Tanulmányi versenyek 2020/2021

2020/2021. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

tantárgy
verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. oszt. eredmény felkészítő tanár
                 
angol nyelv Jane Haining angol nyelvi emlékverseny országos egyéni Gábor András 8. b II. hely  
        Borsos balázs 8. b 7. hely  
                 
biológia OKTV biológia
I. kat
országos egyéni Buzás-Kaizler András 11. d döntő 33. hely Vetlényi Dávid
        Győrffy Attila 11. b döntő 22. hely Németh Pálné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid
        Nagy Bianka 11. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid,
Németh Pálné Vecseri Gabriella
  OKTV biológia
II. kat
országos egyéni Bohus Emese Ilona 12. b második fordulóba jutott

Vetlényi Dávid,
Benkő Tamásné Kovács Hajna

        Fazakas Júlia Anna 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
        Kopecsnik Karina Anna 11. d második fordulóba jutott Vetlényi Dávid
 
        Rádi Eszter Ilona 12. b második fordulóba jutott Vetlényi Dávid,
Németh Pálné Vecseri Gabriella,

Benkő Tamásné Kovács Hajna
        Turcsányi Flóra 12. b második fordulóba jutott Németh Pálné Vecseri Gabriella,
Vetlényi Dávid,
Benkő Tamásné Kovács Hajna
  Árokszállásy Zoltán Országos Biológia Verseny országos egyéni
2. kat
Trencsánszky Zsófia 10. d országos döntőbe jutott Vetlényi Dávid
                 
fizika OKTV fizika I. kat országos egyéni Rácz Tamás Gáspár 11. b második fordulóba jutott Horváth Norbert
        Toronyi András 11. b döntő I. hely Horváth Norbert
  OKTV fizika II. kat országos egyéni Bonifert Balázs 12. b döntő I. hely Horváth Norbert
  Nemzetközi Fizikai Diákolimpia országos válogató egyéni Bonifert Balázs 12. b magyar csapat tagja Horváth Norbert
  Eötvös-verseny országos egyéni Bonifert Balázs 12. b II. díjas Horváth Norbert
  Országos Szilárd Leó Tehetségkutató Fizikaverseny országos egyéni
junior
Bencz Benedek 8. b I. hely Horváth Norbert
        Viczián Máté 9. b 5. hely Horváth Norbert
        Csapó Tamás 10. b 9. hely Horváth Norbert
      egyéni
senior
Bonifert Balázs 12. b 7. hely Horváth Norbert
  Öveges József Emlékverseny országos egyéni Viczián Máté 9. b I. hely Horváth Norbert
      csapat Viczián Máté,
Sebestyén József,
Csapó Tamás,
Pálfi Fruzsina
9.
10.
b
b
II. hely Horváth Norbert
  40. Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny országos egyéni
9. oszt.
Viczián Máté 9. b 13. hely Horváth Norbert
      egyéni
10. oszt.
Csapó Tamás 10. b 18. hely Horváth Norbert
  Nemzetközi Természettudományi Konferencia - fizika nemzetközi egyéni Somogyi Borlárka 12. c I. hely  
  Tornyai Sándor Országos Fizikai Feladatmegoldó Versenye országos egyéni
9.-es kat.
Viczián Máté 9. b I. hely Horváth Norbert
        Bruder László 9. d III. hely Horváth Norbert
      egyéni
10.-es kat.
Csapó Tamás 10. b I. hely Horváth Norbert
        Bartha Lilla 10. d 8. hely Horváth Norbert
      egyéni
11.-es kat.
Toronyi András 11. b I. hely Horváth Norbert
      egyéni
12.-es kat.
Bonifert András 12. b I. hely Horváth Norbert
        Szoboszlai Szilveszter 12. c 7. hely Horváth Norbert
  Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2019-2020 országos egyéni Toronyi András 11. b 6. hely Horváth Norbert
  Országos Szilárd Leó Tehetségkutató Fizikaverseny 2019-2020 országos 9-10. évf Toronyi András 11. b III. hely Horváth Norbert
      11-12. évf. Bonifert Balázs 12. b 7. hely Horváth Norbert
        Viczián Anna     I. hely Horváth Norbert
                 
informatika OKTV informatika II. kat országos egyéni Viczián András 11. b döntő 7. hely Dr. Korondánné Sájer Zsuzsanna
  Országos Informatikai Válogató országos egyéni Viczián András 11. b

