2023/2024

2023/2024. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. eredmény felkészítő tanár
angol Reading for Fun Angol nyelvű Országos Olvasóverseny országos csapat Buzder-Lantos Áron, Pál Menyhért Leó 6. III. hely Szántó Eszter
        Szalka Luca, van der Schaft Zsófia 7.a III. hely Kondor Ágnes
               
ének-zene V. Csenki Imre Énekverseny Mezőtúr országos egyéni Kálmán Benedek 2. ezüst minősítés Radich-Nagy Mónika
      egyéni Balla Johanna 4. ezüst minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Arányi-Nagy Zsófia 5. ezüst minősítés Németh Ildikó Katalin
      egyéni Felföldy Anna Zsófia 6. ezüst minősítés Horvát Emese
      egyéni Vági Flóra 6. ezüst minősítés Horvát Emese
      csoport Bacsi Boglárka, Badics Matilda, Illés Mona, Seres Léna Anna, Zámbó Zoé 2. arany minősítés és II. hely Radich-Nagy Mónika
      csoport Badics Lujza, Cselovszki Sára, Földes Bálint, Kardos Sára, Komjáthy Gyöngyvér 4. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csoport Balogi Júlia Hanga,Kára Eszter, Szabó Ágota, Vaszilkó Vivien, Veress Virág 5. és 6. arany minősítés Németh Ildikó Katalin, Horvát Emese
               
  IX. Országos Zsoltáréneklő Verseny Balatonfüred országos egyéni Zámbó Zoé 2. arany minősítés  Radich-Nagy Mónika
      egyéni Cselovszki Sára 4. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Kára Eszter 5. arany minősítés Németh Ildikó Katalin
      egyéni Kruchina Lilla 8.b kiemelt arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Antolik Natália, Bacsi Boglárka, Bojárszky Lili, Illés Mona, Kálmán Benedek, Seres Léna, Wehner Heléna, Zámbó Zoé 2. arany minősítés Radich-Nagy Mónika
      csapat

Badics Lujza, Balla Johanna, Cselovszki Sára, Földes Bálint, Imreh Boróka, Kardos Sára, Komjáthy Gyöngyvér, Mózes-Horváth Hanga, Pintér Eszter

4. kiemelt arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Ablonczy Kincső, Arányi-Nagy Zsófia, Illés Manga, Kálmán Luca, Kára Eszter, Tánczos Boróka Laura, Vaszilkó Vivien 5. arany minősítés Németh Ildikó Katalin
      csapat Fuszek-Bajnok Léda Zia, Orsolics-Dobay Gréta Ida 7.a ezüst minősítés Pongor Gábor
               
  Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola     28. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Sasvári Johanna 2. ezüst minősítés Radich-Nagy Mónika
      egyéni Komjáthy Gyöngyvér 4. arany minősítés és II. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Vági Flóra 6. ezüst minősítés Horvát Emese
      egyéni Sármán Flóra 7.a arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      páros Hegedüs Marcell, Kálmán Benedek 2. ezüst minősítés Radich-Nagy Mónika
      páros Horváth Ajtony, Horváth Botond 6. arany minősítés és I. hely Horvát Emese
      páros Kruchina Lilla, Péter Janka 8. arany minősítés és II. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola     28. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny/ Ki tud több zsoltárt kategória országos egyéni Komjáthy Gyöngyvér 4. I. hely Pálóczyné Nagy Judit
               
  VI. Országos Tuka Zsigmond Citeraverseny országos egyéni Bencsik Borbála 3. II. hely  
               
hittan Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny országos csapat

Balla Johanna, Csontos Vejke, Nagy Noémi

4. I. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Csorba Kristóf, Kardos Sára, Tarsoly Abigél 4. II. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Biró Dávid, Buliczka Csombor 7.a és b II. hely Horvát Emese
    online forduló csapat Árvay András, Komjáthy István 5. és 6. I. hely Horvát Emese
               
  XXV. „Velünk az Isten!” Országos Bibliaismereti Verseny országos csapat Kovács Blanka Emese, Petrovszki Zsolt István, Tánczos Bátor Botond, Vági Flóra, Veress Virág 6. II. hely Horvát Emese
      csapat Kálmán Benedek, Mérei Dóra, Nemcsik Borka, Sasvári Johanna, Vincze Csaba 2. III. hely

