Versenyek 2018/2019

2018/2019. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy

verseny megnevezése

verseny szintje

 

tanuló neve

évf.

oszt.

eredmény

felkészítő tanár

                 
ének-zene Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos,
"Ki tud több zsoltárt" kat.
egyéni Péter Janka 3. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Sármán Fóra 2. o arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
  Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny országos egyéni Kruchina Lilla 3. o. I. hely Pálóczyné Nagy Judit
                 
hittan XXII.Országos Bibliaismereti Verseny országos csapat

Bartha Lilla

Durst Edit

Horváth Lizinka

Nagy Zsófia

Tóth Zelma

8. a II. hely Bölcsföldiné Türk Emese
      csapat

Csizmadia Petra

Csontos Merse

Mérész Csenge

Vincze Attila

Virágh Petra

4. o. II. hely Csorbáné Ágoston Éva
                 

matematika

Bolyai Matematika Csapatverseny

körzeti forduló

csapat

Földes Blanka Borbála,
Imrei Vilmos Csanád,
Nemoda Ajna,
Osváth Árpád

3.

o.

4. hely

Pálóczyné Nagy Judit

 

 

 

csapat

Csontos Merse,
Toók Panna,
Nagy Olívia,
Szesztay Dániel

4.

o.

6. hely

Csorbáné Ágoston Éva

 

 

 

csapat

Gonda Benedek,
Tóth Ádám,
Horváth Álmos,
Csorba Marcell

5.

o

6. hely

Bakos Koncz Nikoletta

  Zrínyi Ilona Matematika Verseny körzeti forduló egyéni Nemoda Ajna   3.    o

4.hely

(országos döntőbe jutott)

 

Pálócyné Nagy Judit

 

  Zrínyi Ilona Matematika Verseny körzeti forduló csapat Nemoda Ajna 3.   o II. hely

 

Pálócyné Nagy Judit

 

                 
magyar nyelv és irodalom Kerületi Szépolvasási Verseny körzeti egyéni Horváth-Lugossy Borbála 3. o III. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti csapat

Földes Blanka Borbála,

Gonda Botond

Horváth-Lugossy Borbála,

Koren Dániel Maximilián

3. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti csapat

Imrei Vilmos Csanád,

Nemoda Ajna,

Pintér Anna,

Verebély Dániel

3. o III. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti csapat

Csonka Borbála,

Gaál Kolos Vajk,

Monori Blanka Zsóka,

Simon Anna

3. o 5. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák XV. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Kruchina Lilla 3. o I. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák XV. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Semethy Yvonne Tessa 3. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
  Református Iskolák XV. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Csizmadia Petra Júlia 4. o II. hely Csorbáné Ágoston Éva
  Református Iskolák XV. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Koren Borbála 6. o. I. hely Kovács Adria
  Református Iskolák XV. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Lőrincz Marcell Tamás 7. a I. hely Décsei Andrea
  Református Iskolák Országos Mesemondó Versenye országos egyéni Szlankó András György 3. o II. hely Pálóczyné Nagy Judit
                 
német nyelv

Református iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye német nyelv

országos csapat Goda Csenge Enikő,
Imrei Flóra
7. a I. hely Gudricza Ágnes
                 
történelem Református iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye
kollégiumtörténeti verseny
országos csapat Koren Borbála Gréta,
Molnár Kinga
6. o III. hely Décsei Andrea
  Református iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye
történelem
országos csapat Szontagh András Gyula,
Vincze Farkas Csongor
7.
6.

a
o

I. hely Décsei Andrea
                 
műveltségi

Református iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye
műveltségi vetélkedő

országos egyén Rajkai Bíborka Anna 5. o I. hely Horvát Emese
                 
komplex tanulmányi Református iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye
komplex tanulmányi
országos csapat Imrei Vilmos Csanád, Csontos Merse,
Toók Panna

3.

4.

o

o

II. hely Pálóczyné Nagy Judit,
Csorbáné Ágoston Éva
                 
rajz "Jézus élete" Kárpát-medencei református általános iskolai rajzpályázat országos egyéni Tánczos Bátor Botond 1. o III. hely Nagy Mónika
  "Tűz a Bibliában" országos rajzpályázat országos egyéni Rajkai Bíborka Anna 5. o különdíj Nagy Mónika
  Víz világnapja alkalmából meghirdetett rajzpályázat országos egyéni Takácsi-Nagy Zsófia Erzsébet 5. o II. hely Nagy Mónika
  Református Iskolák XV. Országos Kézműves Találkozója országos

5-6.o.

korcsoport

Nemoda Janka

Koren Borbála

5.

6.

o I. hely Nagy Mónika
      3-4.o. korcsoport

Csizmadia Patra

Fürtös Hanna

Wagner Bertalan
 

 

4.

 

o III. hely Csorbáné Ágoston Éva
                 

természet-

tudomány

Bolyai Természetismeret Csapatverseny körzeti csapat

Földes Blanka

Gonda Botond

Kruchina Lilla

Verebély Dániel

3. o

I. hely

országos döntőbe jutott

Salaczné Bodnár Ágnes
       

Gaál Kolos

Maróty Domonkos

Semethy Yvonne

Simon Anna
 

3. o II. hely Salaczné Bodnár Ágnes
       

Horváth-Lugossy Borbála

Nemoda Ajna

Pintér Anna

Tóth Márton

 

3. o 8. hely Salaczné Bodnár Ágnes
       

Tóth Lőrinc

Vincze Farkas Csongor

Csillag András

Borsos Balázs
 

6. o

I. hely

országos döntőbe jutott

Gudricza Ágnes
       

Czirok Máté

Szoboszlai Bálint

Zábó György

Lőrincz Marcell
 

7. a 8. hely Gudricza Ágnes
       

Elekes Dániel

Goda Csenge

Szontagh András

Benkő Bálint

7. a 9. hely Gudricza Ágnes
       

Bartha Lilla

Csaba Flóra

Horváth Lizinka

Maróty Dorottya

8. a

I. hely

országos döntőbe jutott

Gudricza Ágnes
       

Kókai Miklós

Kovács Dorottya

Nagy Zsófia

Tóth Zelma
 

8. a II. hely Gudricza Ágnes