TANÉVZÁRÓ AZ ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN
2026. június 19-én ünnepi istentisztelet keretében tartottuk tanévzáró eseményünket. Lelki útravalót kaptunk Székely Tamás iskolalelkésztől, Tombor László igazgató úr mindenkinek megköszönte az éves munkáját, majd az általános iskola tanulói számára bezárta a 2025/2026-os tanévet. A vastapssal fogadott mondat után hagyományainkhoz híven díjakat és jutalmakat adtunk át.
Méltó elismerésben részesült Pálóczyné Nagy Judit tanítónő kollégánk, aki kiemelkedő, példaértékű munkásságáért Pro Scola-díjat kapott. A legkisebbek iskolai kitüntetését, az Alma Mater-díjat az első osztályos Ablonczy Mira vehette át, az elballagó nyolcadik évfolyamosok közül pedig a tantestület Szabó Józsefnek ítélte az Aranykapu-díjat.
Példamutató magatartásért és szorgalomért, kitűnő vagy kiemelkedő tanulmányi eredmény eléréséért az általános iskola közössége előtt vehette át jutalomkönyvét 32 tanulónk. Valamely területen tehetséges, országos, megyei, regionális, városi, kerületi versenyeken szép helyezéseket elért 111 diákunk szorgalmas munkáját is elismertük egy kis ajándékkal.
Minden tanulónknak, munkatársunknak pihentető, nyugodt, stresszmentes szabadságos napokat kívánunk!
Találkozunk szeptemberben! Soli Deo Gloria!
- 25 olvasás