SÁROSPATAKTÓL-VIZSOLYIG
A leghősiesebb, legbátrabb és legkitartóbb diákok idén először vállalkoztak két tanárral együtt, hogy a nyári szünet első négy napján gyalog, hátizsákosan átszelik a Zemplént Sárospataktól a magyar Betlehemig,Vizsolyig. Hazánk egyik legcsodálatosabb természeti, épített értékeket és történelmi kincseket rejtő szegletében kis csapatunk két nap alatt 41 km-t tett meg a Bodrog-parti zarándokkeresztség alatt.
Lélekben eljutottunk a 84.zsoltár csendjétől a saját értékességünk (Mt.13,44-46),a kapcsolataink (Jn.15,12-17) szemlélése után a Jézussal való kapcsolatig, miközben beszélgettünk, imádkoztunk, énekeltünk sokat. Jó hírét vittük a BMRG-nek a sárospataki és vizsolyi gyülekezetnek. Hálásak vagyunk Kovács Zsolt Levente vizsolyi lelkésznek a szíves vendéglátásért és a különleges programokért. Gyönyörű, áldott, csodákkal teli utunkat csak nagyon kis részben adják vissza a képek,így mindenkit biztatunk,jövőre csatlakozzon!
- 40 olvasás