II. hely,
a magyar csapat tagja

 
  E-HÓD informatikai verseny országos Kadét kat. Fleischman Illés Dániel 8. b 8. hely  
        Bencz Benedek 8. b 20. hely  
        Máté Marcell 8. b 22. hely  
      Junior kat. Csapó Tamás 10. b 8. hely  
      Senior kat. Veres Ádám 11. b 15. hely  
      Benjamin kat. Tóth Réka 6. a 13. hely  
        Somogyi-Laczik Donát István 6. a 15. hely  
                 
kémia Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny országos egyéni Hilbert Katalin 10. c második fordulóba jutott Pálfi Gyula Péterné
        Pálfi Fruzsina 10. b második fordulóba jutott Benkő Hajna
  Irinyi János Kémiaverseny országos egyéni Pálfi Fruzsina 10. b második fordulóba jutott Benkő Hajna
                 
latin nyelv Horváth István Károly latinverseny országos egyéni Ócsai Dániel 12. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
        Daróczy Rebeka 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
        Kovács Nikolett 12. d második fordulóba jutott Marton Ágota Flóra
  Hyperión ókortudományi verseny országos I. kat.
online kvíz csapatverseny
Somogyi Csenge,
Tóth Petra
9. c 15. hely Marton Ágota Flóra
        Fehér Leona,
Hornyák Zsuzsanna
9. d 19. hely Marton Ágota Flóra
        Limpár Csenge, 
Sájer Adél, 
Trencsánszky Zsófia
10. d 20. hely Marton Ágota Flóra
        Bartha Lilla, 
Fehér Anna, 
Vásárhelyi Brigitta
10. d 16. hely Marton Ágota Flóra
        Nagy Zsófia, 
Torma Lili, 
Vida Luca
10. d 15. hely Marton Ágota Flóra
        Kovács Nikolett, 
Daróczy Rebeka
Benedek Ildikó Julianna
12.

12.

d

c

9. hely Marton Ágota Flóra
  Rákóczi fordítási verseny országos egyéni Ócsai Dániel 12. d 17. hely Marton Ágota Flóra
                 
magyar nyelv és irodalom OKTV magyar irodalom országos egyéni Bodor Emese Réka 11. b döntő 25. hely Csízi Katalin
  OKTV magyar nyelv országos egyéni Bálint Ádám 12. b döntő 6. hely Csízi Katalin,
Kerekes Barnabás
  Arany János Irodalmi Verseny országos egyéni Kovácsevics Mira 9. d országos döntőbe jutottak Marton Ágota Flóra
        Olti Anna Nóra 9. b országos döntőbe jutottak Csízi Katalin
        Vida Luca 10. d országos döntőbe jutottak Marton Ágota Flóra
        Kubina Zita 9. b országos döntőbe jutottak Csízi Katalin
        Dallos Flóra 10. b országos döntőbe jutottak Berényi Eszter
        Szücsik Gergely 10. b országos döntőbe jutottak Berényi Eszter
        Bonifert Anna 10. b országos döntőbe jutottak Berényi Eszter
  „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos döntő egyéni Takács Rebeka 12. c különdíj Kerekes Barnabás
        Bálint Ádám 12. b különdíj Kerekes Barnabás
  "A költészet trendi" c. pályázat országos egyéni Bodor Emese Réka  11. b nagydíj Csízi Katalin
  Arany János Irodalmi Verseny 2019-2020 országos egyéni Bodor Emese Réka  11. b ezüst minősítés Csízi Katalin
        Kovács Noémi 10. b bronz minősítés Berényi Eszter
  Kazinczy-verseny fővárosi egyéni Fazakas Júlia 11. d országos döntőbe jutott Földesi Gergely
        Nagy Zsófia 10. d országos döntőbe jutott Marton Ágota Flóra
                 