Horvát Emese, Radics-Nagy Mónika

               
honismeret Országos Hon- és Népismereti Verseny országos csapat Arányi-Nagy Dóra, Bara Eszter, Baranyai Zsófia, Bencsik Borbála, Borkó Benedek, Kára Kristóf, Mátyás Júlia, Mérei Domonkos, Nemoda Léna, Pataki Anikó, Pataki Zsófia, Tóth Aisa, Tóth Lilla 3. I. hely Csizmadia Márta
      csapat Csepreghy Kata, Erőss Franciska,, Horváth Ádám, Kovács Benedek Máté, Tánczos Virág, Vaszilkó Izabell 3. IV. hely Csizmadia Márta
        Ambrus Nimród 3. VI. hely Csizmadia Márta
        Hanula Gáspár 5. VII. hely Csizmadia Márta
               
magyar nyelv és irodalom XX. Jubileumi Mesetalálkozó meseíró kategória országos egyéni Arányi-Nagy Dóra 3. ezüst minősítés Csizmadia Márta, Vértesy Andrea
      egyéni Bara Eszter Hanga 3. ezüst minősítés Csizmadia Márta, Vértesy Andrea
      egyéni Balla Johanna 4. arany minősítés Kelemenné Elbe Hajnalka, Pálóczyné Nagy Judit
  XX. Jubileumi Mesetalálkozó mesemondó kategória országos egyéni Monori Petra Sára 3. arany minősítés Csizmadia Márta, Vértesy Andrea
  XX. Jubileumi Mesetalálkozó szépíró kategória országos egyéni Szesztay Anna Borbála 3. ezüst minősítés Csizmadia Márta, Vértesy Andrea
               
  Áprily Lajos versmondó verseny országos egyéni Cselovszki Sára 4. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
               
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti csapat Csontos Vejke, Földes Bálint, Kardos Sára, Komjáthy Gyöngyvér 4. V. hely Pálóczyné Nagy Judit, Kelemenné Elbe Hajnalka
      csapat Hanula Gáspár, Koren Mihály, Pendert Máté, van der Schaft Bertalan 5. VII. hely Kovács Adria
      csapat Dálnoki Sebestyén, M. Pintér Teo, Pintér Júlia, Vági Flóra 6. II. hely Kovács Adria
      csapat Balogi Júlia, Felföldy Anna Zsófia, Veress Virág, Virágh Szonja 6. X. hely Kovács Adria
      csapat Kovács Boldizsár, Kurucz György, Szalka Luca 7.a VI. hely Kovács Adria
               
  II. kerületi vers- és prózamondó verseny            
               
               
               
               
matematika Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti csapat Hegedüs Lilla, Illés Manga, Sasvári Léda, Tánczos Boróka 5. IV. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Árvay András, Pendert Máté, Szabó Márk, Varga Dániel 5. VII. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Buzder-Lantos Áron, Komjáthy István, Nagy Levente, Tánczos Bátor 6. III. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Pál Menyhért Leó, Pintér Júlia, Szabó Zoltán Apor, Vági Flóra 6. IV. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Medves Matek Go országos csapat Mérei Zita, Sasvári Léda, Tánczos Boróka 5. 12. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Medves Matek Szabadtéri Csapatverseny Országos döntő országos csapat Pintér Júlia, Vági Flóra 6. 13. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Varga Tamás Verseny országos egyéni        
               
  Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti egyéni Pendert Máté 5. V. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Pintér Júlia 6. IV. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Buzder-Lantos Áron 6. 13. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Hegedüs Lilla, Matuz Vilmos, Pendert Máté 5. IV. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Buzder-Lantos Áron, Nagy Levente, Pintér Júlia 6. III. hely Süveges-Szabó Marianna
    országos egyéni Pendert Máté 5. 62. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Medve Kupa Gellérthegy fővárosi csapat Pintér Júlia, Vági Flóra 6. III. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  "Törd a fejed!" Országos Tehetséggondozó Matematikaverseny országos egyéni Karay Benedek Tamás 1. III. hely Madocsai Réka
      egyéni Tóth Dániel 2. V. hely Radich-Nagy Mónika
      egyéni Szőke Blanka 3. V. hely Csizmadia Márta
      egyéni Komjáthy Gyöngyvér 4. VI. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Pendert Máté 5. I. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Buzder-Lantos Áron 6. I. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Talabér Ábel 7.a V. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Csonka Borbála 8.a IV. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Kenguru Matematikaverseny megyei egyéni Tóth Dániel 2. II. hely Radich-Nagy Mónika
      egyéni Szőke Blanka 3. III. hely Csizmadia Márta
      egyéni Pál Félix 4. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Matuz Vilmos 5. I. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Illés Manga 5. III. hely Süveges-Szabó Marianna
      egyéni Dálnoki Sebestyén 6. III. hely Süveges-Szabó Marianna
               
