2022/2023

2022/2023. tanévi tanulmányi versenyek eredményei

 

tantárgy verseny megnevezése verseny szintje   tanuló neve évf. eredmény felkészítő tanár
               
ének-zene Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny országos egyéni Kálmán Benedek 1. I. hely és arany minősítés Nagy Mónika
        Vaszilkó Izabell 2. ezüst minősítés Csizmadia Márta,Vértesy Andrea
        Cselovszki Sára 3. arany minősítés és különdíj Pálóczyné Nagy Judit
        Kálmán Luca 4. III. hely és arany minősítés Németh Ildikó
        Virágh Szonja 5. II. hely és arany minősítés Horvát Emese
        Sármán Flóra 6. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Balogi Júlia, Nagy Luca, Veress Virág 5. III. hely és arany minősítés Horvát Emese
               
  VIII. Országos Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Bacsi Boglárka 1. arany minősítés  Nagy Mónika
        Komjáthy Gyöngyvér 3. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
        Sármán Flóra 6. kiemelt arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Balla Johanna, Cselovszki Sára, Földes Bálint, Imreh Boróka, Imrei Zsigmond, Kardos Sára, Komjáthy Gyöngyvér, Mózes-Horváth Hanga, Nagy Noémi 3. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Szabó Ágota, Vági Flóra 5. kiemelt arany minősítés Horvát Emese
               
  Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola     27. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny országos egyéni Balla Johanna 3. arany minősítés Pálóczyné Nagy Judit
      egyéni Kára Eszter 4. arany minősítés Németh Ildikó
      egyéni Horváth Botond András 5. ezüst minősítés Horvát Emese
      egyéni Kurucz György 6.     ezüst minősítés Horvát Emese
      egyéni Uti-Miksán Csanád 7. arany minősítés Horvát Emese
      csapat Kálmán Benedek, Seres Léna Anna, Virágh Lilien 1. és 2. arany minősítés Nagy Mónika, Csizmadia Márta, Vértesy Andrea
      csapat Arányi-Nagy Zsófia, Tánczos Boróka Laura, Vaszilkó Vivien 4. arany minősítés Németh Ildikó
      csapat Horváth Ajtony Péter, Komjáthy István, Szabó-Sájer Bende 5. arany minősítés Horvát Emese
               
hittan              
               

magyar nyelv és irodalom

Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye anyanyelvi verseny országos csapat

Pintér Eszter,

Ablonczy Kincső, Vincze Kinga Emese

3.

 

4.

I. hely

Pálóczyné Nagy Judit,

Madocsai Réka, Beliczay Zsófia

               
  Református Iskolák XIX. Országos Meseíró Találkozója országos egyéni Kékesi Zétény 3. I. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Tarsoly Abigél 3. II. hely Pálóczyné Nagy Judit
        Koren Mihály Máté 4. III. hely Madocsai Réka
        Szabó Márk Levente 4. III. hely Madocsai Réka
               
  Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti csapat Imrei Zsigmond, Nagy Noémi, Pál Félix, Sármán Gréta 3. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Földes Bálint, Kardos Sára, Mózes-Horváth Hanga, Pintér Eszter 3. IV. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Balla Johanna, Csontos Vejke, Csorba Kristóf, Komjáthy Gyöngyvér 3. V. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Cselovszki Sára, Imreh Boróka, Kékesi Zétény, Tarsoly Abigél 3. VII. hely Pálóczyné Nagy Judit
               
matematika Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti csapat Imrei Zsigmond, Pál Félix, Tarsoly Abigél, Veress László 3. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Csontos Vejke, Csorba Kristóf, Kékesi Zétény, Komjáthy Gyöngyvér 3. IX. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Pál Menyhért Leó, Pintér Júlia, Szabó Zoltán Apor, Vági Flóra 5. I. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Buzder-Lantos Áron, Komjáthy István, Nagy Levente, Tánczos Bátor 5. II. hely Süveges-Szabó Marianna
      csapat Antolik Dániel, Csizmadia Petra, Fürtös Hanna, Somogyi-Laczik Donát 8. III. hely Süveges-Szabó Marianna
  Varga Tamás Verseny országos egyéni Hanula Boldizsár 7. második fordulóba jutott Süveges-Szabó Marianna
               
német Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye műveltségi vetélkedő történelemből országos csapat Füzi Erna, Somogyi-Laczik Donát 8. I. hely Bölcsföldiné Türk Emese
               
rajz Református Iskolák XIX. Országos Kézműves Találkozója országos csapat Badics Rozália, Bajor Kata, van der Schaft Zsófia 6. I. hely Beliczay Zsófia
               
  Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye rajz országos egyéni Sasvári Léda Adél 4. II. hely Madocsai Réka
               
  "A letűnt gyermekkor, az elveszett otthon" rajz- és képzőművészeti pályázat országos egyéni Zámbó Zoé 1. II. hely Bán Blanka, Nagy Mónika
      egyéni Száraz Levente 3. II. hely Beliczay Zsófia
      egyéni Badics Rozália 6. II. hely Beliczay Zsófia
      egyéni Árvay Réka 7. különdíj Beliczay Zsófia
               
  Budapesti Művelődési Központ "Mikulásra várva!" online rajzpályázat budapesti egyéni Cselovszki Sára 3. III. hely Beliczay Zsófia
               
robotika              
               
természetismeret Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye komplex természettudományi verseny országos egyéni Ráti Zorka 8. VI. hely Dálnokiné Doboróczky Gabriella
               
  Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti csapat Komjáthy István, Nagy Levente, Petrovszki Zsolt, Tánczos Bátor 5. IX. hely Dálnokiné Doboróczky Gabriella
               
történelem Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye műveltségi vetélkedő történelemből országos csapat

Talabér Ábel,

Krátky Barnabás

6.

7.

I. hely Molnár Tímea
               
sport GGK Körverseny leány kard kategória országos egyéni Bagdi Panna 7. III. hely Karasszon Ágnes
               
  II. Kerületi Mezei Futóverseny kerületi egyéni Cselovszki Sára 3. III. hely Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Cselovszki Sára, Komjáthy Gyöngyvér, Nagy Noémi, Tánczos Virág, Virágh Lilien 3. II. hely Csizmadia Márta, Pálóczyné Nagy Judit
      csapat Illés Manyi, Imreh Boróka,Gottfried Léna, Illés Manga, Kára Eszter

3.

4.

III. hely Pálóczyné Nagy Judit, Bors Eszter
               
  Református Iskolák XXIV. Országos Tanulmányi Versenye kosárlabda országos csapat Antolik Édua, Horváth Borka, Matuz Lili, Mérész Csenge 8. III. hely Kis András