matematika OKTV matematika II. kat országos egyéni Bonifert Balázs 12. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Klára 11. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Sebestyén Pál Botond 11. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Szoboszlai Szilveszter 12. c második fordulóba jutott Papp Ildikó
        Toronyi András 11. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Veres Ádám 11. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
  Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei egyéni Szoboszlai Szilveszter 12. c I. hely Papp Ildikó
        Sebestyén Pál 11. b I. hely Csanády Gáborné
        Toronyi András 11. b II. hely Csanády Gáborné
    országos egyéni Szoboszlai Szilveszter 12. c 7. hely Papp Ildikó
        Sebestyén Pál 11. b 29. hely Csanády Gáborné
        Toronyi András 11. b 89. hely Csanády Gáborné
  Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő csapat Andorfer András,
Bartha Dániel Péter,
Csorba Marcell,
Szeszler Móric Boldizsár
7. b 18. hely Csanády Gáborné
      csapat

Borsos Balázs,
Bencz Benedek,
Fleischman Illés Dániel,
Vincze Farkas Csongor

8. b 14. hely Rakamazi Richárd
    körzeti döntő csapat Andorfer András,
Bartha Dániel Péter,
Csorba Marcell,
Szeszler Móric Boldizsár
7. b I. hely Csanády Gáborné
      csapat

Incze-Nagy Enéh,
Nyíri Boróka Anna,
Paskucz-Szathmáry Kinga,
Sipos Stefánia

7. b II. hely Csanády Gáborné
      csapat

Czinkoczki Janka Anna,
Dombay Zsófia,
Kópházi Kamilla Noémi,
Lokodi Sára

7. b III. hely Csanády Gáborné
      csapat Borsos Balázs,
Bencz Benedek,
Fleischman Illés Dániel,
Vincze Farkas Csongor
8. b I. hely Rakamazi Richárd
      csapat Kecskés-Kazy Laura,
Kern Luca,
Marosi Blanka,
Osváth Emese
8. b II. hely Rakamazi Richárd
      csapat Bereczki Máté,
Fodor Botond,
Máté Marcell,
Szondy Péter
8. b III. hely Rakamazi Richárd
  Arany Dániel Matematikaverseny országos 9. oszt.
II. kat.
Reichart Emőke 9. b második fordulóba jutott Laczik István
        Sebestyén József 9. b második fordulóba jutott Laczik István
     

10. oszt
II. kat

Csapó Tamás 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Für Jázmin 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Pálfi Fruzsina Karina 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Verebély Mátyás 10. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
 

Varga Tamás Matematikaverseny

országos egyéni Andorfer András 7. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Bartha Dániel Péter 7. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Bodor Márton Csanád 7. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Csorba Marcell 7. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Szeszler Móric Boldizsár 7. b második fordulóba jutott Csanády Gáborné
        Gonda Benedek 7. a második fordulóba jutott Süveges-Szabó Marianna
        Maróty Botond 7. a második fordulóba jutott Süveges-Szabó Marianna
        Bencz Benedek 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Fleischmann Illés 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
        Osváth Emese 8. b második fordulóba jutott Rakamazi Richárd
  Református Iskolák Országos Matematikaversenye országos egyéni Szeszler Móric 7. b I. hely Csanády Gáborné
        Bencz Benedek 8. b II. hely Rakamazi Richárd
        Viczián Máté 9. b I. hely Laczik István
        Csapó Tamás 10. b 5. hely Rakamazi Richárd
        Toronyi András 11. b I. hely Csanády Gáborné
        Szoboszlai Szilveszter 12. c I. hely Papp Ildikó
      csapat BMRG     I. hely  
                 
olasz nyelv OKTV olasz nyelv
I. kat
országos egyéni Kovács Laura 12. c döntő 21. hely Molnár György
        Matolcsi Zsófia 12. b döntő 29. hely Molnár György
                 
történelem OKTV történelem országos egyéni G. Nagy András Bendegúz 12. d második fordulóba jutott Kerekes Barnabás
                 
vizuális kultúra OKTV vizuális kultúra országos egyéni Borsos Boglárka 11. b második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
        Mezei Flóra Anna 12. b második fordulóba jutott Benkő Csilla Judit
  Országos Kortárs Műelemző verseny országos egyéni
középisk. kat.
Imrei Zsófia 11. b 4. hely Benkő Csilla Judit
  Fővárosi versillusztrációs pályázat országos egyéni Székely Luca 11. b II. hely Benkő Csilla