  Országos Méh-Ész Logikai Verseny országos egyéni Bojárszky Lili 2. I. hely Radich-Nagy Mónika
               
német Református Általános Iskolák Országos Idegen nyelvi Versenye/ német nyelv országos egyéni Kurucz György Ádám 7.a II. hely Horvát Emese
      egyéni Ablonczy Kincső 5. III. hely Bölcsföldiné Türk Emese
               
rajz XX. Jubileumi Mesetalálkozó kézműves kategória országos csapat Nagy Noémi Zsuzsanna, Sármán Gréta, Tarsoly Abigél 4. arany minősítés Csizmadia Márta, Beliczay Zsófia
      csapat Illés Manga, Sasvári Léda Adél, Vincze Kinga Emese 5. arany minősítés Csizmadia Márta, Beliczay Zsófia
               
  "Évszakok" című rajz- és képzőművészeti pályázat országos egyéni Baranyai Zsófia 3. II. hely Beliczay Zsófia
      egyéni Szabó Ambrus 4. III. hely Beliczay Zsófia
      egyéni Illés Manga 5. különdíj Beliczay Zsófia
      egyéni Badics Rozália 7.a I. hely Beliczay Zsófia
               
  "Pár perc súlytalanság" című űrkutatási rajzpályázat országos egyéni Bajor Kata 7.a II. hely Benkő Csilla
               
  Csodálatos elhívások az Újszövetségben - V. Országos Rajzpályázat országos egyéni Balicza Róza 1. I. hely Madocsai Réka
      egyéni Komjáthy Flóra 1. II. hely Madocsai Réka
               
  Színezz és nyerj! közönségszavazat országos egyéni Kántor Zsófia 2. III. hely Radics-Nagy Mónika
      egyéni Ivicsics Milán Igor 2. IV. hely Radics-Nagy Mónika
               
  VIII. Országos Diák Alkotói Pályázat grafika és festészet országos egyéni Bacsi Boglárka 2. I. hely Bán Blanka
               
               
robotika              
               
természetismeret              
               
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti csapat Komjáthy István, Petrovszki Zsolt, Sasvári Vince Tánczos Bátor 6.   Dálnokiné Doboróczki Gabriella
               
  Magyar Vöröskereszt Elsősegélynyújtó Versenye területi csapat Andriska Sára Panka, Hegedüs Lilla, Illés Manga, Kára Eszter, Vaszilkó Vivien 5. ezüst minősítés Kovács Dávid, Bereczki Máté
               
  Kaán Károly Természettudományos Verseny körzeti egyéni Pál Menyhért Leó 6. II. hely Dálnokiné Doboróczki Gabriella
               
               
történelem Kosáry Domonkos Történelemverseny országos csapat

Matyó Gergő, Matuz Gergő

 

.7.a

második fordulóba jutottak Molnár Tímea
               
  Horváth Mihály Tehetséggondozó és Múzeumbarát Történelemverseny   egyéni Tarsoly Barnabás 6. I. hely Molnár Tímea
               
sakk II. Kerületi Sakk Diákolimpia kerületi egyéni Kovács Benedek Máté 3. IV. hely  
               
sport Magyar Országos Profi Gokart Bajnokság országos egyéni Mezei Marcell 5. korosztályos bajnok  
               
  II. Kerületi Őszi Labdarúgó Diákolimpia kerületi csapat Horváth Botond András, Komjáthy István, Lőrincz Ádám Levente, Nagy Levente Gergely, Petrovszki Zsolt István, Sasvári Vince Trisztán, Szabó József Tamás, Szabó-Sájer Bende, Szabó Zoltán Apor 6. IV. hely Barta Andrea
               
