DICSŐSÉGES GIMNÁZIUMI ÉVZÁRÓ
Több szempontból is dicsőségesnek volt mondható, tudnillik iskolalelkészünk, Székely Tamás a "Dicsőség Éve"-ként hirdette meg ennek a tanévnek az igei fonalát és méltó lezárásképpen a 33. zsoltár dicsőítő szavait magyarázta számunkra igen lelkesítően. A dicséretek tovább folytatódtak, ám ezúttal a színpadon, ahová egymás után szólították a rengeteg könyvjutalom és oklevél tulajdonosát, akik egytől-egyig a gimnázium hírnevét öregbítették országos és nemzetközi versenyeken, az osztályokért végzett szolgálataikban, vagy éppen kiváló tanulmányi eredményeikkel, tanári munkájukkal. Gratulálunk mindenkinek és nyárra jó pihenést kívánunk!
- 26 olvasás