. kategória Rakita Csenge 10. d döntő 20. hely Vetlényi Dávid
  Szent-Györgyi Albert természettudományi csapatverseny országos döntő csapat Domokos Anni,
Dóra Cecília,
Bencz Benedek

11.

11.

d

b

II. hely

Benkő Tamásné Kovács Hajna,
Vetlényi Dávid,
Horváth Norbert

  Dr. Szentágothai János Biológiaverseny országos egyéni Domokos Anni 11. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
  Dr. Seregélyes Tibor Emlékverseny   csapat

Buzási Emese,
Lászlófi Sára,
Rakita Csenge,
Wallinger Tímea

10. d 4. hely Vetlényi Dávid
                 
fizika OKTV fizika országos I. kategória Vincze Farkas Csongor 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
      II. kategória Bencz Benedek 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
                 
magyar nyelv és irodalom Országos Péchy Blanka  emlékverseny országos Kazinczy - verseny Végh Júlia 11. b I. hely Kerekes Barnabás
      Versmondó verseny Schmidt Levente Csobán 11. d I. hely Kerekes Barnabás
        Berezvai Laura 10. c II. hely Kerekes Barnabás
      Kiejtésjelölő verseny Bödőcs Ábel 11. d I. hely Kerekes Barnabás
  OKTV magyar irodalom országos   Kovácsevics Mira 12. d második fordulóba jutott Gergely Magdolna, Marton Ágota Flóra
        Szász Lídia 12. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna, Csizi Katalin
  OKTV magyar nyelv országos   Antal Dorka 11. b második fordulóba jutott Berkesiné Berényi Eszter
        Balázs Jázmin 11. c második fordulóba jutott Gergely Magdolna
        Czibere Anna Klára 11. b második fordulóba jutott Berkesiné Berényi Eszter
        Reichart Emőke 12. b második fordulóba jutott Gergely Magdolna
        Veres Tamás 11. b második fordulóba jutott Berkesiné Berényi Eszter
                 
matematika Arany Dániel Verseny országos haladó Csorba Marcell 10. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Ébner Jakab 10. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
        Szeszler Móric Boldizsár 10. b második fordulóba jutott Csanády Zsuzsa
      kezdő Csapó András 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kirst Alexander 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Vincze Attila 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Csapó Tibor 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Bánsághy Blanka 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Léczfalvi Dávid 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Szesztay Dániel 9. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Kovács Zita 9. c második fordulóba jutott Fábry Katalin
        Schäfer Csenge Lilla 9. c második fordulóba jutott Fábry Katalin
  Bolyai Matematika Csapatverseny írásbeli döntő csapat Verebély Nadin,
Kiss Mór Levente,
Olti Tamás,
Buliczka Csombor
7. b 31. hely Csanády Zsuzsa
        Győrffy Csanád,
Osváth Árpád,
Koren Dániel,
Verebély Dániel
8. b 21. hely Csanády Zsuzsa
    körzeti csapat

Fazekas Gerda,
Fekete Rebeka,
Roncoroni-Kóthy Mária,
Tavasz Euniké

7. b II. hely Csanády Zsuzsa
        Verebély Nadin,
Kiss Mór Levente,
Olti Tamás,
Buliczka Csombor
7. b III. hely Csanády Zsuzsa
        Czibere Krisztina,
Mátyás Levente,
Balázs István,
Lamos Dávid
8. b I. hely Csanády Zsuzsa
       

Nemoda Ajna,
Andriska Dávid,
Gonda Botond,
Pipitz Máté

8. b II. hely Csanády Zsuzsa
        Győrffy Csanád,
Osváth Árpád,
Koren Dániel,
Verebély Dániel
8. b III. hely Csanády Zsuzsa
  OKTV matematika országos II. kategória Viczián Máté 12. b második fordulóba jutott Laczik István
        Bencz Benedek 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Fleischman Illés Dániel 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Járdánházi-Kurutz Vilmos 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Emese 11. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv országos I. kategória Czirok Máté Levente 12. c második fordulóba jutott Molnár György
        Hagymási Lilla Emese 12. c második fordulóba jutott Molnár György
                 
történelem OKTV történelem országos   Reichart Emőke 12. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András, Kerekes Barnabás
        Szentirmay Márton 12. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András, Kerekes Barnabás
        Vári-Korényi Boróka Anna 12. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András, Kerekes Barnabás
  Horváth Mihály Történelem Verseny fővárosi egyéni Bödőcs Ábel 11. d döntőbe jutott Kerekes Barnabás
  XXIII. Cultura Nostra Kárpát-medencei történelmi verseny országos csapat Szuhay Koppány, Gara László, Illényi Jakab 10. c második fordulóba jutott Kerekes Barnabás
        Daróczi Katica, Hős Adél, Bándi Anna 10. d második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András
        Ladányi Blanka, Péterffy Dóra, Rakita Csenge 10. d második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András
        Bónis Gyöngyvér, Hodozsó Gabriella, Papdán Péter 10. d második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András
        Orczy Nimród, Orczy László, Nagy Benedek 9. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András
        Gonda Benedek, Balázs Vilmos, Hős Ádám 10. d második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András
        Bánsághy Blanka, Barcza Borbála, Erőss Bíborka 9. b második fordulóba jutott Dr. Grynaeus András