  II. Kerületi Mezei Futóverseny kerületi egyéni Kálmán Benedek 2. I. hely Radich-Nagy Mónika
      egyéni Prandler Benjámin Lóránd 4. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Buzder-Lantos Áron 6. I. hely Barta Andrea
      egyéni Uti-Miksán Csanád 8. I. hely Jenes Győző
      csapat Erőss Franciska Dalma, Illés Mona, Sasvári Johanna, Seres Léna Anna, Virágh Lilien 2. és 3. III. hely Radich-Nagy Mónika és Csizmadia Márta
      csapat Kálmán Benedek, Gottfried Ádám, Hegedüs Marcell, Bittera Bars, Pék János 1. és 2. VI. hely Radich-Nagy Mónika és Madocsai Réka
      csapat Buzder-Lantos Áron, Horváth Ajtony Péter, Savári Vince Trisztán, Szabó-Sájer Bende, Tánczos Bátor Botond 6. III. hely Barta Andrea
      csapat Bittera Bolyk, Csontos Vejke, Földes Bálint, Kára Kristóf, Prandler Benjámin 3. és 4. IV. hely Csizmadia Márta és Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Cselovszki Sára, Illés Manyi, Monori Petra, Nagy Noémi, Vaszilkó Izabell 3. és 4. VII. hely Csizmadia Márta és Pálóczyné Nagy Judit
               
  Országos (Gerevich-Kovács-Kárpáti) Reménység Vívás Körverseny   egyéni Kézdi-Kovács Boldizsár 7.a III. hely  
               
  II. Kerületi Diák Kötélugróverseny kerületi egyéni Gottfried Ádám 2. II. hely Radich-Nagy Mónika
               
  Telekom Vivicitta Félmaraton/ 9-11 éves korcsoport országos egyéni Kálmán Benedek 2.. I. hely Radich-Nagy Mónika
               
  Kis-Duna Maraton /600m-es gyerektáv országos egyéni Bojárszki Lili 2.   Radich-Nagy Mónika
               
  Előzd meg a fogaskerekűt! XII. kerületi sportverseny / 18 év alatti korosztály kerületi egyéni Sasvári Vince Trisztán 6. III. hely Barta Andrea
               
  XIII. Cseppkő-Tavasz-Kupa/ Hajmási Patrik Emlékverseny   egyéni Tátrai Zsigmond Zoltán 2. arany és gyémánt fokozat  
               
  II. Kerületi Tavaszi Labdarúgó Kupa kerületi csapat Gottfried Ádám, Hegedüs Marci, Ivicsics Milán, Kálmán Benedek, Novák Zoltán, Tátrai Zsigmond, Tóth Dániel, Tóbiás Marcell 2. VI. hely Radich-Nagy Mónika
      csapat Horváth Ajtony, Komjáthy István, Sasvári Vince, Szabó József, Tánczos Bátor 6. V. hely Barta Andrea
      csapat Czinke Ábel, Horváth Botond, Lőrincz Ádám, Nagy Levente, Petrovszki Zsolt, Szabó Zoltán 6. VIII. hely Barta Andrea
               
  II. Kerületi Úszóverseny kerületi egyéni Kovács Benedek Máté 3. III. hely  
               
  II. Kerületi Atlétika Többpróba kerületi egyéni Virágh Szonja 6. II. hely Barta Andrea
    kerületi csapat Cselovszki Róza, Kántor Zsófia, Imreh Bíborka, Sasvári Johanna, Seres Léna Anna, Zámbó Zoé 1-2. V. hely Radich-Nagy Mónika
    kerületi csapat Bittera Bars, Gottfried Ádám, Kálmán Benedek, Novák Zoltán, Szandányi Bálint, Tóbiás Marcell 1-2. V. hely Radich-Nagy Mónika
    kerületi csapat Badics Lujza, Cselovszki Sára, Imreh Boróka, Nagy Noémi, Tóth Lilla, Vaszilkó Izabell 3-4. V. hely Pálóczyné Nagy Judit
    kerületi csapat Bittera Bolyk, Csontos Vejke, Horváth Ádám, Imrei Zsigmond, Prandler Benjámin, Veress László 3-4. VI. hely Pálóczyné Nagy Judit
    kerületi csapat Kovács Blanka, Óváry-Papp Luca, Szabó Ágota, Veress Virág, Virágh Szonja, Zöldi Alma 6. III. hely Barta Andrea
    kerületi csapat Buzder-Lantos Áron, Czinke Ábel, Dálnoki Sebestyén, Komjáthy István, Sasvári Vince, Szabó Zoltán 6. IV. hely Barta Andrea