Versenyek 2021/2022

2021/2022. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy
verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
ének-zene Balatonfüredi Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Cselovszki Sára 2. a arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
        Virágh Szonja 4. a kiemelt arany minősítés Nagy Mónika
        Kruchina Lilla 6. a kiemelt arany minősítés Pongor Gábor
      csoport

Imrei Zsigmond László,
Földes Bálint Márk,
Komjáthy Gyöngyvér,
Cselovszki Sára, Badics Lujza

2. a kiemelt arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csoport Horváth Botond András,
Horváth Ajtony Péter,
Tánczos Bátor Botond,
Sasvári Vince Trisztán,
Balogi Júlia Hanga,
Szabó Ágota,
Veress Virág,
Nagy Luca,
Felföldy Anna Zsófia,
Vági Flóra
4. a arany minősítés Nagy Mónika
  26. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Komjáthy Gyöngyvér 2. a arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
        Komjáthy István 4. a arany minősítés Nagy Mónika
      csapat Badics Lujza, Balla Johanna, Cselovszky Sára, Földes Bálint 2. a arany minősítés és különdíj Pálóczyné Nagy Judit
        Kruchina Lilla, Monori Blanka, Péter Janka, Petrovszki Anna Zsófia 6. a arany minősítés és különdíj Pongor Gábor
                 
magyar nyelv és irodalom Bolyai Magyar Csapatverseny körzeti csapat Földes Blanka,
Horváth-Lugossy Borbála,
Pintér Anna,
Imrei Vilmos
6. a I. hely,
országos döntőbe jutott
Kovács Adria
      csapat Pintér Júlia
Pál Menyhért Leó
Balogi Júlia
Virágh Szonja
3. a III. hely Szépné Pokol Zsófia
      csapat Komjáthy Boglárka,
Gonda Botond,
Osváth Árpád,
Verebély Dániel
6. a III. hely Kovács Adria
      csapat

Diószeghy Lili,
Rajkai Bíborka,
Varga Dorottya,
Gonda Benedek

8. a III. hely Kovács Adria
      csapat Vági Flóra,
Veress Virág,
Nagy Levente,
Komjáthy István
4. a 10. hely Szépné Pokol Zsófia
      csapat

Monori Blanka,
Péter Janka,
Simon Anna

6. a 9. hely Kovács Adria
  Református Iskolák XVIII.Országos Mesemondó Találkozója országos egyéni Szabó Ágota 4. a arany minősítés Szépné Pokol Zsófia
      egyéni Komjáthy Gyöngyvér 2. a bronz minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Bara Eszter Hanga 1. a bronz minősítés Vértesy Andrea
  Református Iskolák XVIII.Országos Szépíró Találkozója országos egyéni Buzder-Lantos Áron 4. a bronz minősítés Szépné Pokol Zsófia
  Református Iskolák XVIII.Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Felföldy Anna Zsófia 4. a arany minősítés Szépné Pokol Zsófia
        Tarsoly Barnabás 4. a arany minősítés Szépné Pokol Zsófia
        Árvai András 3. a ezüst minősítés Madocsai Réka
        Losonczi-Várnai Flóra 3. a ezüst minősítés Madocsai Réka
        Vági Flóra 4. a ezüst minősítés Szépné Pokol Zsófia
        van der Schaft Zsófia 5. a ezüst minősítés Dr. Seresné Bódis Szilvia
        Illés Manga 3. a bronz minősítés Madocsai Réka
        Petrovszki Anna Zsófia 6. a bronz minősítés Kovács Adria
  "Áprily nap" Áprily Lajos tiszteletére rendezett szavalóverseny   egyéni Veress Virág 4. a I. hely Szépné Pokol Zsófia
                 
matematika Varga Tamás Matematikaverseny országos egyéni Nemoda Janka 8. a második fordulóba jutott Süveges-Szabó Marianna
  Medve Kupa szabadtéri matematikaverseny   csapat,
Medvebocs kat.
Földes Blanka,
Nemoda Ajna,
Pintér Anna
6. a II. hely Süveges-Szabó Marianna
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő csapat Kovács Nimród,
Csizmadia Petra,
Fürtös Hanna,
Somogyi-Laczik Donát
7. a 17. hely Süveges-Szabó Marianna
    kerületi csapat Nagy Levente Gergely, Pintér Júlia, Tánczos Bátor Botond, Vági Flóra 4. a 2. hely Nagy Mónika
                 
rajz Örmény Mese Rajzverseny országos egyéni Sasvári Léda 3. a II. hely Beliczay Zsófia
        Pintér Anna 6. a II. hely Beliczay Zsófia
        Árvay Réka 6. a III. hely Beliczay Zsófia
        Nemoda Ajna 6. a különdíj Beliczay Zsófia
  "Ragyogó hervadás" Rajz- és Képzőművészeti Pályázat országos egyéni Illés Manga 3. a I. hely Beliczay Zsófia
        Badics Rozália 5. a III. hely Beliczay Zsófia
        Nemoda Léna 1. a különdíj Szépné Pokol Zsófia
  "Jézus élete" Rajzpályázat Kárpát-medencei egyéni Badics Rozália 5. a
III. hely
Beliczay Zsófia
                 
robotika WRO-World Robot Olympiad országos Regular Elementary Gonda Botond,
Koren Dániel
6. a I. hely Bácsi Sándor
      Regular WeDo Molnár Máté,
van der Schaft Bertalan,
Koren Mihály
3. a "Feltörekvő csapat különdíj" Bácsi Sándor
                 
sport II. Kerületi Mezei Futóverseny kerületi egyéni Pál Menyhért Leó 4. a I. hely Nagy Mónika
      csapat          
  Torna Diákolimpia fővárosi egyéni Imreh Boróka 2. a IV. hely Hajdu Enikő, Nardai Borbála