Fogadóórák a gimnáziumban

 
 

Név

szak

mellék

fogadó nap

óra

Bagosiné Siska Vera

német nyelv

116

kedd

11.40-12.25

Benkő Csilla

vizuális kultúra

116

szerda

13.45-14.30

Benkő Tamásné Kovács Hajna

kémia, biológia

144

szerda

10.45-11.30

Berkesiné Berényi Eszter

magyar nyelv és irodalom

116

szerda

9.45-10.30

Berta Zsolt

református hittan

116

péntek

11.40-12.25

Bognár Barnabás                   

testnevelés

110

hétfő

12.45-13.30

Bölcsföldiné Türk Emese        

német nyelv, református hittan

143

péntek

 11.40-12.25

Chira Csongor Kornél

mozgóképkultúra és médiaismeret

116

szerda

 9.45-10.30

Csanády G. Mátyásné               

matematika

116

kedd

 10.45-11.30

Csízi Katalin                           

magyar nyelv és irodalom

116

kedd

 9.45-10.30

Dárdai Gábor                        

informatika, életvitel

138

szerda

 8.45-9.30

Dienes Petronella

matematika

143

hétfő

 10.45-11.30

Diószeghy Csaba                   

igazgatóhelyettes, fizika, kémia

132

megbeszélés szerint

 -

Dobrosi Márta                       

testnevelés

110

hétfő

 11.40-12.25

dr. Grynaeus András                  

történelem

160

hétfő

 10.45-11.30

Farsang Dorottya                    

igazgatóhelyettes, angol nyelv

102

megbeszélés szerint

 -

Felső Tímea

francia nyelv

116

szerda

 11.40-12.25

Földesi Gergely                       

magyar nyelv és irodalom., angol nyelv

116

péntek

 9.45-10.30

Gergely Magdolna                    

magyar nyelv és irodalom

116

szerda

 10.45-11.30

Gudricza Ágnes                       

német nyelv

116

csütörtök

 7.45-8.30

Győri Katalin                           

angol nyelv

116

hétfő

 12.45-13.30

Hergárné Mády Katalin           

angol nyelv

116

szerda

 9.45-10.30

Horváth Norbert                      

fizika, életvitel és gyakorlat

129

hétfő

11.40-12.25

Jenes Győző                              

testnevelés

110

hétfő

 11.40-12.25

Kerekes Barnabás                      

történelem

160

hétfő

 10.45-11.30

Kondor Ágnes

angol nyelv

131

csütörtök

 13.45-14.30

Kutasy Zsolt

magyar nyelv és ir., református hittan

116

csütörtök

 9.45-10.30

Laczik István                             

matematika, kémia

144

péntek

 9.45-10.30

Marton Ágota Flóra                 

magyar nyelv és ir., latin nyelv, olasz nyelv

116

kedd

 12.45-13.30

Matolcsi Balázs

olasz nyelv

116

megbeszélés szerint

 -

Mercz Klára                          

angol nyelv

131

szerda

11.40-12.25

Molnár György                        

történelem, olasz nyelv, tánc és dráma

116

péntek

 10.45-11.30

Németh Pálné V. Gabriella      

biológia

128

péntek

 9.45-10.30

Pálfi Gyula Péterné

matematika, kémia

116

kedd

 9.45-10.30

Papp Ildikó                            

matematika

116

kedd

 10.45-11.30

Pető Gergő

intézményi lelkész; református hittan

116

szerda

 9.45-10.30

Pongor Gábor                           

ének-zene, néptánc

140

péntek

 10.45-11.30

Rakamazi Richárd

matematika

116

kedd

 10.45-11.30

Révész Andrea

földrajz

112

szerda

 10.45-11.30

Soós Erzsébet

magyar nyelv és irodalom

116

szerda

 9.45-10.30

Szántó Csaba Zsoltné

angol nyelv

116

hétfő

 10.45-11.30

Tombor László

igazgató; történelem

111

megbeszélés szerint

 -

Ván Judit                                  

angol és német nyelv

143

kedd

 10.45-11.30

Vetlényi Dávid                        

biológia

128

szerda

 9.45-10.30

Zöllnerné Kondella Márta         

angol nyelv

116

szerda

8.45-9.30