EREDMÉNYESEN KÉT TERÜLETEN IS
"Élen a tanulásban, élen a sportban" díjban részesült iskolánk 10. b osztályos tanulója, Komjáthy Boglárka.
A Fővárosi Önkormányzat elismerését 1969 óta azok a budapesti diákok nyerhetik el, akik kimagasló tanulmányi eredményeik mellett a sportban is kiemelkedő teljesítményt nyújtanak.
Boginak ezúton is gratulálunk!
- 10 olvasás